Euro 2008

Türkiye nereye kadar gelir?

• Kullanılan toplam oy
    32
hiçbir takım birbirinden az efor yahut emek sarfetmiyor. hırvatlar bizden daha mı kötü hazırlandı, daha mı az çalıştı da Allah bize yardım etti de biz çıktık. böyle bir şey yok. tamamiyle oyuncuların ve hoca nın azmi bu .

Allah yardım ediyor tamam ama bi takım 3 maçın son anında goller buluyorsa bu köndüsyonun ve inanacın zaferidir...lütfen fenerbahçe medyası gibi konuşmayın balmış cartmış curtmuş diye

Kaan Can Garip' Alıntı:
hiçbir takım birbirinden az efor yahut emek sarfetmiyor. hırvatlar bizden daha mı kötü hazırlandı, daha mı az çalıştı da Allah bize yardım etti de biz çıktık. böyle bir şey yok. tamamiyle oyuncuların ve hoca nın azmi bu .

Takımın başında Halil Üner bile olsa Mehmet Topal'ı Hırvat maçında oyundan çıkarmazdı. Şansla, balla, Allah'ın yardımıyla kazanılan maçlar azme bağlanmasın ;)

Fener medyasıyla ne alakası var anlamadım onu. Teknik açıdan yapılan doğruları sıralayın bakalım, ne kadar doğrular var.

İtalya yine yaptı yapacağını ve maçı zehir etti. İspanya da gol yersem çıkaramam düşüncesiyle fazla yüklenmedi. Ama yine İspanya hak etti. Penaltılarda da Casillas kendini gösterdi...

Kondisyon,inanç eyvallah ama futbol şansı en önemli faktör.120 dakika bir pozisyon yaratamayıp 120+1'de atıp uzatmaya götürdük.Bu turnuvada şampiyon olduk olduk.Diğer türlü sittin sene Avrupa Şampiyonu olamayız.

Alman basını, çeşitli haber ve yorumlarla, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası yarı finalinde çarşamba günü yapılacak Almanya-Türkiye maçına çok geniş şekilde yer verirken, ''B.Z'' gazetesi, ''Almanya'nın 80. dakikada 4-0 önde olmasının yeterli olmayabileceği, ancak bir 5-0'ın finale çıkma anlamına gelebileceği'' değerlendirmesi yaptı.

:kop :kop :kop :kop :kop :kop
Herkes ''ÇILGIN TÜRKLER''DEN KORKUYOR

neden fatih hoca nın başarısını kabul etmek bu kadar zor, bir türlü anlayamıyorum. herkes tutturmuş bir şanstır gidiyor. birisi demiş ki: golu semih in attığını unutarak vay efendim mehmet topal çıkar da semih girer mi demiş.. eee semih attı golü. mehmetin yerine ayhnı alsak, iyice geri çekilecektik, yarı finali ancak rüyamızda görürdük. hadi onu geçtim dakika 120 de depar a kalkan, mücade eden takımımız var. amerika dan kondisyon ekibi gelmiş, bakıyosun o da fatih hoca nın işi.. yarı final e çıkmış bir takımın hocasını, hem de kendi içimizden birini eleştirmek komik oluyor..

Kaan Can Garip' Alıntı:
neden fatih hoca nın başarısını kabul etmek bu kadar zor, bir türlü anlayamıyorum. herkes tutturmuş bir şanstır gidiyor. birisi demiş ki: golu semih in attığını unutarak vay efendim mehmet topal çıkar da semih girer mi demiş.. eee semih attı golü. mehmetin yerine ayhnı alsak, iyice geri çekilecektik, yarı finali ancak rüyamızda görürdük. hadi onu geçtim dakika 120 de depar a kalkan, mücade eden takımımız var. amerika dan kondisyon ekibi gelmiş, bakıyosun o da fatih hoca nın işi.. yarı final e çıkmış bir takımın hocasını, hem de kendi içimizden birini eleştirmek komik oluyor..

Mehmet çıktıktan sonra kaç pozisyon verdik saydın mı? O kaçan pozisyonları başkası kaçırmaz. Adamlar ezdi resmen bizi. Turnuva boyunca yakaladığımız toplam pozisyonları her maç verdik.

Haberlerde verilen muhtemel 11;
Rüştü-Sabri-Mehmet Topal-Gökhan Zan-Hakan Balta-Kazım-Hamit-Mehmet Aurelio-Uğur Boral-Gökdeniz-Semih
Bu kadroda bir tek Ayhan girebilirmiş...

