Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Evet de ikinci yarı yine almış süre 23-24 dakika ile bitirmiş. Kötü oldu bu 20+ ya belki de mvp olmaya da yolu varken..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dünya 133. takımım (GS Basket 13.)

Llull, Kuzmic, Pleiss OUT / Heurtel, D.Brown, Faverani IN

Wanamaker, Heurtel

Langford, De Colo, Bogdanovic, Goudelock

Melli, Ayon, D.Brown, Faverani

Simon oynamış evet. Maçtan önce Beinsports'ta oynamayabilir dediler diye ben maçı izlemedim. Ama oynamış. Ama sakat sakat oynadığı için sadece 5PIR'da kalmış.

Bu zamana kadar iç sahada 10 un altına düşmeyen Dunston bugün -2 aldı,tam da dünya 13 e kadar yükselmişken çok kötü oldu bu umarım çoğu kişide Llull vardır da durumu dengeleriz

Bu zamana kadar iç sahada 10 un altına düşmeyen Dunston bugün -2 aldı,tam da dünya 13 e kadar yükselmişken çok kötü oldu bu umarım çoğu kişide Llull vardır da durumu dengeleriz

Dunston beni de çok sasirtti..Yüksek PİR lerin olduğu Efes te Brown nispeten düşük, Dunston inanılmaz düşük bir PİR yaptı..Lull ise haftanın surprizlerinden..

Simon da bana büyük bir sürpriz oldu..Son anda değiştirmekten vazgeçip Hanga yi degistirmistim..

Melli'yi çıkaracaktım lakin sıra gelmedi, kötü oldu bu epey. Huertel beklediğim gibi (18-25 arası) yaptı, Derrick'ten 20-25 bekliyordum kötü maç çıkardı. Llull olmaması bi avantaj olsa da vasat bir gün geçti. Melli 10-12 civarı yapsa kurtarır diyecektim.

benim için hafta çok kötü başladı. çoğunluk için de öyle olduğunu tahmin ediyorum. pek yüksek PIRlar gelmiyor favori oyunculardan. ohayon beklediğim 10 PIR'ı getirdi ama dj seeley hayal kırıklığı oldu. weems'in boşluğundan dolayı süresinin artacağını düşünürken oldukça az süre aldı. melli'yi de tutma riskini almak istedim ama elimde patladı. yarın da böyle devam ederse felaket bi hafta olacak benim için

117+Faverani-Printezis-Datome-Wanamaker. 170-180 civarı olur gibi. Bu hafta özelinde fena değil aslında, sürprizlerin ön planda olduğu bir hafta oldu.
Mitrovic-Kurbanov-Kirk-Hickman-Kalnietis-Landesberg-Voigtmann gibi oyuncular yüksek PIR getirdi ve muhtemelen kadrolarda olmayan isimler.
Melli-Llull-Dunston-Brown gibi daha yaygın isimler ise düşük PIR getirdi. Yarınki maçlar da önemli ama puanların düşük olacağı bir hafta.

Dünya 133. takımım (GS Basket 13.)

Llull, Kuzmic, Pleiss OUT / Heurtel, D.Brown, Faverani IN

Wanamaker, Heurtel

Langford, De Colo, Bogdanovic, Goudelock

Melli, Ayon, D.Brown, Faverani

Melli'de korktuğum başıma geldi bu hafta, bir değişiklik hakkım daha olsa onu da çıkaracaktım ama sıra gelmedi, Kuzmic yerine aldığım Brown beklentinin altında kaldı,keşke onun yerine kadroya alıp almamakta kararsız kaldığım Voigtmann'ı alsaydım, Llull'dan çıkıp Heurtel'i almak yerinde bir hamle oldu, yarına oynayacak 3 oyuncu kaldı, gerçi bu hafta sıralamadaki yerimiz pek değişmeyecek gibi.

Simon yaktı şimdilik bakalım yarın belli olacak iyi kötü hafta olup olmayacağı. Bu oyunu geç çözmeye başladım maalesef [emoji1]

Saatler kala Larkin'i tutup Singleton'ın yerine Goudelock'ı alarak girdiğim maceradan 12 puan zararla çıktım.Aslında Melli'yi çıkarmak da vardı kafamda ama sıra gelmedi.107+Udoh Wanamaker Pleiss Datome

Bütün hafta Goudelock almak için Bogdanovic'mi, Simon'mu çıkmalı diye düşünüp en son Simon'u tutup Bogdanovic çıkmakta karar kılmıştım ve fena patlayacak gibi bu tercih. Huertel'i çok almak istememe rağmen hem Mike James-Wanamaker iklisinede güvendiğimden hem de daha elzem değişiklikler olduğundan alamamak üzdü. 122+Wanamaker+Faverani+Birch şeklinde kadrom. Çoğu kişide olmayacağını düşünerek fark yaratabilir umuduyla Birch riski aldım, bakalım ne yapacak.

Birinci takımımda (24.) ben de Mehmet ile aynı hatayı yapıp dunston aldım, en azından aleks kirk'in yaptığı 19.8'i yapar diye düşünüyordum orda biraz roller değişti bu iki oyuncu arasında sanırım :). Hal böyle olunca ikinci takımım birinci olanı geçti bu hafta.
2. takım (32.sıra) : şimdilik 134.2 puana ek olarak udoh wanamaker vesely ve tomici bekliyorum. Vesely geçen sene doğuşa yaptığı performansı tekrarlayıp tomic ise bu sene içerde oynadığı iyi maçlardan birini oynarsa 230'ları görebilir takım, bu da beni ilk 15'e atmaya yeter diye düşünüyorum:) Herkese iyi forumlar.

Wanamaker şanssız başladı topları çemberden çıkıyor. Asist paslarında da boş şutu sokamıyor diğer oyuncular.