Görüş ve İstekler

Uğur yukarıda da yazmıştım, siteye girer girmez Acrobat açılıyor ve bilgisayar kasmaya başlıyor hemen sonrasında da "betik" sorunu çıkıyor bunlar Mozilla'da oluyor.

En yakın zamanda düzelmesi dileğiyle, çünkü çok kasıyor bilgisayar'ı.

Heralde kendi avartarımızı profilimize ekleyemiyoruz.Galeride yüklü olan vartarları kullanabiliyoruz.Benim yöneticilerden ricam aşağıdaki resimi galeriye ekleyebilirseniz sevinirim.Bu resimi avartarım olarak kullanmak istiyorum.Bir de galeride Emre Belezoğlu avartarı gördüm birkaç tane.

kewel.jpg

Selim Aktepe isimli üye benim kuzenim olup gerçek ismi Mertcan Eker 'dir. Kendisi üye olurken gerçek ismini kullanmak istemiş fakat benim şu anda bilmediğim nedenlerden dolayı ismi ile kayıt olamamış ve dedesinin ismi ile foruma katılmıştır. Ricası üzerine buraya ben yazıyorum ve üye isminin gerçek ismi ile yani Mertcan Eker olarak değiştirilmesini yetkili arkadaşlarımızın bilgilerine arz ederim. Şimdiden teşekkürler.

Mola bölümünde 'Aile Toplantısı' tekrar eski yerine taşınabilir mi?
Bence yukarıda gözder kaçıyor. Uğur Güven sağ olsun.Yoksa bulamayabilirdim.
Post sayısını %100 etkiler yukarıda.

Yunus Taylan' Alıntı:
Mola bölümünde 'Aile Toplantısı' tekrar eski yerine taşınabilir mi?
Bence yukarıda gözder kaçıyor. Uğur Güven sağ olsun.Yoksa bulamayabilirdim.
Post sayısını %100 etkiler yukarıda.

O haftaki röpörtaj başlıgı mola bölümünde olsun diger hafta yeni bir başlık açılınca bu bölüme atarız hem arşiv görevi görür hemde düzen saglanmış olur.

İmza karakterinin arttırılması gerekiyor.

?Fenerbahçe 20 bin, Adalet bir yıl için 10 bin lira transfer ücreti teklif ederken, ben Galatasaray ile yıllığına 8 bin liraya anlaşma yaptığım gün mutluluktan uçuyordum.?

Metin Oktay

Bunu kullanmak istiyorum ama mümkün değil.

Sitede konulara girerken biranda bağlantı kesiliyor ve "sayfa görüntülenemiyor" diyor. Diğer sitelerde olmuyor ama bu sitede bu durum çokca oluyor, acaba benden mi kaynaklanıyor yoksa siteden mi?

Eren Bekdemir' Alıntı:
bende yeeni ifadeler eklenmesini istiyorum lütfen ifadeler iletiye renk katar her zaman :(

Çok aşırıya kaçmadıkca foruma uygun yeni ifadeler ekleyebiliriz.Ama diğer paylaşım forumları gibi ifadeler eklemeyelim.

Samet Semiz' Alıntı:
İmza karakterinin arttırılması gerekiyor.

?Fenerbahçe 20 bin, Adalet bir yıl için 10 bin lira transfer ücreti teklif ederken, ben Galatasaray ile yıllığına 8 bin liraya anlaşma yaptığım gün mutluluktan uçuyordum.?

Metin Oktay

Bunu kullanmak istiyorum ama mümkün değil.

Forumda belli bir düzenin olması için bazı kısıtlamalar var imzada olduğu gibi.İmza karakter sayısı şuan 185 ancak bunu 200 kadar çekebilirim.Daha fazlası için danışmam gerek.

Barış Şişman' Alıntı:
Sitede konulara girerken biranda bağlantı kesiliyor ve "sayfa görüntülenemiyor" diyor. Diğer sitelerde olmuyor ama bu sitede bu durum çokca oluyor, acaba benden mi kaynaklanıyor yoksa siteden mi?

Barış kardeşim bendede oluyordu ara sıra server güncellenmesinden dolayı bazen 1-2 snlik kopmalar olduğunu anladım.Şuan için bir sorun yok galiba.Gerekli yere sorunu bildirdim.