Justin Carter

Böyle bir ihtimal mi varmış?

98c49b40da5561e93ae4e25cf392c657.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uşakta izlemesi keyifliydi,ara ara seyir zevkimizi artıracak işler yapıyor kabul ama oyun zekası bu seviye düşük bir oyuncunun takımda pek yeri yokmuş.Maalesef deneyerek gördük.Seneye takımda olmamalı kesin olarak.Sette şutu yok,duracağı yeri bilemez,savunmada yerini kaybeder vs.
Ara ara 1 tane güzel hareket göreceğiz diye alt seviye oyuncu görmek istemiyorum takımda

Kendisine ruhsuz diyen arkadaşlar umarım bugün maçı izlemişlerdir, adamın nasıl yerde süründüğünü her top için nasıl savaştığını falan görmüşlerdir.

Evet Carter çok becerikli ve yetenekli bir oyuncu değil, basketbol zekası da üst seviyede değil ama sahaya karakter koyan, inanılmaz atletik ve hem sayı hem ribaund hem de asist katkısı alınabilen komple bir oyuncu ve iyi bir tamamlayıcı.

Bence seneye takımda olmalı en azından yedinci yabancı olarak.

Kendisine ruhsuz diyen arkadaşlar umarım bugün maçı izlemişlerdir, adamın nasıl yerde süründüğünü her top için nasıl savaştığını falan görmüşlerdir.

Evet Carter çok becerikli ve yetenekli bir oyuncu değil, basketbol zekası da üst seviyede değil ama sahaya karakter koyan, inanılmaz atletik ve hem sayı hem ribaund hem de asist katkısı alınabilen komple bir oyuncu ve iyi bir tamamlayıcı.

Bence seneye takımda olmalı en azından yedinci yabancı olarak.

7. Yabancı olacaksa Kalsın yoksa tutmayalım bence.

Yine bir maç izleyip adamı kobe yapanlar var. Bugün Carter çok da hata yaptı ama bir o kadar da yarar sağladı ve dengeledi. 1 maç kazanıp gelip övüyorsunuz adamı ama maçı kaybetseydik gelip yorum yapmayacaktınız çok realist bakıyorsunuz çok .

İyi de Mustafa Kardeş, hatalarının farkındayız, faul kaçırmalarının. Sinan Güler de maç içinde bir çok hata ve top kaybı yaptı. Ama ikisi de sorumluluktan kaçmadı. Carter 3 numara olarak geldiği takımda oyun kuruculuk yapıyor. Adamın Kobe olmadığı doğrudur ama gelecek sene devam ederse sevinirim.

Abi bütçeye göre kalabilir tabi ki . Ama benim görüşüm genel bakış açısıydı, bu maçı izleyerek ruhsuz veya çok mücadeleci dememiştim arkadaşlar nedense bunu anlamakta güçlük çekiyorlar.

Bütçemiz yüksek olacaksa kalmasında fayda var anca 7. olarak ama bütçe düşük ise Carter ile devam edilmemeli diye düşünüyurum

Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olabiliriz. Ayrıca biz çok mu kusursuz bir şubeyiz de Carter'ı aşağılamaya çalışıyoruz anlamış değilim. Hem Euroleague'de hem de ligde gayet ortalama üstü bir performans sergilediğini düşünüyorum ben.

Maccabi ya da Olympiakos modellerini örnek almak istiyorsak Carter tarzı atletik ve penetreyi seven basketbolcuların mutlaka kadroda bulunması lazım... Savunmada ve hücumda zenginlik katıyor bize Carter.

Adamın savaştığını anlatmaya çalışıyoruz. Arkadaş çıkmış adamı Kobe yaptınız diyor. Yahu bazen kendime kızıyorum cidden gereksiz muhalefet oluyor muyum diye de, bu sorunun cevabının neden hayır olduğu net belli oluyor :)

Neyse. Carter'a selam olsun.

Sinan Fenerbahçe Ülker maçlarında öyle özel anlar yaratıyor ki ilk galibiyette Erceg'in,ikinci galibiyette ise Carter'ın maçı getirdiği noktalar bir parça geride kalıyor.Attığı her üçlük maç için kırılma noktasıydı,Şayet bir kısamız Vesely'nin üstünden süre biterken üçlük sokuyorsa maçın sonucunu müjdeliyor çıkarımını yapıyoruz. :)
İyi niyeti ve pay sahibi olduğu unutulmaz galibiyetler için saygılar.

Gece gece nerden aklıma geldiyse videolarını izledim. Kaan Kural gibi izlerken "ohohoho" diye orgazm çığlıkları attım. Şu adamın kariyeri çok daha iyi olmalıydı. Ama bakıyoruz cv'sine Tire Belediyesi, Uşak Sportif, Astana gibi takımlar var..