Cleveland Cavaliers vs. Orlando Magic

Açıkçası LeBron'a büyük bir ders oldu bu maç.Çok sevindim kendi adıma.Ukala tavırların serigleyemeyecektir bundan sonra.İkinci yarı sahada Cleveland diye bir takım yoktu.Hücum edemediler.LeBron içeriye 1 yada 2 kez yüklenebildi.Pietrus ve Hedo çok iyi kaldı LeBron'un arkasında.LeBron bu seriyi 40 sayı üzerinde bitirirse Orlando kazanır bu seriyi.Ayrıca LeBron'un maç sonu basın toplantısını dinledim.Pek üzülmüş,yazık,onu böyle görmek çok güzeldi :) Bir insan her sayısından sonra mı konuşur bağırır.Çok itici bu adam.

LeBron evine şampiyonluk senin neyine !!! :)

sadece maçın ikinci yarısını izlemiş biri olarak ilk yarı bu skor nasıl oldu anlamış değilim ama lebron müthiş bir oyuncu drive etmese şut atıyor şut atmasa drive ediyor sonra varejaoya çok güzel 2 3 pozisyon hazırladı daha ne yapsın.orlando cephesine gelince hidayet inanlımaz oynadı özellikle son periyor bir harikaydı son periyotta10sayının yanında 7 asist yaptı bu demek oluyor ki son periyottaki bütün sayılarda nerdeyse hidonun katkısı var ayrıca kaan kuralın dediğine göre berbat bir ilk yarı geçiren lewis ikinci yarı şutunu bulunca orlando tutulamadı

NOT:eek: son saniyede mo williamsın şutu girseydi çok yazık olurdu orlandoya
NOT2:Lebronın howarda bastığı blok harkiaydı

Murat İNAL' Alıntı:
Son olarak Saadet kardeşime sonuna kadar katılıyorum :)

[quote="Saadet Unal":g7co8bij]Valla finale kimin çıktığı benim için hiç önemli değil yeter ki Lakers şampiyon olmasın.
[/quote:g7co8bij]

Hiç merak etmeyiniz Lakers şampiyon olamayacak :) Ne Cavs ne de Orlando hangisi finale çıkarsa çıksın Denver Lakers'ı eleyeceği için problem yok.

Dün maçı gözümü kırpmadan izledim.

1.olarak; Rafer Alston Orlando'ya ne kadar önemli katkılar yaptığını görmemek elde değil.
2.olarak; Hidayet dün savunmasıyla,guard gibi o kadar asist yapmasıyla hem guard hem forvet görevini başarıyla ve performansının üzerine birşeyler koyarak kendini geliştiriyor.Helal olsun dün de LeBron´u elinden geldiğince iyi savundu.
3.D.Howard hala kendini geliştirmekte olan bir oyuncu. Kendini geliştiriyor zaten Nba'in en iyi pivotu bana göre.

Cavs'ın bu maçı alamama nedenleri;
1.) Bençin hiç bir şekilde katkı yapmaması.
2.) İlguaskas dışında içerden etkili olamamaları.
3.) LeBron=Cavs zihniyeti.
4.) Orlando´yu rahat geçeriz havasında olmaları.

Bu seri 4-3 biter ama kim alır bilemiyorum. ;)

Hidayet´te gösterdi herkese allstarlık bir oyuncu olduğunu.Hidayet herşey gönlünce olsun.
LeBron için hiçbir şey söylemeye gerek yok.

Hakemlerde Kobe-LeBron için uğraşıyorlar ama bu olmayacak bunu kuş beyinli kafalarına soksunlar.

Lakers go home back!!

Aldıkları alacakları son mac bu olur temennisiyle yazıma başlıyorum :)
İlk başta Lebron taraflı tarafsız herkesin begenisini birkez daha pekiştirdi bi an Nba09 rookie'de mac yaptıgımı zannettim bende Clevend aldıgımda hep Lebronla oynarım :) yanlız kimse eşlik etmedi yoksa mac cok farklı biterdi seri yeni başlıyor finalde Lakers ile karsılasmayı onları ezmeyi acayip cok istiyorum

LeBRON WE LOVE YOU

ilk maçta hedo inanılmaz şeyler yaptı.bir ara acaba salondaki nash mi yoksa hedo mu var sandımc:)cavs sadece lebrona bakarsa çok zor final oynaması adam hücum yapmaktan savunmada yorgun düştü.ilk kez lebronu bu kadar yorgun bir halde gördüm. 4-3 orlando çıkar finale çünkü howard-hedo-lewis üçlüsüne tek lebron ile bu işler olmaz

Orlando ikinci yarı oynadığı oyunu oynarsa Cavs ı eleyebilir.Milli oyuncumuz Hido nun bu maçtaki performansıda ir diğer sevindirici nokta.
Tüm dünyanın izlemek istediği finalin aksine Nuggets-Magic finali olacak...(İnşallah)

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":28t2gldm]Ben zaten anlaşma ile beraber sözümü vermiş sayılıyorum.
Burak ve Veysel'i bekliyoruz şimdi... :)

Veysel yoksa ben varım. 8) Tabii kabul ederseniz. ;)[/quote:28t2gldm]
Benim için problem olmaz ama Tugay kabul eder mi bilmiyorum :) ne de olsa Lakersli...

Ne kadar Lakers´ten nefret eden kişi varmış.

Gerçi ben hem Lakers´ten hem formasının renklerinden hem de kobe´den nefret ediyorum. :) O da ayrı bir mevzu...

Burak kabak tadı verdiğinin farkındamısın artık..4587445374356734567 tane msj atıp aynı şeyleri söylemene gerek yok..tamam anladık nefret ediyorsun..heryerde belirtmene gerek yok..istediğin kadar nefret edebilirsn kaale alan da yok zaten ama lütfen tahrik edip durma artık yeter..

Bu sene Nba liginden çok zevk aldım çok güzel maçlar izliyorum.
Benim için önemlisi de budur.
Kobe Lebron Wade Carmelo Howard hepsi de çok çok üst düzey isimler.Birbirimizi yıpratmaya gerek yok.

Burakcım ;

Birincisi ; Lakers'ın renklerinde lacivert yok.

İkincisi ; senin Houston'un turnuvayı TV'den takip ediyor şu anda. Yardımcı olayım, NBA TV Digitürk'te 59. Kabloluda 62. D-Smart'ta 71. kanalda.

Yeter sanırım...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Burakcım ;

Birincisi ; Lakers'ın renklerinde lacivert yok.

İkincisi ; senin Houston'un turnuvayı TV'den takip ediyor şu anda. Yardımcı olayım, NBA TV Digitürk'te 59. Kabloluda 62. D-Smart'ta 71. kanalda.

Yeter sanırım...

digiturk'te 81.kanal kardesim :)

Bu gece yense de yenmese de bence Orlando geçen maç istediğini zaten aldı. İki deplasmanı da yenmek çok zor bir olay. Ama geçen maç gibi ortada maç olursa imkansız değil. Bu serinin 4-0 bitmesi imkansız diyebilirim.