Bugün...

Şu an bir vatandaş Boğaziçi köprüsünden intihar girişiminde bulunuyormuş İBB'nin trafik kameralarından canlı yayın vardı. Neyse durumu farkettiler sanırım kapatmışlar. İşin acı yanı Twitter'da duyduğuma göre bunu heyecanla sevinçle anlatanlar var. Bunun dışında, dolmuş şoförünün "şerefsiz trafiği tıkıyorsun" gibi bir serzenişi de olmuş. Buna benzer bir intihar girişimini Kartal'da görmüştüm millet "atlamayacak, atla lan şerefsiz!!!" diye bağırıyordu. Nasıl bir insanlık anlayışdır bu anlamak mümkün değil. Orda atlamak üzere olan illa çocuğunuz annnenizmi olmalı üzülmeniz için.

Sühan Cem' Alıntı:
Şu an bir vatandaş Boğaziçi köprüsünden intihar girişiminde bulunuyormuş İBB'nin trafik kameralarından canlı yayın vardı. Neyse durumu farkettiler sanırım kapatmışlar. İşin acı yanı Twitter'da duyduğuma göre bunu heyecanla sevinçle anlatanlar var. Bunun dışında, dolmuş şoförünün "şerefsiz trafiği tıkıyorsun" gibi bir serzenişi de olmuş. Buna benzer bir intihar girişimini Kartal'da görmüştüm millet "atlamayacak, atla lan şerefsiz!!!" diye bağırıyordu. Nasıl bir insanlık anlayışdır bu anlamak mümkün değil. Orda atlamak üzere olan illa çocuğunuz annnenizmi olmalı üzülmeniz için.
Atlamaya çalışan ekşisözlük yazarı. Evden çıkmadan önce başlık açmış atlayacağım diye.

Ekşi Sözlüğün reklamını yapıyodur diyenler var, yazık ya nasıl insanlarla yaşıyoruz biz.
Ortaköyde aynı karede fotoğraf çektirmeye çalışanları da unutmamalı.

Bağdat söyleyince bilgim oldu okudum şimdi Ekşide yazılanları. Tamam -intihar edeceğim- diyen adamı orada iki entry girerek ikna edemezsin. Ama Ekşi sözlükteki cibilliyetsiz şerefsizler şunu bilsin hayatında her içinden geçeni söyleyemezsin. Adamın hayatının senin gözünde değeri yoksa yazma o başlığa bitsin gitsin. Sanki zorla yazdırıyorlar adama o başlığa oda sinirlenmiş. "Yaeeaaa atlasın şerefsiz atlayan atalrdı bu saatee yeaaa" modunda yorum yazıyor. Dilerim allahtan o insanalrında başına böyle bir olay gelir sevdiklerini böyle bir durumla karşı karşıya bulurlar. Hatta onalr ne bulsun dilerim o adamlar intihar edecek duruma gelirler ama İntihar bile edemeden birer toplum sülüğü olarak yaşamaya devam ederler.

Haber cuma gününe ait, yazmayı unutmuşum. En uygun başlık da burası olunca...

Böbrek rahatsızlığına iyi geldiği yapılan araştırmalar sonucu kanıtlanan biranın eczanelerde satışına imkan sağlayan yasal düzenleme çıkmış komisyondan.

Onur Yavuz' Alıntı:
Haber cuma gününe ait, yazmayı unutmuşum. En uygun başlık da burası olunca...

Böbrek rahatsızlığına iyi geldiği yapılan araştırmalar sonucu kanıtlanan biranın eczanelerde satışına imkan sağlayan yasal düzenleme çıkmış komisyondan.

Burdan anladığım yakında Bira'yı reçete ile verecekler çaktırmadan:)

Bugün, Bioxcin kullanmaya başladığım ilk gündür. Hekim de tepe kısmında saçlarımın döküldüğünü onayladı.

Ne diyelim, yaşanmadan geçen yıllar utansın...

Bugün caddede seyyar satıcı bir gencin telaşını görünce 15-16 sene öncesine dogru gittim.

Ankara´nın meşhur Çıkrıkçılar Yokuşu´nda arefe günü "kalite burada" diyerek sattığım gömlekler, zabıtayla yaptığım mücadele, çalınan gömlek var mı diye sık sık malı sayışım, bir kadının eşi pazarlık yapmaya çalışınca bırak ne pazarlığı çocuk ekmek parası kazanıyor demesi geldi aklıma.

O gün babamın teklifi -çalışmazsan bayram harçlığı yok, çalışırsan kazandığın paranın 5 katı da ben vereceğim- biraz anlamsız gelmişti. Sonra anlıyor insan önemini. Ben o gün öğrendim hayatın zorluklarını, para kazanmanın ne demek olduğunu...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bugün, Bioxcin kullanmaya başladığım ilk gündür. Hekim de tepe kısmında saçlarımın döküldüğünü onayladı.

tugay, kader bu işler.. takma kafana..
ben de eskiden uzun saçlıydım. şimdi uzatamıyoruz hemen ortaya çıkıyor tepe..
yine de Atilla Kaya'ya bir kez daha rahmet diliyoruz. . )

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":pgbauade]Bugün, Bioxcin kullanmaya başladığım ilk gündür. Hekim de tepe kısmında saçlarımın döküldüğünü onayladı.

tugay, kader bu işler.. takma kafana..
ben de eskiden uzun saçlıydım. şimdi uzatamıyoruz hemen ortaya çıkıyor tepe..
yine de Atilla Kaya'ya bir kez daha rahmet diliyoruz. . )[/quote:pgbauade]

Sağol abim ya, dediğin gibi; '' ah zekasına kedi işeyesi nefer, her şey kader ! ''
Kılda keramet olsaydı deyimi ile avutayım kendimi. :)

Her ne kadar yaşımızdan dolayı Atilla Kaya'yı tavernada ziyaret edemesek de ölümünden önce dinlemesek de eserleri ile kendisini tekrar rahmetle anıyruz..

Saç dökülmesine karşı sarımsağı deneyeniniz var mı? : ) Çok etkili olduğu söyleniyor...

Akşam uygulamak çevre açısından daha iyi, malum sarımsağın koku sorunu. : )

Uğur, Bioxcin´in şampuanını kullanıyorum ama memnun olduğum pek söylenemez.

Serumu ise bağımlılık yaratıyormuş saçta, bıraktığın anda dökülmeye devam ediyormuş. Bir ömür boyu da Bioxcin serum kullanılmaz diye başlamadım ona.