Bugün...

Forumda büyüyenler kulübünün bir üyesi olarak; bu forumdayken liseyi bitirdim, üniversiteyi bitirdim, sırada da askerlik var dediler, gidiyoruz. Allah nasip ederse onu da yapıp geleceğiz..

Yarın birliğe teslim oluyorum, arada sırada yazma imkanı bulur muyum bilmiyorum, pek de zannetmiyorum. Bir 12 ay civarında ortalıklarda yokum.

Herkes sağlıcakla kalsın, haydi eyvallah.

3 gün oldu , bir engeli daha aştı Burak Uğur Yılmaz. Gsbasket'in çocuğuna gelsin bu güzel günler .

Dün alandaydim herseye taniklik ettim. 5 metre gerimde bomba patladi. Dostlarimin kanlari üzerime sicradi. Polis bombanin ardindan gaz sikti. Nedir bu anlamis degilim yaralilarimiza yardim dahi edemedik. Ambülansa koridor acamadik. Kan kaybindan ölen insanlarin gözlerine bakmak zorunda kaldim. Lanet olsun sadece tek derdimiz BARIS demekti. BARIS BARIS BARIS.

Konyada, milli macta saygi durusunun isliklanip ya allah bismillah la kesilmesi sanirim nasil bir hale geldigimizin en acik yaniti. Lanet olsun baska da bir sey demiyorum...

''Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez"

Koskoca Trabzonspor başkanının sözlerine bakın..Davasında haklıdır haksızdır bilememde, kadın yaşamına bu kadar ucuz bakan insanların nerelerde olduğunu görmek üzücü...Ondan sonra da annelerimiz şöyle kutsal böyle güzel der edebiyat yapar aynı kişiler...

Agacı sevin yeşili koruyun. [emoji5] [emoji5]
Yarın umarım bir diktatörlüğün sonuna gelinir. Umarım herhangi bir yerde can kaybı olmaz.

Bahçeli, Hdp'nin gerisinde kaldı ama hâlâ istifa etmeyeceğim diyor.
Bahçeli'den bir an önce kurtulmak ne zaman nasip olur bilmiyorum.
Akp'nin bu zaferinde RTE ve Başbakan'dan daha çok emeği olan Bahçeli'ye teşekkür telgrafı gönderir herhalde Akp'liler.
Ne diyim hayırlı olsun seçim sonuçları.

En hakiki mürşit ilimden,fenden...
On yıllar geçseler üstünden,
Açtığın yol, gösterdiğin Hedeften...
Bıraktığın mirastan ve şereften,
Baş öğretmen...
Bir ışık yükseliyor Anıtkabir'den...