Chicago Bulls

Ben bir Bulls taraftarı olmasamda Derrick Rose ve Kevin Durant Nba'de en çok sempati duyduğum iki oyuncu...Hele Rose öyle bir olgunlukla oynuyoruki Şaşmamak elde değil...Zaten Jordan'ın İlk 10 Maç 10 sayı üstüne çıkma rekorunuda kırmış durumda(Rekoru yanlış hatırlıyor olabilirim)...Fakat yine kendine bu hatırlatıldığında büyük bir mütevazilik ile karşılaştırmaları reddediyor...Tabiki bir Jordan olması imkansız belki ama Yaşına göre böyle büyük işler yapan bir oyuncunun ileride nasıl işler yapacağını tahmin etmek bile istemiyorum :) Aman Houston'a bulaşmasında :)

Merhaba arkadaşlar bende bir Bulls taraftarı olarak artık aranızdayım. John Salmons ve Brad Miller takasından sonra takım daha iyi oynuyor ve göze hoş gelen bir oyun sergiliyor bu beni çok mutlu etti boston karşısında 4-2 lik bir galibiyet bekliyorum açıkçası Garnett'in olmayışı onları tamamen bozmuş gibi yani Garnett olmadan bir orta sıra takımı gibi oynuyorlar örnek vermek gerekirse Philedelphia gibi. Geçen seneden aynı şeyleri düşünüyordum sadece Pierce ve Allen ile olmuyor şampiyonluk en büyük pay Garnett'indi. Şimdi takımımız aslında dünkü maçı Rose'un üstün performansı sayesinde aldı Salmons ilk geldiği zamanlardaki performansı gösteremiyor ama yinede yeterli bir performans sergildi. Gordon zaten çoşarsa 35-40 sayı atabiliyor uzunlar desen Noah son zamanlarda daha başarılı oynuyor Miller ise inişli çıkışlı bir grafik çiziyor keşke Deng olsaydı o zaman süpürebilirdik bence Garnett'sız Boston'ı :) ne olacağı yine belli olmaz Bostonda geçebilir turu ama bence bu tur bizim :)

açıkçası nba de bulls tan sonra en sevdiğim takım philedelphiadır. igoudala bence müthiş bir oyuncu keşke bullsta olsa :) ben diğer tur eşleşmesinde orlandoyu geçebileceklerine inanıyorum.

kerem seçer bizi nereye yönlendirirse oraya yazıyoruz.. aslında eser atalay, umut gökgöz ve emre yüksel, kerem seçer in klonlarıdır.. hepimizi kerem seçer yazıyor, onu da eyüp yıldız yönlendiriyor, onu yılmaz tutuş, onu adnan polat, onu da recep tayyip erdoğan yönlendiriyor.. bu forumda sahte gündem yaratıyoruz..

iguodala'nın anca formasını alır bulls bundan sonra.. ama gençler siz yabancı değilsiniz.. hepimiz galatasaraylıyız.. size bir güzellik yapacağım.. elimde bir pivot var.. müthiş potansiyelli.. sahayı çok çabuk koşuyor, çok atlet, blokçu, ribuantçu.. idmanlarda üçlük falan çalışıyor.. karşılığında da hiç bir şey istemeyeceğim.. dalembert diye bir çocuk var.. onu bulls a verelim.. makset franchise lar arası ebedi dostluk pekişsin..

Emre Yuksel' Alıntı:
kerem seçer bizi nereye yönlendirirse oraya yazıyoruz.. aslında eser atalay, umut gökgöz ve emre yüksel, kerem seçer in klonlarıdır.. hepimizi kerem seçer yazıyor, onu da eyüp yıldız yönlendiriyor, onu yılmaz tutuş, onu adnan polat, onu da recep tayyip erdoğan yönlendiriyor.. bu forumda sahte gündem yaratıyoruz..

iguodala'nın anca formasını alır bulls bundan sonra.. ama gençler siz yabancı değilsiniz.. hepimiz galatasaraylıyız.. size bir güzellik yapacağım.. elimde bir pivot var.. müthiş potansiyelli.. sahayı çok çabuk koşuyor, çok atlet, blokçu, ribuantçu.. idmanlarda üçlük falan çalışıyor.. karşılığında da hiç bir şey istemeyeceğim.. dalembert diye bir çocuk var.. onu bulls a verelim.. makset franchise lar arası ebedi dostluk pekişsin..
:) :) :)
Abi üstüne para versen bile kimse almaz Dalembert'i...
Dostluk, franchise kardeşliği maksadıyla resmen takımların kuyusunu kazmak olur bu...

c1cf783400f1dd6ca44c90484f680767-getty-86044986sd017_derrick_rose_.jpg

Rose bu sene Bulls'un Play-Off'lara kalmasında önemli etkenlerden biriydi. Gösterdiği performans ile bu ödülü sonuna kadar hak etti. İlk Boston maçında oynadığı oyunla da bunu perçinledi. Bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Hinrich yerine Rose çok daha iyi oldu Bulls için...

Bulls aynı türk takımı gibi oynadı. Mücadele yerinde fakat kolay atışlar ve serbest atışlar her an kaçabilir. Yüzde çok düşük değil fakat ne kadar kritik serbest atış varsa hepsi kaçtı. Kaçtı derken 2de 1 attılar. Ray Allen'ı savunmayı defalarca unutan takım, serbest atışları harcayan takım bu maçı kazandı. Üstüne üslük molalardan aynı bizim bayan takımı gibi dönüyorlar. Boşuna dememişler 'Where amazing happens'...

Ray Allen'ın ikinci maçtaki son anlardaki performansı Bulls'u bitirdi gibi. O maçı alsaydı seriyi vermezdi Ray Allen çıkardın Celtics'i dipten.

Kapak oldu bana Sarp kazandık :)

Emre abi yazına cevap veremedim kusura bakma ama seni yine beklerim buraya ama emir değil bak :)

bu Rose 'da bi Lakers kanı görüyorum ben..Kobe sonrası gelip yerleşip Bynum'la şov mu yapcak nedir öyle bi hissim var nedense son 2-3 aydır..hayırdır inşallah.. :ehue

Yedirmeyiz Rose'u kolay kolay. :p

Bir de ben de sorun var galiba, desteklediğim takımların teknik adamı zayıf oluyor. Rose çok delici tamam da, Halil Üner döneminde Dixon'ı kullanmamızdan farkı yoktu son çeyrekteki hücumların. Adam mola alıyor, topu çıkartamıyoruz, Ray Allen boş kalıyor. Yazık olacaktı neredeyse.