Kaan Can Garip' Alıntı:
bu takım çok rahat yarı final oynar. yıldıraydan cacık olmazdı, ayakta duracak hali yok. takımıda almanya da döküldü bu sene. kalecilerimiz biraz dengesiz, iyi performans gösterirlerse turnuvada kupayı alır geliriz.
iyi tutturmuşum ha :)

Kaan Can Garip' Alıntı:

Kaleye en şu çeken biz.En az isabetli şutu olan biz.En çok faul yapan biz.En az korner kullananlardan olan biz.En çok pozisyon veren takım biz şansımız yok biz çok iyiyiz sende haklısın.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":37l4ahmt]neden fatih hoca nın başarısını kabul etmek bu kadar zor, bir türlü anlayamıyorum. herkes tutturmuş bir şanstır gidiyor. birisi demiş ki: golu semih in attığını unutarak vay efendim mehmet topal çıkar da semih girer mi demiş.. eee semih attı golü. mehmetin yerine ayhnı alsak, iyice geri çekilecektik, yarı finali ancak rüyamızda görürdük. hadi onu geçtim dakika 120 de depar a kalkan, mücade eden takımımız var. amerika dan kondisyon ekibi gelmiş, bakıyosun o da fatih hoca nın işi.. yarı final e çıkmış bir takımın hocasını, hem de kendi içimizden birini eleştirmek komik oluyor..

Kaleye en şu çeken biz.En az isabetli şutu olan biz.En çok faul yapan biz.En az korner kullananlardan olan biz.En çok pozisyon veren takım biz şansımız yok biz çok iyiyiz sende haklısın.[/quote:37l4ahmt]
burak kardeşim; her takımın bir kapasitesi var, takımların total değerlerine ( oyuncu bonservis bedelleri )baktığın zaman, isviçre bile bizden üstün.. tek kale oynayamayız ki. böyle böyle inançla hırsla gidiyoruz, işte kör topal misali başka türlüsünü beklemek bence çok yanlış. kalkıp almanyaya baskı kuracak değiliz, öyle bir şey yaparsak 5 lik olur döneriz.

"-karar veren kimdir?
+tanrıdır!
-neden tanrıdır?
+çünkü tanrı kimin kazanacağını ve kimin yenileceğini belirler. rakibim değil!
-rakibin kimdir?
+rakibim yoktur!
-neden rakibin yoktur?
+çünkü o benim iyi oyunum karşısında o sadece cılız bir muhaliftir.."

Burak,

119. dakikada gol yedikten sonra bırak karsı kaleye gitmeyi kafasını kaldıracak, topu kaleden bile çıkaramıycak duruma gelmen gerekirken eger kalkıp 1 dk içinde skoru lehine cevirebiliyosan. 120. dakikada bile ayakta kalabiliyosan iyisindir.

İstatistiklere bakma en önemli istatistik daima atılan ve yenilen gollerdir. Eger yediginden fazlasını her kosulda atabiliyosan gercekten iyisindir.

Şu ortamda milli takımımıza haksızlık etmek bize hiç yakışmıyor gercekten de..

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":3r3jy3ar]neden fatih hoca nın başarısını kabul etmek bu kadar zor, bir türlü anlayamıyorum. herkes tutturmuş bir şanstır gidiyor. birisi demiş ki: golu semih in attığını unutarak vay efendim mehmet topal çıkar da semih girer mi demiş.. eee semih attı golü. mehmetin yerine ayhnı alsak, iyice geri çekilecektik, yarı finali ancak rüyamızda görürdük. hadi onu geçtim dakika 120 de depar a kalkan, mücade eden takımımız var. amerika dan kondisyon ekibi gelmiş, bakıyosun o da fatih hoca nın işi.. yarı final e çıkmış bir takımın hocasını, hem de kendi içimizden birini eleştirmek komik oluyor..

Kaleye en şu çeken biz.En az isabetli şutu olan biz.En çok faul yapan biz.En az korner kullananlardan olan biz.En çok pozisyon veren takım biz şansımız yok biz çok iyiyiz sende haklısın.[/quote:3r3jy3ar]
herşeye muhalefet olmak için yazma böyle şeyler. böyle düşünceğine bunun zevkini çıkar. bak favori hollanda italya fransa hepsi birer birer gitti biz kaldık zevkini çıkarmaya bak.