Euroleague 2016/2017 Sezonu

Bizim bu şekilde ilerlememiz zor. Bu sene F4 yaptık seneye şampiyon oluruz diyemeyiz çünkü A lisansımız yok. Önümüzdeki sene eurocup kazanıp Euroleague'e girsek bile şampiyon olmadıkça orada kalamıyoruz. Bu hem sponsor hem de kadro kurma açısından dezavantaj. Kuban da geçen sene F4 yaptı ama bu sene Eurocup'taydı. Fenerin avantajı bu bize göre. Sabırla ilerleyebildiler ama bizim o şansımız yok. Yine de bu sene başı hataları yapılmasa F8 oynayabilirdik.

Kimse cebinden çıkartıp para koymasın bizim kimsenin cebindeki paraya ihtiyacımız yok. Bu kulübün önce elindekini doğru kullanması gerekiyor. 1 milyon euro çöpe gidince, Ergin Ataman'a, X'e, Y'ye feda olsun dememeyi öğrenmemiz gerekiyor önce.

Murat Kosova neyse odur, her Türk takımının maçında olduğu gibi hisli ve maçı yaşayarak anlatıyor.

Para&Obra ikilisini nerede bir araya getirirsen getir bu başarıyı yakalarsın. Adamın 9.Euroleague şampiyonluğu oldu, onun kadar bu kupayı kazanan sadece Real var misal.

Ekpe Udoh sevilmeyecek gibi bir insan ve oyuncu değil. Hiç yakışmıyor oraya.

Son düzenleme:
Gökhancım bende zaten Ülker hak etmedi tarzı bir şey demedim..Verdiğin futbol örneğinde ki gibi en pahallı kadroyu kurmakla kalmadılar, iyi oyun sergilediler her maç..Sadece buralara oynayan takımdı Ülker ve 3 sene sonunda hak ettikleri aldılar tebrik ederiz..Buna şaşırmıyorum çok beklenen bir durumdu sadece çok abartıldı bunu demek istedim..

Bence de geçen seneki kadro daha formdaydı bu sıralar ama dediğin gibi hem eleme sistemi hemde diğer rakiplerin formsuzluğu sebep olabilir..Özellikle spikerler sana göre nasıldı bilmiyorum ben çok rahatsız oldum..Rahatsız olduğum konu Ülkerin yenip kupa alması değil, sadece bir basketbol sever olarak oturduğum TV karşısında güzel bir maç izlemekti ama bu bağırmalar, böğürmeler sebebi ile 3.periyodun ortasında kapadım!!

Dediğin gibi umarım bu Ülkerin yapılanmasından bizimkiler ders çıkarır sana katılıyorum ama Dursun gibi biri varken çok zor, yakınından bile geçemeyiz..Bu tarz başarılar için bütçenin yanı sıra iyi bir yapılanma gerekir..Biliyorsun bu başarının asıl mimarlarından biri de Maurizio Gherardini..Doğru yapı ve bütçe ile yola çıkarsan zaten başarı devamında gelir..

Hocam, şu Ülker ısrarının kaynağını gerçekten çok merak ediyorum. 10 sene oldu, ve bu sene yoklar işin içinde. Hayır, bizimle birleşmeden önce de kupa vs kazanıyor olsalardı tamam ama böyle birşey de yok. Bizden önce sadece 1 kez playoff oynayabilmişler.. Yani bende derim ki keramet Ülker de olsaydı daha önce de başarıları olurdu.

Bütçe konusuna da çok bağlanmış, bütçe ile ilgili olsaydı her sene ençok parayı harcayan kazanırdı ama tarih bunun tam tersi ile dolu.

Bu kupa, Fenerbahçenin ve Türkiyenin geleneklerine ters olarak doğru planlamanın, yapılanmanın ve istikrarın sonucudur.

Daha önce klüp bazında başarılarımız oldu, sizin futboldaki uefa ve süper kupanız (ki o zamanki uefa kupası bugünkü gibi değildi, şampiyonlar ligine daha az takım katıldığı için uefa ya da daha güçlü takımlar katılıyordu), Voleyboldaki bizim kıtalar arası şampiyonluğumuz, vakıfbankın şampiyonlukları, sizin kadın takımınızın bizi yenerek kazandığı şampiyonluk, eurochallange ve eurocup çampiyonlukları.. ve son olarak da bu euroleague şampiyonluğu. Umarım bu sefer başarı devamında birşeyleri getirirde kendi oyuncularımızı yetiştirmeye başlarız, kendi ekolümüzü oluştururuz.

