Caner Topaloğlu

Sene başından beri boşuna Taylor ve Caner diye yırtınmadım ben :) . Bu adamları boşuna sevmedim.

CANER CANDAN OYNUYOR. Adamsın Caner, dün iyi oynadın diye değil bu övgüler biz her zaman terinin son damlasına kadar sahaya akıttığının farkındayız.

Müthiş bir iş çıkardı Beşiktaş maçında hücumda.

Ama şimdi Olin deplasmanında ona daha çok ihtiyacımız var.Bu kez Seibutis'e karşı savunma konusunda,güveniyorz bizi yanıltmayacaktır !!!

Cevap: 8 # Caner Topaloğlu

Son Beşiktaş maçında farkına vardım ki Evren´in yerine oyuna dahil olduğu anlarda takıma olan güvenim daha da artıyordu.

Bu sezon yerli oyuncular arasında beklenenin üstünde bir başarım sergileyerek gönlümüzde ayrı bir yer edindin. Umarım, ben oldum artık demeyip her geçen gün basketboluna bir şeyler katarak yoluna devam edersin, tabii ki bizimle beraber.

Caner çağrılmaz milli takıma o kadar da değil..

Bu sezon bazı maçlarda ciddi olarak sivrildi. Ve belki de final yolu için en kritik olan maçta da sahneye çıktı. Daha önce Caner candan oynuyor deniliyordu, hakikaten de öyle. Helal olsun

Caner ve Tutku için katılıyorumda Ermal geçtiğimiz yaz Arnavutluk Milli Takımı ile oynamak için gerekli bürokratik adımları attı. Bu nedenle Ermal pek mümkün değil.

Çok ihtiyacımız var benchten gelen katkılara.Sağolsun Caner fazlasıyla veriyor bu katkıyı.

Şut atıyor,smaç basıyor,savunma yapıyor...

Böyle devam Caner !