Colin Kâzım-Richards (Kâzım Kâzım)

Re: 80 # Colin Kazım

Aynen böyle devam ;)

Pres yaptı,pozisyona girdi,pas verdi,şut çekti elinden gelen her şeyi yaptı.Sahada elini beline bir kez götürmedi.Ben Kazım'ı çok beğendim şahsen oyundan alındığındada baya bir üzüldüm zira o ana kadar en tehlikeli oyuncumuzdu bence.

Doğan Sağlam' Alıntı:
Aynen böyle devam ;)

Pres yaptı,pozisyona girdi,pas verdi,şut çekti elinden gelen her şeyi yaptı.Sahada elini beline bir kez götürmedi.Ben Kazım'ı çok beğendim şahsen oyundan alındığındada baya bir üzüldüm zira o ana kadar en tehlikeli oyuncumuzdu bence.

Değişiklik için Anıl geldi sanırım saha kenarına. Ben de arkadaşa dönüp Kazımı çıkaracak diye fısıldadım. Ama içimden de inşallah çıkarmaz diye ekledim. Zira Kazımı hala kabul etmeyen kesimler var ki saygı duyarım. Zaman inşallah onları yanıltır...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Değişiklik için Anıl geldi sanırım saha kenarına. Ben de arkadaşa dönüp Kazımı çıkaracak diye fısıldadım. Ama içimden de inşallah çıkarmaz diye ekledim. Zira Kazımı hala kabul etmeyen kesimler var ki saygı duyarım. Zaman inşallah onları yanıltır...

Bir ara rakip yarı sahada boydan boya pres yapmaya başladı orada bittim ben abi.Üstelik ard arda 2-3 sefer yaptı bunu.Sanırım Hagi sakatlanmasındanda korktu abi çünkü Culio ile Kazım şu anda ilk yarıdaki GS ile bugünkü arasındaki farkı yaratan iki oyuncu.Daha üçüncüsü yok.Şahsen Arda'nın oynadığı topu beğenmiyorum 2 maçtır.

Misimovic'in silinme palavralarının ardından Kazım'ı getirmek benim açımdan çelişkili ve yanlıştı ama Kazım, bu yanlışı doğru yapmak için uğraşıyor. Umarım bu ciddiyetini korur ve ben dahil önemli bir kesmi yanıltır.

Ben Kazımilk geldiğinde çok kızmıştım. Ancak bu takımda alt yapı kontenjanından oynayan Aydın sahaya girdiğinde eli belinde dolaşıyorsa, Kazım da forma giyer. Artık Aydın'a tahammülüm kalmadı. Sözleşmesi bittiği gün de Bank Asya yolunu tutar zaten.
Bizde fark yaratan iki oyuncu var. Biri Kazım oldu diğeri Culio. Zaten onlar çıkıp Mustafa Sarp ve Aydın oyuna dahil olunca herşey eski tas eski hamam oldu.

İyi gidiyor böyle devam eder inşallah.

Gecenin bu vakti bu konuyu aradım, çıkardım.

Şükrü'nün vefat haberini okurken, ultrAslan forumda yazılanları okuyarak biraz geriye gittim. Arda ve Emre Çolak ile birlikte Şükrü'yü ziyaret ettiklerini, Şükrü'nün o anda üzerinde sadece atleti olduğu için antrenman montunu çıkarıp verdiğini, diğer lösemi hastalarına formaları dağıttıklarından, yine üzerindeki eşofman üstünü çıkarıp verdiğini, forma sözü verdiğini ve Şükrü ağladığını görmesin diye bir köşeye çekilip gözyaşlarını sildiğini okudum.

Senden nefret ediyordum Kazım, ama bunları okuduktan sonra sana kızamam artık. Senin de içinde bir adam varmış meğer.

ilk geldiğinden beri diyorum bir heyecan yaratıyor sahada sağ kanada geçtiğinde inşallah bu azmi devam eder aynen böyle devam kazım ..

Koşup mücadele etmeye çalıştı ancak Hagi sağolsun santrfor Stancu'yu değil onu tek forvet olarak salınca kayboldu gitti... Etkili olamadı ancak hırsı var. Ancak onu bu forma ile görmek hala içimi acıtıyor ..

Kazım harika oynuyor,mücadele ediyor,Serkan gibi defansı zayıf ,hücum katkısı nispeten kısıtlı bir bekin önünde bile harika işler yaparken o kanattan fazlada pozisyon vermedik bunda Kazım'ın top rakipteyken yarı sahaya hemen gelmesinin etkisi çok büyük.

Maçıda 2 asistle tamamladı koçum.

İlk geldiğinde eleştirenlerden biri de bendim, yüzümüzü kara çıkartmaya devam ediyor. Sahada savaşanlardan birisi resmen.

Devam böyle.

Ayrıca bu adam sağ açıkta oynasın yahu hep :)