Uefa kupası, siz aldıktan sonra kolay görünmeye, daha ulaşılır gelmeye başladı, her son 16 ya kalan kupayı konuşur oldu.
Basketbolda da aynısı bizim 2. f4 sonrasında oldu, şimdi bu kupa da küçümsenecek, kolay görünecek. Ama hiç de öyle değil...

bir sorumda Nihat hocama, tesadüf vs demecini veren kim Udoh mu ?

Hocam, şu Ülker ısrarının kaynağını gerçekten çok merak ediyorum. 10 sene oldu, ve bu sene yoklar işin içinde. Hayır, bizimle birleşmeden önce de kupa vs kazanıyor olsalardı tamam ama böyle birşey de yok. Bizden önce sadece 1 kez playoff oynayabilmişler.. Yani bende derim ki keramet Ülker de olsaydı daha önce de başarıları olurdu.

?

Belki şu anda isim Ülker değil ama Ülker'in bu başarıda çok büyük katkısı var. Adamlar salon yaptılar, A lisansını, takımlarını verdiler, her sene deli gibi para akıttılar. Bunu göz ardı etmek saçma olur.

%100 öyle, ama ters taraftan bakınca, bizimle birleştikten sonra elde edemedikleri başarılara ulaştılar da denebilir. Bence artık Ülker demek ters etki yaratıyor. Burada yazılarını okuyup takdir ettiğim kişilerden bile bunu görüyor olmam şaşırtıcı.
Gelecek sene de Doğuş olacak deniyor. Bence gayet başarılı bir politika. Odeabank yada, Liv Hospital yada Pınar yada Banvit in sponsor olmasından ne farkı var ? Eminim Pınar mesela Karşıaka yerine Galatasaray a sponsor olsa daha büyük rakamlar konuşulurdu. Bunu sizin yönetimin yapmıyor olması bizim başarımıza gölge düşürmemeli.
Birde, bence basket takımımızda futboldaki gibi çok da antipatik oyuncu yok, sadece Udoh değil ahlaklı olanlar ama Udoh ayrı tabiki :) Bizim (taraftarların) gazıyla birbirine artistlik yapan Melih-Göksenin atışması olmasa bence gayet sportmence bir rekabet var bile diyebilirim sporcular arasında. Yöneticileri ayrı tutuyorum..

Bütçe konusuna da çok bağlanmış, bütçe ile ilgili olsaydı her sene ençok parayı harcayan kazanırdı ama tarih bunun tam tersi ile dolu.

Bu kupa, Fenerbahçenin ve Türkiyenin geleneklerine ters olarak doğru planlamanın, yapılanmanın ve istikrarın sonucudur.

Daha önce klüp bazında başarılarımız oldu, sizin futboldaki uefa ve süper kupanız (ki o zamanki uefa kupası bugünkü gibi değildi, şampiyonlar ligine daha az takım katıldığı için uefa ya da daha güçlü takımlar katılıyordu), Voleyboldaki bizim kıtalar arası şampiyonluğumuz, vakıfbankın şampiyonlukları, sizin kadın takımınızın bizi yenerek kazandığı şampiyonluk, eurochallange ve eurocup çampiyonlukları.. ve son olarak da bu euroleague şampiyonluğu. Umarım bu sefer başarı devamında birşeyleri getirirde kendi oyuncularımızı yetiştirmeye başlarız, kendi ekolümüzü oluştururuz.

Uefa kupası, siz aldıktan sonra kolay görünmeye, daha ulaşılır gelmeye başladı, her son 16 ya kalan kupayı konuşur oldu.
Basketbolda da aynısı bizim 2. f4 sonrasında oldu, şimdi bu kupa da küçümsenecek, kolay görünecek. Ama hiç de öyle değil...

bir sorumda Nihat hocama, tesadüf vs demecini veren kim Udoh mu ?

Neden rahatsız oluyorsunuz anlamadım :S Siz zamanında Ülkerin A lisansını almadınız mı? Ben mi yanlış hatırlıyorum..O dönemki oyuncularına çökmediniz mi? Ülker sayesinde salon yapmadınız mı? Bu sizi neden rahatsız ediyor? Bu konuda kulübünüzü suçlamıyorum ama Ülker sayesinde buralara gelip de adamların ismini anmamak haksızlık olmaz mı?

