Caner Topaloğlu

Re: Caner candan oynuyor...

Çok mutluyum Caner gibi bir oyuncuya sahip olduğumuz için, bir dakika bile düşmüyor oyundan terinin son damlasına kadar mücadele ediyor, sıfır gösteriş ama müthiş katkı veriyor.

Sessiz sedasız hiç göze batmadan bu gün sahanın en iyi oyuncularındandı. Gerçi herkes iyiydi bu gün ama Caner için bir artı daha iyilerin içinde biraz daha iyiydi.

Caner çok iyi bir takım oyuncusu.Yanındaki parçalar çok iyi olduğundan ötürü kendisi de çok iyi bir savaşçı olduğundan iyi görünüyor bence.Büyük keyifle izliyorum kendisini.

Zamanında bu takımın oyuncusu değil diyenlere selam olsun diyecem , aslında demek istemezdim ama bunu deyip insanları bir kalemde aşağılamamak için ve oyunculara sahip çıkmamız gerektiği için söylemek istiyorum.

Bugün izlemedim ne kadar sut atti bilmiyorum ama genel olarak daha cok sut atmasini bekliyorum o güveni veriyor artik. Ve de zor pozisyonlarda ekstra basketleri oluyor kesinlikle daha fazla denemesi lazim.

Sahada sergilediği mücadele, gösterdiği gelişim öylesine mutluluk verici bir durum ki...

Bazı insanlar vardır, salt istatistiğe bakarak yorum yapar. Gelişimini onların da gözüne soksun diye istatistiklerini geliştirsin istedim hep. Bizim için sezonun en güzel süprizi diyebiliriz rahatlıkla.

Beğenmeyeni çok ama ben her kadroda bu tip oyuncuların bulunmasından yanayım,tamam çok yetenekli değil ancak verilen görevi kusursuz yaptığı sürece her daim bu kadroda bulundurulmalı...
Son dönemdeki gelişimide ayrıca sevindirici umarım dahada gelişir,ancak dediğim gibi şartlar ne olursa olsun 12 kişilik kadroda bir şekilde ismi bulunmalı...

Kerem Bozgeyik' Alıntı:
Beğenmeyeni çok ama ben her kadroda bu tip oyuncuların bulunmasından yanayım,tamam çok yetenekli değil ancak verilen görevi kusursuz yaptığı sürece her daim bu kadroda bulundurulmalı...
Son dönemdeki gelişimide ayrıca sevindirici umarım dahada gelişir,ancak dediğim gibi şartlar ne olursa olsun 12 kişilik kadroda bir şekilde ismi bulunmalı...

katılıyorum.. savunmacı, ribauntçu kısalar.. süper hücum etmeseler de hücumda da az-çok katkı verenler.. herhalde bunların piri sinan güler ile ömer onan dır.. caner'de bizim için o.. Bir zaman daha uzun da olsa Erdem Türetken yapıyordu böyle işler.. Ona da Erdem Yürekten diyorduk o zamanlar..

Caner gibi adamlara saygım sonsuz.. İş ahlakı yüksek, kapasitesini her zaman zorlayan adamlar..

caner i ilk olarak 2007 yılı banvit le oynadığımız bi maçta izlemiştim ve aynı sene türkiye kupasında yarı finalde banvit in fb ülker i yendiği maçta oynadığı oyun ve o maçta attığı 20 sayı hala aklımda...aslında nasıl bi oyuncu olduğunu o maçlarda anlamıştım...ve şimdi gün geçtikçe de kapasitesini ve ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu herkese gösteriyor...

Re: 8 # Caner Topaloğlu

Fenerbahçe maçında maalesef eli kırılmış..
En iyi ihtimalle 6 hafta sahalardan uzak kalacak..
Geçmiş olsun..
Tez zamanda aramıza bekliyoruz..

Hangi pozisyonda eli kırıldı, bilenler varsa söyleyebilir mi?

Maçın tekrarını da izledim ama yine göremedim.

Geçmiş olsun, yokluğunda Melih ile Göksenin de süre bulacaktır.

Çok uzun bir tarihmiş yahu... Evren'in süreleri biraz daha artacak anlaşılan, ilk 5te de o başlar zaten. Savunma bazında önemli bir kayıp verdik bence, umarım Efes maçına yetişir en kötü ihtimalle

Fener macinda neden cok az süre aldi diye merak etmistim zaten demek bu yüzdenmis.
Gecmis olsun.

Gazanfer pozisyonu hatırlamıyorum ama ilk kez kenara geldiğinde eli çok kötüydü ben Murat abiye parmağı kırılmış galiba dedim hatta ama eli kırılmış. Geçmiş olsun Caner, bir an önce tekrar aramıza dön aslan parçası.