Bank Asya 1. Futbol Ligi

Re: T.F.F.1.ligi

rizenin bu ligi süpürmesi lazım ama kullanamıyorlar kadroyu ki ligin en iyi oyuncuları orada bir bakıma ligin kalitesinide düşürdüler ....aynı mevkiye sahip birden çok üst düzey oyuncuları aldılar sorun yaşadılar....

karşıyaka sağlam defans yapan takım bütün takım istediği zaman defans yapabiliyor..ama şöyle bir şey var ki karşıyaka çoğu maçını tek farklı kazamıştır ve attığı galibiyet gollerinin çoğu 80 ile 90 dk arasında penaltıdan gelmiştir....artık bu bi taktik oldu onlar için yunus altun düşüyor chan yılmaz golü atıyor bu sene bunu çok gördüm...

diyarbakır allah biliyor ki süper ligde olmasını istemiyorum...zaten dilenci bir başkanları vardı her maç öncesi önümüzdeki maça çıkamıyoruz bahaneleri uyduroydu....

giresun deplesmanda yenilmicek takımları yeniyor ama kendi evinde yeniliyr ilginç onlar için.....

altay genç jenerasyonla iyi gidiyorlar ki inşallah altay veya karşıyaka gelirler...

samsunspor,malatyaspor,güngörenspor futboldan çok ekonomik sıkıntıyla uğraşmaktalar.....

orduspor bu sene 1 kuruş bonservis parası vermeden takım kurdu....nerde boşta oyuncu var onu aldı ve sıkıntısını çekiyorlar....eğer forvette bruno olmasaydı şimdi sonuncuydular o ayrı....ayrıca ordusporda savunmada oynayan gana'lı jerry için orduya sporting lisbon klubü yöneticilerinin 2 kere geldiğini ,ve bruno için birçok klubün transfer teklifi sunduğunu ancak ordu başkanın sezon bitmeden kimseyi satmayacağını söylediğii biliyorum...

sakarya sezon başı takım kurdu sonra lig ortası 11 futbolcu gönderdi bi takım daha kurdu...çok kötü durumdalar ...

bolunun süper lige gelmesini istemiyorum bi dilenci başkanda orada var ....
gökhan emreciksin transferi gerçekleşmeden ortada hiçbişey yokken gittiler federasyona başvurdular para için.....ama hiçbişey alamadılar ....

kasımpaşa eski süper lig topçularını topladı takıma 3 ileri bi geri çalışıyor...
bence kasımpaşanında lige gelmemesi lazım ....bank asya birinci ligde iyiler...

Karşıyaka'nın lige çıkması her açıdan daha iyi olur. İyi taraftarı olan bir takım daha lige çıkmış olacak. İzmir'deki renktaşlarımız da bundna keyif alacaklar eminim. Güzel de bir deplasman olacaktır ayrıca ;)

Ben İzmir takımlarından renklerinden dolayı olsa gerek Göztepe'yi daha çok severim.Bazen maçlarına da giderim.Ama Menemen Belediye dışında(armasına bakarsanız anlarsınız :) ) diğer takımların kazanması da beni mutlu ediyor.Bu sezon Altay sezona iyi başlamıştı ama devamını getiremedi.Son haftalarda ise yine belli bir çıkışa geçtiler.Ayrıca Karşıyaka da çok iyi oynamasa da sonuca gitmesini biliyor.Büyüh ihtimalle Altay'yla birlikte play-offlara kalacaklar.Umarım buradan bir takım süper lige çıkar.Çünkü futbola aç önemli bir taraftar kitlesi var.

Turgut Sahin' Alıntı:
Ben İzmir takımlarından renklerinden dolayı olsa gerek Göztepe'yi daha çok severim.Bazen maçlarına da giderim.Ama Menemen Belediye dışında(armasına bakarsanız anlarsınız :) ) diğer takımların kazanması da beni mutlu ediyor.Bu sezon Altay sezona iyi başlamıştı ama devamını getiremedi.Son haftalarda ise yine belli bir çıkışa geçtiler.Ayrıca Karşıyaka da çok iyi oynamasa da sonuca gitmesini biliyor.Büyüh ihtimalle Altay'yla birlikte play-offlara kalacaklar.Umarım buradan bir takım süper lige çıkar.Çünkü futbola aç önemli bir taraftar kitlesi var.

Menemen Belediye'yi neden sevmiyor Turgut. İşte nedeni.. :)

py8rkuc4jl78c1e7nun.jpg

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Turgut Sahin":josj59ez]Ben İzmir takımlarından renklerinden dolayı olsa gerek Göztepe'yi daha çok severim.Bazen maçlarına da giderim.Ama Menemen Belediye dışında(armasına bakarsanız anlarsınız :) ) diğer takımların kazanması da beni mutlu ediyor.Bu sezon Altay sezona iyi başlamıştı ama devamını getiremedi.Son haftalarda ise yine belli bir çıkışa geçtiler.Ayrıca Karşıyaka da çok iyi oynamasa da sonuca gitmesini biliyor.Büyüh ihtimalle Altay'yla birlikte play-offlara kalacaklar.Umarım buradan bir takım süper lige çıkar.Çünkü futbola aç önemli bir taraftar kitlesi var.

py8rkuc4jl78c1e7nun.jpg
[/quote:josj59ez]

Değiştirmişler abi.Bir ara fenerinkiyle tıpa tıp aynıydı.Ama armayı değiştirmeleri nefretimizi azaltmaz. :)

Adanaspor bu hafta galip geldi.Kartal sporu 3 golle geçti.Son 4 maçtan 3 galibiyetle ayrıldı.Birde maçı eksik erciyesle.