Önümüzdeki sene de Doğuş deriz, siz yine Wanamaker, Clyburn gibi oyuncularını alırsınız hayat devam eder..Dünden beri söylediğimi tekrar söylemek isterim bu sizin başarılarınızı gölgelemez..Kupayı aldığınızda tebrik ederiz ama her defasında maddi gücünüzü inkar ederseniz bu olmaz!!

Eğer bütçe ile ilgili olsaydı demişsiniz de son zamanlarda Euroleague şampiyonluğuna kimler ulaşıyor? Real,Cska,Barcelona ve Siz..Peki bu takımların bütçeleri nedir? Tabiki bu takımlara göre düşük bütçe ile başarılar gelebilir..Örnek verecek olursak geçen sene F4 oynayan Baskonia takımı..

UEFA kupasına gelince o dönem şöyleydi böyleydi diyorsunuz hayla..O dönemde kupa daha önemliydi ki o dönemki arsenal ile bugünkü takımı kıyaslarsanız aradaki farkı görürsünüz..Bu düşünce ile dünkü aldığınız kupayı 10 sene sonra küçültürseniz yanlış olur..Her alınan kupanın anlamı ayrıdır..

Bu bahsettiğiniz başarılar her branşın içinde ayrı olarak değerlendirilmelidir..Dünde yazdım Murat Kosova bana göre tarihi bir skandala imza atmıştır..Sizin kazandığınız kupa Erkek Basketbol Tarihinin en büyük kupasıdır, spor tarihinin değil..Eğer bu şekilde söylerseniz sizin de dediğiniz gibi Vakıfbank ve Eczacıbaş'nın başarılarını,Galatasaray Kadın Basketbol takımının başarısını, Galatasaray TSB takımının başarılarına haksızlık olur..Her şeyi geçtim kendi Kadın Voleybol takımınıza haksızlık edersiniz!!

Son düzenleme:
Siteler de türk spor tarihinin en büyük başarısı deniyor ,iyi tartışma yaratır bu ilerleyen günlerde .Kansız Aziz çıkmış yine sindiremediklerini çıkartmış .Almışın kupanın takımını öv ,koçunu öv ,kendini öv ,sponsorlara teşekkür et ve bak kendi işine .Utanmadan birde tebrik falan beklerler şimdi ezeli rakiplerden .Bu ülkede kim söz sahibi ise bir ayrıştırıcılık uzmanı bakalım nereye kadar gidebilceğiz böyle .Adamlara şimdi de doğuş sponsor oluyor bu kadar mı zor bu takıma bir sponsor bağlamak anlamıyorum ki ne iş yapar ne iş yapar bu koskoca Gs yöneticileri .

Bu bahsettiğiniz başarılar her branşın içinde ayrı olarak değerlendirilmelidir..Dünde yazdım Murat Kosova bana göre tarihi bir skandala imza atmıştır..Sizin kazandığınız kupa Erkek Basketbol Tarihinin en büyük kupasıdır, spor tarihinin değil..Eğer bu şekilde söylerseniz sizin de dediğiniz gibi Vakıfbank ve Eczacıbaş'nın başarılarını,Galatasaray Kadın Basketbol takımının başarısını, Galatasaray TSB takımının başarılarına haksızlık olur..Her şeyi geçtim kendi Kadın Voleybol takımınıza haksızlık edersiniz!!

Fenerbahçe'lilerin hafızasında mesela Galatasaray'a karşı kaybedilmiş bir Euroleague finali ve şampiyonluğu yok :) Galatasaray'ın futbolda aldığı Avrupa Kupaları tesadüf :) Eczacı ve Vakıf desen onlar ne derler. O yüzden onlar için tarihteki en büyük başarı bu olacaktır ;)

Adam hala çıkmış başkaları gibi tesadüf değil bu başarı diyor. Böyle bir günde bile içindeki eziklik ve acıyı ortaya çıkarmaktan geri duramıyor işte anlayın nasıl koyup yer edinmişsek.

Neden rahatsız oluyorsunuz anlamadım :S Siz zamanında Ülkerin A lisansını almadınız mı? Ben mi yanlış hatırlıyorum..O dönemki oyuncularına çökmediniz mi? Ülker sayesinde salon yapmadınız mı? Bu sizi neden rahatsız ediyor? Bu konuda kulübünüzü suçlamıyorum ama Ülker sayesinde buralara gelip de adamların ismini anmamak haksızlık olmaz mı?

