Bugün...

Okan büyük konuşma, Sabri'yi santrafora koydum mu oyunu hiç bilmememe karşın Sabri'nin itibarına zeval gelmesin düşüncesiyle başarılı oluyorum... :)

Bıktım.
Benimde artık müstakil bir sınıfım olsun.
Sıkıldım.
Atama tarihleri belli olsun.
Eşime kavuşayım,evimi kurayım..
Bugün bir mucize olsun.

Benimde anılarım canlandı. En acısı maçtan sonra koştura koştura eve gitmiştim. ses patlak -ama kurnazım ya- anneme maçın skorunu soruyordum:) Malum göya okuldan gelmiştik:)

UEFA Şampiyon Kulüpler Kupası
(UEFA Şampiyonlar Ligi)
3. Tur Maçı
9 Kasım 1988
Ali Sami Yen Stadı

GALATASARAY - NEUCHATEL XAMAX : 5 - 0
İlk Maç: 0 - 3 ( 26.10.1988 )

GALATASARAY :
Zoran Simovic, İsmail Demiriz, Semih Yuvakuran, Erhan Önal, Cüneyt Tanman (K), Savaş Koç, Uğur Tütüneker, Mirsad Kovacevic, Cevad Prekazi, Metin Yıldız, Tanju Çolak / Muhammet Altıntaş, Bülent Korkmaz, İlyas Tüfekçi, Arif

Teknik Direktör: Mustafa Denizli
Yardımcı Antrenör: Ahmet Akcan

GOLLER:
19? Uğur Tütüneker (1-0)
55? Tanju Çolak (2-0)
76? Uğur Tütüneker (3-0)
82? Tanju Çolak (4-0)
88? Tanju Çolak (5-0)

İşte o unutulmaz zaferin öyküsü..
http://www.youtube.com/watch?v=Lq9spRGxyEI

Bugün, Taksim´deki anma töreninin bitiminde "Kahrolsun PKK" diye bağıran bir vatandaş gözaltına alınmış.

Ne diyelim!..

Onur Yavuz' Alıntı:
Bugün, Taksim´deki anma töreninin bitiminde "Kahrolsun PKK" diye bağıran bir vatandaş gözaltına alınmış.

Ne diyelim!..
Onu gözaltına alanlar o lafı kendi üstlerine alınmış,bu lafım görevini yapan polislerimize değil siyasi direktifi veren kişilere !

Korkarım ki gidişat onu gösteriyor,ileride Ne Mutlu Türküm Diyene diye bağırdığımız zamanda gözaltına alınacağız ama hiçbirşey ve hiçbirgüç o lafı söylememize engel olamayacak.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Korkarım ki gidişat onu gösteriyor,ileride Ne Mutlu Türküm Diyene diye bağırdığımız zamanda gözaltına alınacağız ama hiçbirşey ve hiçbirgüç o lafı söylememize engel olamayacak.

burası böyle bir ülke.. kahrolsun pkk diyemezsin alırlar.. ne mutlu türküm diyene dersen kafatasçı faşist olursun, hepimiz ermeniyiz dersin hain olursun.. hiç bir şeyin arası, ortası yoktur.. ne söylesen suç artık.. terör örgütüne bile laf edemiyorsun.. şiraze hepten kaymış..