Juan Emmanuel Culio

Re: Emmanuel Culio Galatasaray'da..

7 dakikalık youtube videosu ile olumsuz yorum yapanların,10 dakikalık televizyon görüntüsü ile tekrar olumlu yorum yapmalarına şaşırmamak lazım...Hemde birinde adam Tello iken birinde Messi nerdeyse...

Culio'nun verdiği iki ara pasta oldukça güzeldi bu arada,maçın en iyi ismi Arda idi bence,sakatlıktan böyle dönmesi sevindirici,demekki yatmamış...

250 bin dolara bu kadar çok koşmak hiç akıl alır iş değil yahu :)

Ben inanılmaz beğendim.

Çok iyi oynadı.Misiden göremediğimiz asistler kendisinden geliyor. Nazar değmez inşallah.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Ah o şutu bir gol olacaktı var ya
neyse olacak o da olacak.....
tebrikler kendisine
aman abi aman elano ılk macında fuzeyı çaktı sonra o fuzeyle yetındı yattı durdu ... bununda başı boyle olmasın ... atmadıgı daha ıı oldu :)

Yeteneğini tartışmaya gerek bile duymuyorum..
Karakterinin de düzgün olduğunu düşünüyorum.Nereden geldiğini bilen biri bence..
Belkide yıllardır aradığımız oyuncuyu bulmuş olduk.Tebrikler..

Bugün gerçekten maçın en iyisiydi, belki daha ilk maçı ama herşeyden önce maçı kazanmak için öne geçene ki hırsı beni hayran bıraktı. Umarım aynı böyle devam eder.

Cana ve Culio orta sahada gerçekten inanilmaz işler yapar.Kumaşı çok iyi olduğunu ilk maçtan gösterdi diğer yıldız adayları gibi zamana ihtiyaçı var uyum süreci gibi cümlelere gerek yok bu adam için gerçekten çok hoşuma gitti umarım bu çizgisini artırarak devam eder

Tolga Kaplan' Alıntı:
Nereden geldiğini bilen biri bence..

Futbolculuktan önce inşaat işçiliği yapmış sanırım küçük yaşlarda..Emekçi, işçi yani..Sorumluluktan kaçmaz, şımarmaz; diye tahmin ve umut ediyorum.. Böyle devam Manu Culio..

Aynen öyle bende geldiğinde bizim çapımızın oyuncusu değil diye düşünüyordum ama Allaha çok şükür yanılttı çoğumuzu.Hakkındaki düşüncelerim tamamen değişti.

Gerçekten maçın ilk yarısı tam bir işkence iken Kazım ve özellikle Culio'nun girişi ile baya işin rengi değişti.Tek kaleye çevirdik.

Culio hem topu karşılıyor pasını veriyor sonrada hücuma özellikle sol çizgiye iniyordu sonra ortaya geçti oradan destek vermeye başladı oradada çok başarılı oldu.Gerçekten çok büyük zevkle izledik kendisini tirübünde.

Umarım böyle devam eder ;)

Hannover karşısında da iyiydi. 2 maçta 2 güzel performans. Bugün sürekli yerdeydi, bakalım ne kadar dayanaklı göreceğiz. Ligde de epey yerleri öper zaten kasaplar sayesinde... Umarım üstüne koyarak devam eder..