Önümüzdeki sene de Doğuş deriz, siz yine Wanamaker, Clyburn gibi oyuncularını alırsınız hayat devam eder..Dünden beri söylediğimi tekrar söylemek isterim bu sizin başarılarınızı gölgelemez..Kupayı aldığınızda tebrik ederiz ama her defasında maddi gücünüzü inkar ederseniz bu olmaz!!

Eğer bütçe ile ilgili olsaydı demişsiniz de son zamanlarda Euroleague şampiyonluğuna kimler ulaşıyor? Real,Cska,Barcelona ve Siz..Peki bu takımların bütçeleri nedir? Tabiki bu takımlara göre düşük bütçe ile başarılar gelebilir..Örnek verecek olursak geçen sene F4 oynayan Baskonia takımı..

UEFA kupasına gelince o dönem şöyleydi böyleydi diyorsunuz hayla..O dönemde kupa daha önemliydi ki o dönemki arsenal ile bugünkü takımı kıyaslarsanız aradaki farkı görürsünüz..Bu düşünce ile dünkü aldığınız kupayı 10 sene sonra küçültürseniz yanlış olur..Her alınan kupanın anlamı ayrıdır..

Maddi güç önemli onsuz çok zor, ama garantisi yok. Başarılı olunan kısım orası, sonuçta yüksek para harcayan tek takım değil.
Şimdi Doğuş sponsorluğu olursa bence çok iyi anlaşma olur.

Ayhan Bey Uefa ile ilgili aynı şeyi söylemiş aslında, o zaman Şampiyonlar Ligine daha az takım katıldığı için daha zordu diye.

Garip geldi aslında, biz yapardık bunları. Şimdi geride kaldık. En önemlisi de vizyon olarak geride kaldık.
Bu bocalama devri yeniden yapılanmaya neden olur umarım.

%100 öyle, ama ters taraftan bakınca, bizimle birleştikten sonra elde edemedikleri başarılara ulaştılar da denebilir. Bence artık Ülker demek ters etki yaratıyor. Burada yazılarını okuyup takdir ettiğim kişilerden bile bunu görüyor olmam şaşırtıcı.
Gelecek sene de Doğuş olacak deniyor. Bence gayet başarılı bir politika. Odeabank yada, Liv Hospital yada Pınar yada Banvit in sponsor olmasından ne farkı var ? Eminim Pınar mesela Karşıaka yerine Galatasaray a sponsor olsa daha büyük rakamlar konuşulurdu. Bunu sizin yönetimin yapmıyor olması bizim başarımıza gölge düşürmemeli.
Birde, bence basket takımımızda futboldaki gibi çok da antipatik oyuncu yok, sadece Udoh değil ahlaklı olanlar ama Udoh ayrı tabiki :) Bizim (taraftarların) gazıyla birbirine artistlik yapan Melih-Göksenin atışması olmasa bence gayet sportmence bir rekabet var bile diyebilirim sporcular arasında. Yöneticileri ayrı tutuyorum..

Odebankspor, Liv hospitalspor diye kaliteli oyunculara ve Euroleague A lisansına sahip takımlar var da biz mi bilmiyoruz? Bunların verdiği yıllık 3-5 kuruşu nasıl ülker sponsorluğuyla bir tutuyorsunuz anlamak mümkün değil. Madem ülker sponsorluğu çok abartılıyor. Size sorum şu: bu başarıyı ülkerspor ile birleşmeden önce kazansaydınız ya, niçin yapamadınız?

İkincisi fb neredeyse her branşta çirkef oyuncularla doludur. Özellikle Galatasaray nefretinden prim yapmaya çalışırlar. Tabii size sempatik gelebilir tuttuğunuz takım oyuncuları ancak ilk etapta antipatik olarak Vesely, Dixon, Melih, Antic hatta mimikleriyle Bogdan ilk aklıma gelenler. Tabii ben de objektif değilim zaten o forma başlı başına bir antipatiklik katıyor oyuncuya :) En basitinden Van Persie dünya yıldızı diye geldi, fb forması giydikten sonra her pozisyonda hakeme itirazları, yaptığı tahrik edici hareketler hepimizin malûmu.

