Chicago Bulls

Bu gece'yi heyecanla bekliyorum...Gercekten uzun seneler sonra keyif alarak izliyorum takımımı.Bu aksam kaybetsek bile sadece kayıp etmiş olucaz yenilmiş olmicaz...Ama kazanıcagız diye hisler gecirmiyor degilim :) İnadına chicago bulls...

6d1edafabbfa4c66b97a973.jpg

"Yılın Çaylağı" Rose, Boston'un koyu muhabbetine kulak misafiri olmaya uğraşıyor..

Gitsene lan burdan, ne dinliyorsun moduna girilmesine ramak kalmış.

http://sarayinsultanlari.blogspot.com/2 ... tebek.html

Bulls t-shirtumu giyip maç saatini beklemeye başladım. Yensek büyük olay, yenilsek zaten olacaktı böyle, genç takımız büyüyünce neler olacak bakın bizden denilecek maç. Hadi bismillah, rasgele...

Acayip başım ağrıyor vecanım sıkkın ama bu maçı kaçırırısam koca sezon izlediğim bütün maçları neden izlediğimi kendime açıklayamam!
başlığa katılıyorum İnadına Bulls bu gece de bana biraz zor geliyor:(

Başarılar gelir geçer, asaletin bize yeter :) Maçı izleyenler bilir, bu maçı kazanmamız için 4 uzatmaya gitmesi lazımdı :)

bu maçta daha önceki maçlarında hiçbirisinde yapmadıkları kadar top kaybettiler ve şut yüzdemiz çok düşük oldu maçı kaybetmemizde House-Scalabrine ikilisi de büyük rol oynadı onlardan gelen extra 24 sayı ibreyi tamamen Celtics'e çevirdi ne yapalım böyle oldu. Önümüzdeki sene bu kadro bozulmaz ve iyi bir uzun transfer edilirse takımımız çok çok iyi yerlere gelebilir...

Scalabrine'nin attığı basketler yüreğimi dağladı zaten, yazık günah.

Celtics'i tebrik ederiz, Volkan'ı da gördüğüm yerde...

Boşluu sen doldur Volkancığım.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Scalabrine'nin attığı basketler yüreğimi dağladı zaten, yazık günah.

Celtics'i tebrik ederiz, Volkan'ı da gördüğüm yerde...

Boşluu sen doldur Volkancığım.
:) Doluduruz Sarp Abi.İstanbul'a geldiğinde maça gitmem olur biter :)

çıkartın üstünüzdeki formayı...Jordan ruhu geri gelsin..yönetim istifa..
:)

mj gittikten sonra uzun süre ortadan kaybolan chicago, bundan 3-4 sene önce tyson chandler, ben gordon, luol deng ve kirk hinrich li kadrosu ile iyi bir çıkış yakalamıştı ama yapılan yönetsel hatalar nedeniyle tepeteklak oldular.. ben wallace ın gelip chandler ın gönderilmesi, çok sert bir coach olan skiles ile oyuncular arasındaki çekişmeler takımı bozmuştu.. sene başında coach un vinny del negro olarak belirlenmesi çok tartışıldı ama kazanan daima haklıdır.. sezon sonuna doğru sacrementodan brad miller ve salmons ı alan bulls adeta uçtu ve play off a da uçarak girdi.. sonrasında da son şampiyon boston ile 7. maça kadar didişti.. yeni süper starları derrick rose un omuzlarında yükseldiler.. chicagoyu güzel günler bekliyor gibi bundan sonra..

Öncelikle Ben Gordon meselesini çözmeleri gerek , çünkü bu sezon free agent oluyor ve kalıp kalmayacağı hala belirsizliğini koruyor..İlerleyen yıllarda başarı için Ben Gordon şart..