Chicago Bulls

Baktım sitede takımdaslar toplanıyor.Chicago'lu kardeslerimi burada görmek, tartısmak, yeni önerilerde bulunmak, son takaslardan sonra playoff yarısındaki sanısımız,kısaca artık chicago özel sayfasını acıyorum.

Kerem secer'den destek bekliyorum:)

Çok yakından takip etmem ama arada ben de yazarım bu sayfaya :) Sarp da yazar :)

5 kişi olma geyiği vardı ya bir de biz de 1 üye 2 mod bu açığı kapatırız :) Şimdi herkes eşit değil mi naraları da yükselir kesin :)

Longley-Rodman-Pippen-JORDAN-Ron Harper NBA efsane beşlerinden....NBAde tuttuğum bir takım yok ama herzaman majestelerinden ötürü Chicago Bulls a sempati duymuşumdur:D

Jordanın hareketlerini izleyip aynısını parkda yapmaya çalışmak...o meşhur Utah jazz final serileri...çocukluğumuzn takımı Chicago Bulls :)

Erdem Akkaş' Alıntı:
Longley-Rodman-Pippen-JORDAN-Ron Harper NBA efsane beşlerinden....NBAde tuttuğum bir takım yok ama herzaman majestelerinden ötürü Chicago Bulls a sempati duymuşumdur:D
Aynı sebepten dolayı bende hep sempati duymuşumdur.Nba06 daynasy modunda takımım Bulls'du.
Bulls'da sanırım iyi yönetilmiyor artık.Bir takım bunca yıldır yerinde saymaz ki :?

Tolga Kaplan' Alıntı:
Ben de eren 2005'te bulls'la oynamıstım Eddy curry o zaman fena oynuyordu yıldız adayıydı :)
Eddy Curry'nin post-up ı ile kaç maçın son hücümunu yaptım ben çoğunda da kazandım Tolga :) :) Chandler'da iyiydi bay.Çevikti, eli düzgündü.Hinrick ile ise cephedeb üçlük.. Sabaha kadar atar : P

Gökce Başaran' Alıntı:
Oo Sarp'ta gelsin buraya, şenlensin ortalık. :)

Öhöm, öhöm.

Basketbolun hasının Avrupa'da oynandığına inanmakla ve sınırlı hatta çok sınırlı NBA bilgisine sahip olmakla beraber Bulls taraftarı olduğum doğrudur.

Brad Miller'la zaferlere koşacağız, içeriyi karartacağız. Ne de olsa camiamızın çocuğu.

Gençlerbirliği gibi bir takım oluyoruz iyice; ama haydi hayırlısı.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Beklemedigim denver galibiyetinden sonra bu aksam türkiye saatiyle 19'da indiana deplasmanındayız.Burdan bu sefer bir galibiyet bekliyorum:)

Bu sefer de yenildik. :)

Bir yıldız almadan bizden bir cacık olmaz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":3sk1ssbu]Beklemedigim denver galibiyetinden sonra bu aksam türkiye saatiyle 19'da indiana deplasmanındayız.Burdan bu sefer bir galibiyet bekliyorum:)

Bu sefer de yenildik. :)

Bir yıldız almadan bizden bir cacık olmaz.[/quote:3sk1ssbu]

Yada derrick Rose'un yıldız olmasını bekleyecegiz.

Genelde inişli olsada ara sırada cıkıslı performansını sürdüren ekibimiz yaklasık 40 dakika sonra sahasında orlando'yla karsılasacak ve büyük ihtimalle sahadan maglup ayrılacak.Playoff sansı devam ederken ben bu takımdan cok ümitsizim.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Genelde inişli olsada ara sırada cıkıslı performansını sürdüren ekibimiz yaklasık 40 dakika sonra sahasında orlando'yla karsılasacak ve büyük ihtimalle sahadan maglup ayrılacak.Playoff sansı devam ederken ben bu takımdan cok ümitsizim.

Şimdi mutlu olmuşsundur sandığın gibi yenilmedi Bulls. :) Tebrikler.

Bizim takım yerinde saymaya devam ediyor. Bucks'ın da 2 galibiyet gerisindeler şu anda sekizincilik için.