Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

teo
a.jackson

j.anderson
datome
langford
singleton

printezis
dorsey
bourousis
holmes

jackson-datome-dorsey out / dixon-sanders-fotsis in

gerçi bu durumda singleton-fotsis-bourousis alarak 3 panatlı oluyo takımda. bi takımdan 3 oyuncu almayı her zaman çok riskli bulmuşumdur ama bourousis-fotsis ikilisinden de iyi şeyler bekliyorum açıkçası. diğer yandan fotsis yerine kredisinin yükselmesi kesin olan ve son bir haftadır harika bi performasn gösteren pleiss'i mi alsam diye düşünüyorum. barcanın da pota altında eksikler varken iş yapabilir mi acaba emin olamadım fotsis-pleiss ikilisi arasında. sizler ne düşünüyosunuz

De colo'yu EL listesinden çıkarmış CSKA. Sakatlığı ciddiymiş. Onun yerine Freeland dahil edilmiş.
Oyuncuya geçmiş olsun ancak oyundaki çeşitliliği ve dolayısıyla rekabeti artıracak bir gelişme bence.

Bir türlü karar veremedim değişikliklere.Heurtel'i çok fazla kişi çıkarmışken riske girip bir hafta daha şans vermeli miyim? Formsuz Moerman'dan mı çıkmalıyım bir türlü çıkışa geçemeyen Bourousis'ten mi ?Melli Dunston Printezis Bargnani alternatifleri arasından hangi 2'sini alayım?Kafamda deli sorular.Şu an itibariyle Sanders Moerman Dorsey out, Spanoulis Dunston Bargnani in değişiklikleri en çok kafama yatan.Yarına kadar yine değişecektir muhtemelen

Bir türlü karar veremedim değişikliklere.Heurtel'i çok fazla kişi çıkarmışken riske girip bir hafta daha şans vermeli miyim? Formsuz Moerman'dan mı çıkmalıyım bir türlü çıkışa geçemeyen Bourousis'ten mi ?Melli Dunston Printezis Bargnani alternatifleri arasından hangi 2'sini alayım?Kafamda deli sorular.Şu an itibariyle Sanders Moerman Dorsey out, Spanoulis Dunston Bargnani in değişiklikleri en çok kafama yatan.Yarına kadar yine değişecektir muhtemelen

ben olsam sanders'ı çıkmam. geçen sayfada bi arkadaşın dediği gibi fenerbahçe'ye en ters gelecek oyuncu tipi

Ben Bargnani ve Randers ları sattım, aynı şekilde Dorsey ve Moermanları da.

Bu hafta Pleiss, Bourousis, Emir, Oleson, Colom, Bjelica sürpriz yapmasını beklediğim/umduğum oyuncular.
Aynı şekilde Singleton ve Tomic den de beklentilerim var.
Lojeski ve Higgins de düşük kredi kontenjanından denediğim isimler.

Edit; Pardon 1 tane Sanders kalmış. Dorsey, Holmes, Nunnally çıktığım için ona sıra gelmemiş. Umarım 4-8 arasında kalır kredisi :)

teo
a.jackson

j.anderson
datome
langford
singleton

printezis
dorsey
bourousis
holmes

jackson-datome-dorsey out / dixon-sanders-fotsis in

fotsis yerine pleiss alıyorum. fotsis alınca takımda 3 panatlı oluyo ve pleiss'in kesin kredi kazandıracak olmasının cazibesi çekti beni. dayanamadım almadan

edit: hala içime sinmedi bu değişiklik. son ana kadar fotsis-pleiss değiştiricem sürekli herhalde. kimi alsam diğeri içimde kalıcak ve kesin almadığım şov yapacak :)

Larkin
Llull

Clyburn
Sanders
Singleton
Honeycutt

Parakhouski
Jankunas
Holmes
Printezis

Böyle bir 611 kredilik takımım var. Clyburn ve Sanders arasında kararsız kaldım hangisini çıkayım diye. Parakhouski out. Holmes out.
Parakhouski/Dunston (Parakhouski deplasmanda iyi oynuyor ama Madrid uzunları karşısında işi zor olabilir gibime geldi.Melli'yi alma konusunda da kararsız kaldım,Zalgiris uzunlarına karşı zor olabilir.Dunston bu Kızılyıldız maçında süreleri Omic'le paylaşabilir mi diye düşünmüyor değilim. Kuzmic'in karşısında Omic durabilir.)
Holmes/ Hines ( Bourosis te olabilir Daçka'ya karşı oynuyor bu hafta ve Fotsis'le epey süre alabilirler)
Clyburn veya Sanders/ Micov ( Sanders evinde iyi oynadığını düşünüyorum o yüzden Clyburn'den çıkabilirim. Panathinaikos deplasmanı kolay olmayacaktır.Micov ya da Preldzic'in kredilerinin de artacağını düşünürsek,Barcelona karşısında bolca süre alacaklarını da düşünüyorum.)

Ben Bargnani ve Randers ları sattım, aynı şekilde Dorsey ve Moermanları da.

Bu hafta Pleiss, Bourousis, Emir, Oleson, Colom, Bjelica sürpriz yapmasını beklediğim/umduğum oyuncular.
Aynı şekilde Singleton ve Tomic den de beklentilerim var.
Lojeski ve Higgins de düşük kredi kontenjanından denediğim isimler.

Edit; Pardon 1 tane Sanders kalmış. Dorsey, Holmes, Nunnally çıktığım için ona sıra gelmemiş. Umarım 4-8 arasında kalır kredisi :)
Son tahlilde Larkin Melli yerine Spanoulis Printezis'e karar verdim.Larkin'le Melli'yi alınca 41 kredim kalıyordu SG-SF için.Ben Spanoulis Printezis'i aldım yanlarına da Dunston'ı alma imkanım oldu.Heurtel'e duacıyız.İnşallah pişman olmam

Simonovic bu haftaki sürpriz adayımdı. Tüm takımlarıma aldım neredeyse, ama -2 de şuan. Bizim maçta çoşmuştu ve uyuz bir mağlubiyet almamıza sebep olmuştu. Bu haftada güvenip kadrolara yer açarak aldım ve bir daha kadrolarımın yanına bile yaklaştırmam...
Kara listem;
Rudy
Simonovic

Bir yandan Dunston biraz toparladı diğer yandan da Printezis + Spanoulis de 25 dakikada 4 pir yaparak bir başka sürprize imza atıyorlar.

En iyi takımımda D.Brown, Dunston ve Heurtel üçlüsüyle haftaya iyi başladık bakalım, normalde aynı takımdan üç oyuncu almamaya gayret ederim ama bu haftalık Brown ve Dunston ikilisinden en az birinin çok iyi PIR getireceğini tahmin ettiğimden ikisini birden dahil etmiştim kadroma, bir ölçüde haklı çıktık, darısı diğer oyuncuların başına diyelim.

Spa olmasa Printezis oluyor, o olmasa Melli oluyor. Fener veya Real Madrid'den de sürpriz çıkarsa ilginç bir hafta olacak.

Heurtel, Honeycutt, Brown sadece 1 takımda var ve o takımda da Spa, Printezis ve Melli yok ama takım çok gerilerde.