Sonuç olarak bazı konularda anlaşmamız mümkün görünmüyor. Ve iki takım arasında bir düşmanlık, nefret söz konusuysa bilin ki bunun en büyük sebebi başta Aziz olmak üzere fbli yöneticilerdir.

Maddi güç önemli onsuz çok zor, ama garantisi yok. Başarılı olunan kısım orası, sonuçta yüksek para harcayan tek takım değil.
Şimdi Doğuş sponsorluğu olursa bence çok iyi anlaşma olur.

Ayhan Bey Uefa ile ilgili aynı şeyi söylemiş aslında, o zaman Şampiyonlar Ligine daha az takım katıldığı için daha zordu diye.

Garip geldi aslında, biz yapardık bunları. Şimdi geride kaldık. En önemlisi de vizyon olarak geride kaldık.
Bu bocalama devri yeniden yapılanmaya neden olur umarım.

Elbette hiçbir başarının garantisi yoktur benim kabullenemediğim nokta bunu inkar ediyor oluşları..Harcanan emeklerini de her zaman söylemişimdir ama kalkıp "Ülker bize değil belkide biz Ülkere bir şeyler katmışızdır"lafını söyleyebiliyorlar :) Biz burada yazın bütçe diye diye dillerimiz şişti ama beceriksiz yönetim halledemedi!! Bizde bu bütçelerle, bu başarıları yakalasaydık sanmıyorum ki bizden biri çıkıp şu şu sponsor da kimmiş adını ilk defa duyuyorum demezdi..Adamlar biraz daha ileri gitse Ülker kimmiş adını ilk defa duyuyorum diyecekler :)

Evet size katılıyorum vizyon olarak dibe vurduk diyebiliriz..Bu kafayla da gidersek hiçbir branşta başarıyı yakalamayız..Her şeyin yolu yordamı belli ama yapacak insanlar yok, varsa da kulüpten içeri giremiyorlar!! Bu liseci kafa yapısı gitmediği sürece bir adım ileri gidemeyiz..

Öncelikle ülker 16 milyon dolar verdi ve Aziz 10 milyon dolar bir açık kaldığından bahsetti bir toplantılarında. Ülker ismini çekti.
Parasız başarı mı oluyor? Özellikle bu sistemde Euroleague parasız kazanılamaz.
Murat Kosova Türk sporunun en büyük başarısı dediyse halt etmiş. Bu da bizi ya da FB'yi değil o'nu ilgilendirir.
Biz kendimize bakalım. Kulübe sahip çıkacak insanları bulalım. Sow'u ilk aldıklarında 4-5 kişi aralarında para toplayıp aldı.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Fenerbahçe'lilerin hafızasında mesela Galatasaray'a karşı kaybedilmiş bir Euroleague finali ve şampiyonluğu yok :) Galatasaray'ın futbolda aldığı Avrupa Kupaları tesadüf :) Eczacı ve Vakıf desen onlar ne derler. O yüzden onlar için tarihteki en büyük başarı bu olacaktır ;)

Adam hala çıkmış başkaları gibi tesadüf değil bu başarı diyor. Böyle bir günde bile içindeki eziklik ve acıyı ortaya çıkarmaktan geri duramıyor işte anlayın nasıl koyup yer edinmişsek.

Sanırım, bu lafların hiçbirini üstüme almama gerek yok, zira hepsinden bahsettim.
Çok takip etmiyorum voleybolu ama sanırım Vakıfbank, 3 takımın birleştiği bir takım haline gelmişti.

Burak kardeşim, bende uefa başarınızı küçümsemedim, sakinleşip bir daha bakarsan şimdi kazanmaktan daha zordu dedim, daha önce hayal edilemezken, şimdi kolay görünmesini her gruptan çıkanın kupayı kazanacağız demesini de sizin kazanmanıza bağladım.

"Bütçe ile ilgili olsaydı" diye başlayan cümlem eksik olmuş, "sadece bütçe ile alakalı değil" demek doğrusu olur. Para olmadan malesef olmuyor bu işler, ama para ile de bitmiyor.

Benim rahatsız olmamla sizin rahatsız olmanızın sebebi sanırım aynı..

Ülker ile bir birleşme oldu, sizin söylediğiniz de bu, benim söylediğimde.. http://gsbasket.org/forum/galatasar...roleague-2016-2017-sezonu-156.html#post716821 bu mesajında biraz küçümsemişsin ama, hoş olmamış.

