Final 1. Maç | Fenerbahçe Ülker 81 - 59 Galatasaray CC

Maç programı:

4 Haziran, 19.00, Sinan Erdem | Fenerbahçe Ülker - Galatasaray

6 Haziran, 20.00, Sinan Erdem | Fenerbahçe Ülker - Galatasaray

9 Haziran, 20.00, Abdi İpekçi | Galatasaray - Fenerbahçe Ülker

11 Haziran, 19.00, Abdi İpekçi | Galatasaray - Fenerbahçe Ülker

Evimizdeki maçların günleri belli mi ? Haftasonuna denk gelen vardır umarım.

edit: yukarda yazılmış,11indeki haftasonu ! işte bu güzel haber :)

ilk maçı mutlak suretle kazanmlıyız ülkerin elinden şampiyonluğu almamız lazım primler yükseltilsin acilen
maddi manevi:)
birde Adnan Polat gitmeden önce ülkersporla anlaştıklarını deplasmana seyirci götürlmeyeceğini sölemişti geçerli olacakmı acaba

Bu saatten sonra teknik taktiğin fazla önemi yok deplasmanda(o salona deplasman denebilirse) alınan bir maça bakar herşey

İçim Rahat Etmiyor!!!

İlk maç.

İlk maç psikolojik bir eşik olacak. Bu maçı alabilirsek, bombayı FB'nin kucağına atarız.

Parola: İlk maç!

Valla guvenimiz tam fakat ilk iki macin orada olmasi biraz dezavantaj olasi kotu sonucta 3. Mac tamam devam maci olabilir insallah hakemlerden bir sikinti cekmeyiz ve fulkeri orada yeneriz. Ben inaniyorum takimimiza yine sakinligiyle fulker i sasirtacaklardir. Allah yolunuzu acik etsin aslanlar dualarimiz sizinle

2 sinan erdemdeki maçtan birini almamız çok önemli. Bu maçlardan birini alır ve Abdi İpekçiye 1-1 ile gelirsek şampiyonluk beklentim gerçekten büyük bir oranda artar. Önemli olan saha avantajını yakalamak yakalarsak şampiyonluk çok uzak değil. Hatırlanırsa normal sezonda abdi ipekçideki maçı çok rahat kazanmıştık. 2. maçta ise son topta 2 sayı gerideyken jerrynin ayağı kaymıştı ve 3 sayıyla vermiştik maçı ( ki bu dönemlerde fbülker euroligde çok iyi durumdaydı) O yüzden biraz direnç koyduğumuz taktirde şampiyonluk çok uzak bir ihtimal değil.

insallah maclari sky turk verir yanlis hatirlamiyorsam efesin 2 0 geriden gelip sampiyon oldugu sezon final maclarini gostermislerdi

takıma saygımız sevgimiz tam bu seride kaybetsek bile benim bu takıma inancım azalmaz çok büyük işleri başardılar olmaz denilenleri yaptılar bir olmaz denileni de yaparak tüm fener medyasına kapak takmak güzel olur

Şimdi Fenerbahçe seriyi rahat rahat bitirdi dinleniyorlar diyoruz ancak bence bu ilk maçta dezavantaj olabilir kendilerine. Çünkü 1 haftadan daha uzun bir süredir maç oynamıyorlar ve maç ritminden çıkmış olabilirler. Ve bizde Sinan Erdem'e psikolojik olarak en güçlü halimizle gidiyoruz. Serinin anahtarı kesinlikle ve kesinlikle 1. maç bence. Eğer -yanlış hatırlamıyorsam- 9 gün maç yapmamış olarak o maça çıkacak Fenerbahçe'yi ilk maçta yenebilirsek ondan sonra her şey daha rahat olacaktır. Haydi aslanlar, güvenimiz tam!

Sen şampiyon olacaksın! Seni sevmeyen ölsün, ÖLSÜN!

Şampiyonluk gerçekten zor, senelerdir böyle üst düzey maçlar oynamaya alışmış çok ciddi bir takım var karşımızda.

Ama bir maç kazanmak lazım sadece Sinan Erdem'de. Bu inanç ve konsantrasyon olursa zoru başarabiliriz. Tek bir maç kazanalım orda, onlar İpekçiden zaten çıkamayacaktır.