Colin Kâzım-Richards (Kâzım Kâzım)

Re: Colin Kazım Galatasaray'da..

emre belözoğlunu da istiyoruz büyük başkan ,yaparsın bir büyüklük daha, bizim emre de yuvaya dönsün,

La la la lay lay lay Abdulkader Keita...

Ama bizim taraftarımıza müstehaktır Colin Kazım. Disiplinsizdi Keita bazılarına göre, buyrun şimdi disipline...

Zihni Öztürk' Alıntı:
Dün radiospor da Bayram Tutumlu ile Galatasaray'ın Emana transferi konusunda bir röportaja denk geldim. Bayram Tutumlu o 2000 li yıllarda Galatasaray' a girmiş yalancı yönetici olduğu sürece transfer falan olmaz.. O kim olduğunu bilir ? Sezon başı Emana ile anlaşıp uzun süre yalan söyleyip bekletti. Onlar üstü kapalı transferleri sever diye konuşuyordu.. Ne demek istiyor acaba ? Paylaşmak istedim... Bu şahıs kim olabilir, Colin'in transfer sihirbazı olabilir mi acaba?

Adnan Sezgin'i kastediyor tabii kimi kastedecek başka:) Dünya alem biliyor onların kavgalı olduğunu.. :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
La la la lay lay lay Abdulkader Keita...

Ama bizim taraftarımıza müstehaktır Colin Kazım. Disiplinsizdi Keita bazılarına göre, buyrun şimdi disipline...

Şimdi arasam bulurum Tugay ama değmez..
Keita takıma ne vermiş diye yazanlar vardı burada..
Onlar hiç konuşmasınlar.. Alsınlar Kazım ve kelepçelerini sussunlar.
Adnan Polat ölse, üzülecek durumda değilim..
Galatasaray'ı alayından fazla seviyorum..
Galatasaray zarar gördüğü sürece hayatları, ölümleri umurumda değil.

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1v9flicb]La la la lay lay lay Abdulkader Keita...

Şimdi arasam bulurum Tugay ama değmez..
Keita takıma ne vermiş diye yazanlar vardı burada..
Onlar hiç konuşmasınlar.. Alsınlar Kazım ve kelepçelerini sussunlar.
Adnan Polat ölse, üzülecek durumda değilim..
Galatasaray'ı alayından fazla seviyorum..
Galatasaray zarar gördüğü sürece hayatları, ölümleri umurumda değil.[/quote:1v9flicb]

Kaybettiğimiz her maçtan sonra Keita başlığında ona özlemimi dile getirdim. Bana, her kaybedilen maç sonrası arkasından ağlayacak mıyız ya dediler...
Peki şimdi ne yapıyoruz ? Ağladığımız günleri bile özler olduk, nefret herşeyin önüne geçti...

Erdal Avcı' Alıntı:
Bu başlık altında değilde daha başka yerlerde konuşalım Tugay.

Heryerde konuşurum Erdal sabaha kadar ama havanda su dövmek istemiyorum.

Sanki bilmiyoruz, sen dahil Keita muhaliflerinin Keitayı özlediğini, şu takımda tek devre bile oynamasına razı olduğunu. Serdar Özkanları izledik biz ağzında puro ile, Kazıma giydirdik bu formayı. Dedim ya, Kazımlar müstehaktır bizlere, ne anlatsan boş bana, hade eyvallah...

Keita konusunda ben lafımın arkasındayım. Adam gitmek istemiş üstelik gittiğinde buraya gelmek için çok şeye katlandım demiş. Beni istemeyeni ben istemem hiç. (gerçi benim istemedikleirm takıma gelmeye başladı oda ayrı). Tribünde de bir kez bile bağırmadım gittikten sonra KEita diye. Giden gider. Nokta koyduktan sonra onu virgüle çevirirsen pişman olursun.

Duyan da sanır ki daha önce hiç disiplinsiz adam oynamamış bu takımda..
Hiç alemci, hiç gececi oynamamış..
Hiç barlardan, pavyonlardan adam toplanmamış..
Keita disiplinsizdi..

Hakan Balta sigara içiyor, Serdar Özkan puro..
Arda Turan ,Galatasarayı can düşmanı bellemişlerle lanlı lunlu olmuş..
Bir tanesi önünden geçen topa ayak uzatmaz..
Bir de yetmezmiş gibi Kazım gelmiş.

Keita disiplinsizdi..Bu oyuncular çok disiplinli..
Mesela Misimovic var, çok disiplinsiz..
Ama Kazım disiplinli..
Misimovic kadro dışı, Kazım milyon eurolar..

Bravo..

Hikmet Görkem' Alıntı:
kazım iyi bir transfer,bizde patlama yapar,böylece stochun intikamını almış olduk :)
Ciddi misin?Fenerbahçe'nin sözleşmesini feshettiği diğer bir tabirle kovduğu adamı alarak intikam mı aldık?

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Kazım'a da forma yakışmış ama he 8)

:p
Azcık adam olsa futboluna konsantre olsa sıkıntı yok aslında bunu ne kadar başarabilecek göreceğiz.Serdar Özkan'dan iyi olduğu kesin.Ama yinede ben maç içinde devamlılık sorunu görüyorum kendisinde.O yönünü düzeltip konsantresini futboluna verirse ne ala.

İyi şeyler yaptığında,bak düzeldi yürü be Kazım!..Kendini tekrarlarsa zaten söylenecekler malum şeyler..

Şimdilik yok bir yorumum,bekleyip görelim..