Eurocup Yarı Final 1. maç | Galatasaray OB 89-75 Gran Canaria

Rezalet! Saha içine basıyoruz yeterli sayıda bilet yok deyip duruyor. İnanılmaz! Sizin olsun davetiyeleriniz! Ayıptır günahtır, tüm sezon salona gidelim her maç 70 lira para verelim siz en önemli maçta davetiye dagitin!

Bileti direk satış noktasından ekrandan seçerek aldım. Ultraslanın olduğu yer ve saha içi biletlerin tamamı bloke gözüküyordu sadece tek pota arkası saha içi yer vardı.115. bloktan alabildim umarım birilerine peşkeş çekilmemiştir

Rezalet! Saha içine basıyoruz yeterli sayıda bilet yok deyip duruyor. İnanılmaz! Sizin olsun davetiyeleriniz! Ayıptır günahtır, tüm sezon salona gidelim her maç 70 lira para verelim siz en önemli maçta davetiye dagitin!

Çıktığı ilk anda beş blok da satış vardı ama bitmiş mi ?

İşin ilginç tarafı o davetiyeler dağatılmıyor maça girerken birilerine takdim ediliyor.Şahıs salonun kapasına gelene kadar elinde bilet yok kapıda güvenlik şefleri takdim ediyor.İşin başka bir tarafı da kapıdan bilet alanların büyük kısmı federasyon aracılığı ile alıyor.Elin beşiktaşlısına fenerlisine salonun en ktirik yerini veriyoruz.

Gerçi tribün biletlerinde de bir acayiplik var

Oyun düzeyi olarak Unicaja Malaga düzeyinde bir takım bana göre. Yani Bayern Münih'ten hiçbir eksikleri yok. Zaman zaman gerçekten yüksek tempoda çok etkili olabiliyorlar. Bence bu turun anahtarı tempoyu kabul ettirmek olacak. İlk maç iyi bir skor almak lazım. Canaria'yı geçersek kupa bizim!..

Bu tarz önemli maçlarda yaşanılabilen bir sorun.Kadroyu bile bilmeyen,saçma sapan insanlar, sırf önemli maç diye tribünlerdeki yerlerini alırlar.Bu tip maçlara bilet bulunmadığı için, kombine almadığıma pişman oluyorum. hata bizde tabi.Yarın biletix'ten elden almaya çalışıcam.Tabi kalırsa...

Saha içi biletler bu tarz maçlar da hep sıkıntı maalesef. Biraz önce 25 tl olan tribünden ben ve arkadaşlarıma bilet aldım internetten. Pota arkası 20 lik biletler bitmiş. Benim aldığım yerlerden de 8 blok kalmıştı. Aldığım bir bilgi, satışa çıktıktan sonra üç saat içerisinde 5000 nin üzerinde bilet satılmış. Haftaya kapalı gişeyiz.

Saha içi biletler bu tarz maçlar da hep sıkıntı maalesef. Biraz önce 25 tl olan tribünden ben ve arkadaşlarıma bilet aldım internetten. Pota arkası 20 lik biletler bitmiş. Benim aldığım yerlerden de 8 blok kalmıştı. Aldığım bir bilgi, satışa çıktıktan sonra üç saat içerisinde 5000 nin üzerinde bilet satılmış. Haftaya kapalı gişeyiz.

Bu bilet satış bilgilerine itibar etmeyin derim. Topsakal maçtan önceki akşam 1.000 bilet kaldı onları da salonda satacağız demişti. Ne güzel kapalı gişe oynayacağız diye düşünürken bir de baktık ki 7.755 seyirci varmış salonda.

Grand Canaria ile bayern'i kıyaslarsak hem artı hemde eksi yönleri var. Bayern çok daha sert cok daha kalıplı bir takımdı grand canaria'ya nazaran. Sadece pota altı deil oyunun her noktasında kalıplıydı bayern ve topa çok iyi baskı yapan kısaları vardı. Grand Canaria ise Bayern gibi fiziksel temas üzerinden oynayan bir takım deil. Özellikle guardlarının oyun içindeki performansına göre top sayısını artırarak oynuyolar. Kısaları çok atlet deiller ki bu bence bizim için iyi bir nokta, ama saha dağılımını o kadar güzel ayarlıyokar ki, çok iyi şütör olan kısaları hep doğru yerde 3 lük atıyor. Örneğin bjk deyken bu nasıl basketbolcu denilen dj seeley orda bambaşka bir şütör oldu.

Şimdi bence turun kilid noktası bizim onların guardlarına yapacağımız baskı. Hem pangos hemde oliver baskı olmaz ise bizi elek ederler. Hele pangos'u hiç bir şekilde şutunu riske etmeden savunmak gerek.

Bir diğer kilit nokta sertlik olucak. Alba maçları vardı 14 sayı fark yedikleri, tabiricaizse döve döve yendi alba bunları. Sen ben atayım olursa bizden iyiler ama işi kavgaya dökmemiz lazım.
Bence ilk maç farktan ziyade kazanmak ilk hedef olmalı, bana sanki burdaki maç daha zor olucak gibi geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu bilet satış bilgilerine itibar etmeyin derim. Topsakal maçtan önceki akşam 1.000 bilet kaldı onları da salonda satacağız demişti. Ne güzel kapalı gişe oynayacağız diye düşünürken bir de baktık ki 7.755 seyirci varmış salonda.
Satın alıp da gitmeyen bir sürü kişi tanıyorum ben. Dönem itibariyle bunun da etkisi vardır. İnsanlar son ana kadar gidip gitmeyi düşündüler gene de. Tabi rakamları abarttığı da ortada

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayern maçına o biletler satıldı. Fakat arkadaşlarımında yazdığı gibi Taksim patlaması yüzünden bazı gelecek olan renkdaşlar maça gelemedi. Canaria maçına gelir isek tartışmaşız kesin kapalı gişe olacak.

Satın alıp da gitmeyen bir sürü kişi tanıyorum ben. Dönem itibariyle bunun da etkisi vardır. İnsanlar son ana kadar gidip gitmeyi düşündüler gene de. Tabi rakamları abarttığı da ortada

Kabul ediyorum bilet alıp da gitmeyenler olmuştur ama KSK maçı da 9.000 olmuştu. Ne yapsak da dolduramıyoruz o salonu malesef.

Takımı herşeyden çok düşünen burada dil döken takım için arkadaşıyla bile tartışan kışın salona giden insanlar saha içine bilet alamıyor sadece üst düzey maçlara gelen kodaman tayfaya bilet dağıtılıyor. Yazık !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sadece pota arkasında 6 blok kalmış. Gerçi Karşıyaka maçında da bloklar gidip geliyordu ama yarına bitecek galiba. Ekleme:5 blok kaldı :D

Eğer o maçta 7750 kişi varsa ben başka salondaydim herhalde. Benim gördüğüm sadece ultraslan tarafında en az 6-7 bin vardı. Artı diğer taraflarda full e yakındı. Ben pota arkası üst taraflarda yer bulabildim.