Erciyes ve bu haftaki giresun maçından galibyet ile ayrılırsa ilk 6nın içinde bulabilir kendini.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Turgut Sahin":1kdpn7p2]Ben İzmir takımlarından renklerinden dolayı olsa gerek Göztepe'yi daha çok severim.Bazen maçlarına da giderim.Ama Menemen Belediye dışında(armasına bakarsanız anlarsınız :) ) diğer takımların kazanması da beni mutlu ediyor.Bu sezon Altay sezona iyi başlamıştı ama devamını getiremedi.Son haftalarda ise yine belli bir çıkışa geçtiler.Ayrıca Karşıyaka da çok iyi oynamasa da sonuca gitmesini biliyor.Büyüh ihtimalle Altay'yla birlikte play-offlara kalacaklar.Umarım buradan bir takım süper lige çıkar.Çünkü futbola aç önemli bir taraftar kitlesi var.

py8rkuc4jl78c1e7nun.jpg
[/quote:1kdpn7p2]Ozaman menemeni bile güzel digildir o takimin. :p

Karşıyaka Altay ve Diyarbakır'ın berabere kaldığı haftada galip gelerek avantaj yakaladı.

Akşama da Manisa-Kasımpaşa maçı var.

Altay Bolu deplasmanından puan çıkararak başarılı bir sonuç aldı diyebiliriz.Ama en büyük kazanç Karşıyakanın oldu.Akşamki sonuca göre dahada avantajlı duruma geçebilirler.

Akşam Manisa - Kasımpaşa maçı çok çetin bir mücadeleye sahne olacak.Bir İzmirli olarak Manisanın kazanmasını isterim. :)

Evden Botaş maçına gidiyoruz diye çıktık ama stadın ordan geçip taraftarın tezahüratlarını duyunca içimiz kıpır kıpır oldu ve dayanamayıp
Adanaspor - Karşıyaka maçını izlemek için stada girdik. :) İyi ki girdik ama kör talihim yine bırakmadı yakamı yine çekirdekçilerin içine düştük. :) Tezahürat yapmıyorladı ama küfüre gelince hepsi aslan kesiliyordu. Özelliklede bizim eski kalecimiz Kerem'e bayağı küfür ettiler Kerem'de kaşınıyordu sanki trübünleri karıştıracak hareketler yapınca bayağı küfür yedi ama ben üzüldüm bu sporcuların işi çok zor valla Allah yardımcıları olsun. Maç 1-1 bitti güzel maç oldu ama hakemler biraz taraflı gibiydi.

Çok güzel maç oluyordu.Bende bir bölümünü televizyondan izledim.
Ahmet Şahin iyi işler yapıyor Adana'da.Karşıyakaya çelme taktı Adana bir anlamda..

Maçtan önceki günde Mersinde Karşıyaka taraftarları ile karşılaştık bir alış veriş merkezinde selamlaştık biraz muabet ettik başarı dilekleri ile Adana'ya yolladık :)

Lig iyice kızıştı.Bu haftaki Altay galibiyetiyle Çaykur Rizespor da yarışın içine girdi diyebiliriz belkide.

İlerleyen haftaların çok çetin mücadelelere sahne olucağı kesin.Manisaspor şu anda en rahat takım gözüküyor.Ama ilk 2 ve playoff takımları bence son haftalara kadar belli olmaz.

Birçok takıma sahasında kök söktüren G.Antep Belediye'yi 2-1'le geçmeyi bildi Manisa..Diğer takımlara göre biraz daha iyi durumdalar tabloda..Önümüzdeki 2 hafta sahasında Sakarya ile Erciyesspor'u ağırlayacak Manisa.Daha sonra da Adanaspor ve Kartal deplasmanları var..

Bu arada Samsun Başkanı istifa etmiş..

Evet Adanaspor'um deplasmanda Güngören'i 1-0 mağlub etti.. :) Bence zor bir deplasmandı Güngören deplasmanı süpeeeeerr oldu bu galibiyet.. Haftaya kendi evimizde lider Manisa'yı ağırlayacağız saati uyarsa bende gideceğim bu maça bakalım hayırlısı..

Bu hafta ilk 2'ye oynayan takımlardan Diyarbakır,Karşıyaka,Bolu,Kasımpaşa,Altay hepsi berabere kaldı..Manisa bu haftayı kayıpsız atlatırsa herkesin berabere kapattığı bir haftanın en karlı takımı olacak şüphesiz..
Bu arada Manisaspor yarın akşam sahasında Sakaryaspor'u ağırlayacak..

r8z928tz2bwxu0x2ke3u.jpg