Galatasaray - Fenerbahçe

bu gece beni üzen en önemli şeyde,günler öncesinden 150 kişilik ekiple hazırlanan inanılmaz güzel kareografi'ye mağlubiyet nedeniyle gölge düşmesi oldu,eğer macı kazanabilseydik aynı kareografi belki bir daha yapılacaktı ve muhteşem bir gece olacaktı,herşeye rağmen emeği geçen o 150 kişiye cok teşekkürler,göğsümüzü kabarttılar......

Alexi olan hiçbirşey yapmadan iki topla kazanır..Misimoviçi olupta göndertende bi taraflarınıda yırtsa oturur ağlar..Futbol budur..Baştan yazmaya gerek yok

En iyi sen biliyorsun be Galatasaray'ım.Sen bana bakarsın ben sana,bu gece bir kadeh daha fazla içeriz,iki ağlarız olur biter.Hayat seninle yaşamaya değer.

İzlemedim.Hakemle,kaçan gollerle,adamların bulduklarını atmasıyla klasik Fenerbahçe maçı olmuş.Bugünkü atmosferde bile hakem onlara çalışıyorsa bu Galatasaray yönetiminin çapını gösterir.Hagi çok kötü kabul ederim.Yalnız Hagi'yi yönetimin önüne koyarsak bu tabloyu daha çok yaşarız.

dün gece ile bir defa daha gördükki fener macları harbiden bizim için derbi olmaktan cıktı,telegoldede Ahmet çakar'ın bazı tespitleri vardı ve hak vermemek elde değil,adam diyor dünyanın 4 bir yanında derbiler var ama böyle bir durum başka hiç bir ülkede yok aynen doğru yani.İskoçyaya bakıyorsun Celtic-Glasgow derbisi bi Celtic Kazanıyor bi Glasgow sırayla yani bu durum Panathinaikos-Olmypiakos maclarındada böyle,İnter-Milan dada böyle Boca-River Plate maclarıda böyle ama fener maclarında son 10 senede tabii caizse yokuz ve silik bir durumdayız,insanı kahreden bu haa arada bi berabere kal veya bizde yenelim yok yok yok,nereye kadar bu durum böyle gider bilemiyorum......

Maç sonu servet güzel söylemiş herşeyi yaptık pozisyon bile vermedik nasıl böye oldu anlamadım...Valla servet orda 5 tane 1.85 ve üzeri adam 1.60lık alexe nasıl kafa vurdurdunuz bende onu anlamadım...

Maç sonu servet güzel söylemiş herşeyi yaptık pozisyon bile vermedik nasıl böye oldu anlamadım...Valla servet orda 5 tane 1.85 ve üzeri adam 1.60lık alexe nasıl kafa vurdurdunuz bende onu anlamadım...

Servet'in anlayamadığı bir şey var. Maç yıldızlarla kazanılır. Artık hantal oyuncu devri kapandı.
Adnan Polat başkan olduğu günden bu yana, ne yapılması gerekiyorsa tam tersini yaptı. Bir futbol takımı iyi oyuncularını tutup, kötü oyuncularını elinden çıkarmalıdır normalde. Sporun doğası bunu gerektirir. Sayın Başkan bunun tam tersini yaptı. Nerede hantal, teknik becerisi olmayan, fiziği zayıf oyuncu var, elde tuttu. Skoru değiştirebilecek yıldızları ise sattı. Avrupa'daki en önemli maçtan önce Meira'yı gönderdi. Elano ve Misimovic gibi adamları kazanmaya çalışmak yerine, zararın neresinden dönersem kardır diye düşünerek sattı. Takımın tek delici adamı Keita'yı gönderdi. Elimizde artık son kullanım tarihi geçmiş yerli-yabancı karması bir takım kaldı. Ben maçlara gidilmemesi düşüncesindeyim. Yönetim Guiness rekorlarına girmek gibi abidik gubidik işlerle uğraşacağına, o stadı nasıl dolduracağının hesabını yapsın.

Dün takım fena oynamadı ama Neill in basit bir hatası ve Semihin golü oyunu bir anda çevirdi..Ayrıca Kewell yerine Pino girse daha iyi olacaktı..Ayrıca Ayhan değişikliğini de çözemedim..Skor 1-1 iken gairbime gitti bu değişiklik

Büyük Galatasaray taraftarı bunları hak etmiyor. Başkanından malzemcisine teknik direktöründen yönetcisine toplu istifa ve yeni bir başlangıç. Fener maçından dolayı asla değil olabilir böyle şansız yenilgiler ama her hafta öne geçtiğin ve ikinci yarıda kaybettiğin maçların bir tekrarı oluyorsa buna şansızlık demezler. Büyük bir sorun var kulüpte ve takımda. Adnan polat daha fazla zorlama istifa en iyi erdemdir.

Nerede 2008 yılında 90 dakika koşan, rakibinin ayağına kayıp topu çeken Arda, nerede oyuna girdikten 2 dk sonra bile defansa yardım etmeyen 2. golde suçu olan Arda. Gitmesi gerçekten çok hayırlı olacak. Ne yazıkki...

Suç Arda'da değil onu oynatan şahsiyette.Aynısı geçen yılda olmuştu.Adamı sakat sakat oynuna almıştı Rijkaard efendi takımı 10 kişi oynatmıştı.Bu yılda Hagi efendi kaç aydır top oynamayan Arda'yı aldı oynuna verdi maçı sağolsun.Gerçekten söylüyorum bunlarda beyin falan yok.