Yaman kardeşim, bu konuda (çirkeflik) orta noktayı bulmak kolay, sadece biraz objektif olmak lazım. Tek tek, hele de internet ortamında tartışmak sadece düşmanlığı körükler. Ama Bogdan ı bile antipatik bulmak önyargının sonucudur (şimdi kesin birileri çıkıp herkes istediği gibi düşünebilir vs diyecek ama..), Belki birinizle bir yerde, tatilde, havaalanında, otelde, restoranda karşılaşırız, o zaman daha uygun ortamda bir yerde anlaşacağımıza eminim.
Sponsor konusunda demek istediğim biryerden oyuncu almaya gerek yok. Para olduğu zaman oyuncu zaten bulunur. Galatasaray gibi bir isimde Pınar yada Banvit gibi bir sponsor bulabilmeli.
Van Persie vs çok görülmemeli, Azizin çiftliğinde oynayan değil, böyleleri prim yapıyor. Bizde uzun yıllardır maç kazandıran değil, götüle top tutan makbul malesef. Ama basketbolu, daha doğrusu erkek basketbolu ayıralım lütfen bunlardan.

Bu arada, bazen hiç yazmasam dediğimde oluyor, yanlış anlaşılmak istemiyorum. Yazdığımı on kere kontrol etmek zor oluyor..

Ülker sadece isim sponsorluğunu bıraktı, hâlâ bütçenin büyük bölümünü karşılıyor, üstelik Fenerbahçe Euroleague A lisansını ve Ülker'in en iyi oyuncularını aldı o dönem. ayrıca salon yaptılar, Fenerbahçe'nin burada olmasının bir numaralı etkeni Ülker. Gelecek yılda Doğuş'la aynı durumu söz konusu. Bunların söylenmesinede kimsenin alınmaması gerek.

Son düzenleme:
Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum, hakederek kazandılar, geçen yıl bir ribaundla kaybetmişlerdi, bu yıl işi oraya bırakmadılar. Türk Erkek Basketbolunda kazanılmış en büyük başarıyı elde ettiler. Obradovic nasıl bir efsane olduğunu burada da göstermeye devam ediyor.

Ünal Aysal Euroleague şampiyonu olan kadın takımını küçülttü bir sene sonra. İnanmak başarının yarısı derler ya, bizde bırak inanmayı bunu yapmak isteyen bile olmadıkça bu işler zaten olmaz. Her şeyi geçtim, her branşta dibe vuruyorsun adamlar hala başarısız olduğunu kabul etmiyor. Başarılı olmaya giden yol başarısız olduğunu kabul etmekle başlar. Bu kurumda başkana da hocaya da başarısız olduğunu kabul ettiremiyorsun. Final four yaparız dediğin sezonda play off yapamamışsın adam hala başarısız olduğunu kabul etmiyor. Bizim için keyifli Euroleague oldu diyor. E euroleague yönetimi sana yer ayarlamış kıyak yerden final four izlemişsin bütün maçları izlediğin gibi senden kralı var mı

Son düzenleme:
Hakettiler ve sonunda başardılar.Özellikle obra özelinde tebrik etmek gerekiyor.Onun yerinde başkası olsa belki daha büyük bütçelerle dahi kazanılamazdı bu kupa.Aziz Yıldırım'ın belkide tek karışamadığı branş ve sonuç ortada.

Rakip Avrupa'nın 1 numaralı kupasını almış ve tebrik etmek gelmiyor kimsenin içinden.Bu çok çok normal bir durum maalesef.Sporun içinden Aziz , Mahmut , Demirören ve Hidayet gibi isimleri çıkarabildiğimiz gün milad olacak.

Ayhan bey, Galatasaray hiç bir zaman maddi olarak Fener'den iyi durumda olmadı, olmazda. Sizin zenginler kulübe her daim katkı yaparken, ben Galatasaray'lıyım diyen zenginler paraları ile mezara girecek az kaldı. Ama eldeki şartlarda bugüne kadar hep daha iyisini yaptık Fener'den. Evet bizim yönetim vizyonsuzluğu ve gücsüzlüğüdür Ülker gibi bir sponsor bulamadık ama emin olun Ülker'in 10 senede size yaptığı desteği verecek bir sponsor bulabilseydik o kupa çoktan birden fazla kez gelmişti Türkiye'ye.