Görüş ve İstekler

Güzel bir çalışma oluşturmaya çalışacağız. Ayrıca farklı olması lazım. Zamanla daha iyi çalışmalar gerçekleştirmeyi umuyorum. Erdal ile yazışma şansını elde edeyim, ayrıntıları konuşuruz.

Bir öneri;

Roportaj yapacağınız insanı yakın tanıyan 2-3 kişinin de o insanla ilgili düşüncelerini alabilirsiniz.

Çok güzel fikir abi ama bu kişi sen olunca nerdeyse kimse seni tanımıyor Hayalet adam diyorlar senin için 8)

Barış benden sana bir öneri;

Birkaç başlık açsan, biz de başlıklara olan ilgiyi görüp, kafamızda oluşan tereddütleri ortadan kaldırsak, yönetim olarak farklı bir bölüm açma fikrini tekrar gündeme alsak...

Abi bu raiting kaygısı nedir? Tamam sizler olası ilgi görmemezlikten dolayı tereddütte kalıyorsunuz ama hiç birşey olmazsa bile o bölümün bu sitede olması gerektiğini düşünüyorum.

Burada kimseyi zorla Atatürkçü yapmak niyetinde değilim, niyetim; sadece paylaşımlar da bulunup benim gibi düşünen insanlarla fikir teatrisine girmek. Seninle daha önce konuştuğumuzda da bilmem ne sitesinde bile var neden burada yok demiştim. İşte beğenmediğimiz o sitede bile bu bölüm varken, basketbolun kalbi olan bu sitede olmaması beni çok üzüyor.

Artık ekip olarak karar verin ve ya "açacağız" ya da "kesinlikle bu bölüm açılmayacak" deyin.

Bende hala Atatürk Köşesi açılması fikrini destekleyenerdenim .

Ayrıca her taraftar sitesinde Medya ve Spor yazarlarımız ile ilgili bölüm var . Bizde de olamaz mı ?

Sanki sitenin genişlemesi daha iyi olur gibi görünüyor .

Siteye başka isimlerle kayıt olanlara, başkasının adıyla yorum yazanlara ne zaman dur denecek diye merak ediyorum sayın abilerim.

Barış Şişman' Alıntı:
Abi bu raiting kaygısı nedir? Tamam sizler olası ilgi görmemezlikten dolayı tereddütte kalıyorsunuz ama hiç birşey olmazsa bile o bölümün bu sitede olması gerektiğini düşünüyorum.

Burada kimseyi zorla Atatürkçü yapmak niyetinde değilim, niyetim; sadece paylaşımlar da bulunup benim gibi düşünen insanlarla fikir teatrisine girmek. Seninle daha önce konuştuğumuzda da bilmem ne sitesinde bile var neden burada yok demiştim. İşte beğenmediğimiz o sitede bile bu bölüm varken, basketbolun kalbi olan bu sitede olmaması beni çok üzüyor.

Artık ekip olarak karar verin ve ya "açacağız" ya da "kesinlikle bu bölüm açılmayacak" deyin.
Barış öncelikle tespitleri doğru yapmak gerekir. Forum yönetimi olarak Atatürk üzerinden raiting sağlamaya çalışacak yapıya asla sahip değiliz.

Konu hakkındaki endişelerimizi açıklamama rağmen ısrarla üstüne gitmen, forum yönetimi Atatürk konusunda duyarsız demeye geliyor. Oysa ki tam tersi aşırı duyarlı olduğumuzu düşünüyorum.

Atatürk ile ilgili dilediğin kadar başlık açabilir, düşüncelerini bizlerle paylaşabilir, diğer üyelerle fikir alışverişine girebilirsin. Hatta ben de seve seve yazarım ilgili başlıklara.

Öncelikle sitemizin Web sayfası ksımı gerçekten çok güzel olmuş yapanların emeğine sağlık teşekkür ederim emeği geçenlere, bi kaç rütuşla daha da güzel olacak eminim yazar kadrosu cidden sağlam ama bence eksik. Kerem Porazan abi kendimi istemedi onu bilmiyorum ama onun kültür sanat bölümüne yazdıkları yazılar verdiği emek hem yönetici iken hemde yöneticiliği bıraktıktan çok fazla idi gerçekten. Ben Kerem abinin çok güzel yazılarını okudum bi çoğunun tadı damağımda kaldı, Vandetta filmi ile ilgili yazdığı yazıyı falan hala arada açar okurum, Sonbahar filmide aynen, Dost Meclisi toplantısı ile ilgili yazdıkları da var tabi. Neyse her yazdığını ayrı ayrı burada söylersen uzar da gider. Vel hasılı kelam dediğim gibi Kerem Porazan kendimi istemedi yoksa hiç böyle bi teklif gitmedimi bilmiyorum ama ben bi kullanıcı olarak orada onun yazılarını görmeyince her ne kadar kadro sağlamda olsa orayı eksik hissettim.

Bu işle ilgilenen yöneticiden ricam Kerem Porazan sitemizin ana sayfasını yazılarını yazması için ikna edilsin.

Kerem Porazan abi cok farklıdır her konuda gercekden onun ve Savaş abinin yazılarını okumakdan cok büyük zevk alıyorum inşallah ana sayfada onuda görürüz

Sitemizde bilindiği üzere Türkçenin düzgün şekilde kullanılmasına büyük önem veriyor. Üyelerimizin Türkçeyi kullanmasını sadece kuralları dayatarak değil de onları özendirerek de Türkçelerini daha düzgün kullanmaya teşvik edemez miyiz? Kurdukları cümlelerin anlam genişliğine, akıcılığına, noktalama işaretlerinin doğru kullanılması vs. şekline bakılarak haftanın en iyi Türkçeyi kullanan üyesi yönetimdekiler tarafından seçilmesiyle belirlenebilir. Ödül olarak o hafta İstedikleri bir usabarı kullanabilsinler diyeceğim ama site yönetimi usabara karşı veya bu tür küçük ödüllerle üyelerin Türkçeyi daha düzgün kullanmaya yönlendirebiliriz. Bu kadarına gerek yok halimizden memnunuzda diyebilirsiniz. :)

Arkadaşlar ana sayfadaki videolar açılmıyor en azından bende açılmıyor. Yüklememiz gereken eksra bir program mı gerekiyor izlemek için yada başka bir sorun mu var?

Uğur GÜVEN' Alıntı:
[quote="Yılmaz Özardıç":psre1ggz]Neden yeni bir avatar koymak istediğimde koyamıyorum?

Yılmaz avatar koyarken nasıl bir hata alıyosun ben gayet rahat koyuyorumda.Avatar boyutunu şuanki avatar boyutunda yaparsan rahatlıkla yükleyebilirsin[/quote:psre1ggz]
Uğur bilgisayardan koyamıyorum..Geliyor resim sonra tam avatarı koyacakken kayboluyor..

İnternetten imageshackten denedim linkle bu sefer o zamanda too long diyor..

Arkadaşlar ana sayfa güzel olmuş ama keşke Türkçe karakterleri destekleyen bir yazı tipi seçseydiniz. Harflerin arasında kare resimleriyle hiç hoş bir görüntü oluşturmuyor...