Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Dünya 129. takımım (GS Basket 14.)

Goudelock, Faverani OUT / Singleton, Kuzmic IN ( Bu hafta iki değişiklik yaptım)

Wanamaker, Heurtel

De Colo, Langford, Bogdanovic, Singleton

Melli, D.Brown, Ayon, Kuzmic

Dünya 129. takımım (GS Basket 14.)

Goudelock, Faverani OUT / Singleton, Kuzmic IN ( Bu hafta iki değişiklik yaptım)

Wanamaker, Heurtel

De Colo, Langford, Bogdanovic, Singleton

Melli, D.Brown, Ayon, Kuzmic

Bravo, çok yerinde değişiklikler ve 3 maçtan da en yüksek puan getiren oyuncuları yakalamışsın, (35+29+23)x1,1 = 95,7 3 oyuncudan.

Bravo, çok yerinde değişiklikler ve 3 maçtan da en yüksek puan getiren oyuncuları yakalamışsın, (35+29+23)x1,1 = 95,7 3 oyuncudan.

Teşekkürler, ama bu üç oyuncu büyük ihtimalle çoğu kişinin takımında vardır, yarınki maçlar belirleyici olacaktır, özellikle forvet pozisyonunda çoğu kişi arasında fark yoktur diye düşünüyorum, o bölgede Coty Clarke, Causeur, Beaubois gibi nispeten düşük kredili oyuncular bu hafta iyi puanlar getirebilir ama bu riske de tepedeki takımlarda pek kimse girmemiştir sanırım.

Kuzmic-De Colo iyi puanlar getirdi.Udoh beklentimin altında kaldı.Kredi sıkıntım vardı Jenkins aldım ilk yarıyı 15 ile kapatmıştı galiba maçı 11 ile kapattı galibiyet primiyle 12.1 parasına göre fena değil bugünün tek kötü yanı Bogdanovic in çok yüksek alması oldu.

Dünya 41 - GSBasket 6:

Doncic
Huertel

De Colo
Langford
Bogdanovic
Datome

Ekpe
Melli
Ayon
Randolph

Wanamaker-Faverani-Derrik OUT, Doncic-Ayon-Randolph IN yaptım. Aslında yalnızca 2 değişiklik yapıp Derrick'i kadroda tutacaktım ama içimden Randolph almak geldi. Bakalım bugün göreceğiz + , - durumunu.

Dünya 41 - GSBasket 6:

Doncic
Huertel

De Colo
Langford
Bogdanovic
Datome

Ekpe
Melli
Ayon
Randolph

Wanamaker-Faverani-Derrik OUT, Doncic-Ayon-Randolph IN yaptım. Aslında yalnızca 2 değişiklik yapıp Derrick'i kadroda tutacaktım ama içimden Randolph almak geldi. Bakalım bugün göreceğiz + , - durumunu.

3 Real, 3 Fenerli. Fener kısmı tutmuş gibi. 65 fena değil bence.

Son gün Faverani'den çıkıp Dunston almıştım maçın MVP si seçildi Dunston. Ama bizim ruhsuz takımın oyuncuları batırdı beni. Tam da herşey bu kadar güzel giderken..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 aydır kadromda olan ve 1 kez bile 20+ PIR getirmeyen jankunas, çıkarttığım gibi 35 PIR yaptı. euroleaguede ortalama 25 dk süreyle oynayan ve son maçlarda formu artan jayson granger'ı aldım 15 dk süre alıp -1 getirdi. sonny weems'in ayrılması sonrası takımdaki yükü artan, üstüne goudelock'ın sakatlığıyla takımda en ön plana çıkması gereken adam dj seeley -8 getirdi. her ihtimali düşünüp kafa patlatıyorum kadroları yaparken ama olmuyor. şanssızlık da diyemem artık sanırım anlamıyorum ben bu işten :) bundan sonra bu kadar düşünüp kafa yormayacağım. ilk aklıma gelenleri pat pat yapıp çıkıcam. moralimi bozuyor karşılığını alamamak.

Son düzenleme:
2 aydır kadromda olan ve 1 kez bile 20+ PIR getirmeyen jankunas, çıkarttığım gibi 35 PIR yaptı. euroleaguede ortalama 25 dk süreyle oynayan ve son maçlarda formu artan jayson granger'ı aldım 15 dk süre alıp -1 getirdi. sonny weems'in ayrılması sonrası takımdaki yükü artan, üstüne goudelock'ın sakatlığıyla takımda en ön plana çıkması gereken adam dj seeley -8 getirdi. her ihtimali düşünüp kafa patlatıyorum kadroları yaparken ama olmuyor. şanssızlık da diyemem artık sanırım anlamıyorum ben bu işten :) bundan sonra bu kadar düşünüp kafa yormayacağım. ilk aklıma gelenleri pat pat yapıp çıkıcam. moralimi bozuyor karşılığını alamamak.

Bu iş çoğunlukla şans işi. Büyük balıkları yakalamak kolay olmuyor. Her ne kadar form grafiğini, kimle oynadığını düşünsek te birçok faktör var oyuncuların getirdiği puanları etkileyen. Benim diyen Fantasy Challenge oyuncusu her hafta en yüksek oyuncuları hesaplayamıyor. Bir hafta çok iyi getiren oyuncular, sonraki hafta çok kötü getirebiliyor. Ama sırf en iyiyi yakalama isteği oyunu çok zevkli hale getiriyor.

edit:Bazı en çok getiren oyuncuları Langford, De Colo gibi oyuncular hariç tutuyorum. Onlar zaten her maç çok iyi getiriyorlar, önemli olan süprizleri yakalamak. Bu hafta Lekavicius'u kim tahmin ederdi mesela. Ya da Hanga'yı. Dunston çok iyi yaptı 33 PIR getirdi bundan önceki haftalarda yoktu ortalarda.

Son düzenleme:
219.5+Wanamaker kaldı.Bogdanovic ve Llull olmamasına rağmen fena bir hafta olmadı.Ayon un düşük alması çok işime gelecek ama Llull un yüksek alması kötü oldu.Yine de sıra atlayacağımı düşünüyorum

Bunların hepsi tecrübe hata yapa yapa başarı gelir.En azından Dj Seeley e güvenmemen gerektiğini öğrendin.Elbet iyi yaptığın,mutluluktan havaya uçtuğun haftalar da gelecektir.Birkaç hafta güvenini yakalarsan devamı gelir

Ben bu oyunda artık şöyle diyorum × takımdan oyuncu alınmaz ve ne olursa olsun almıyorum,mesela Maccabi,Galatasaray alınmaz

İyi takımlardan almak her zaman iyidir,cskadan 2 adamın olsun realden fbden vs.