Lokavt

erginataman ergin ataman
Arkadaslar lokavt ani bir gelisme ile sona erdi. Transfer stratejilerimiz degisecek ama mrk etmeyin sampiyonluk hedefimiz ayni !!!

ergin ataman böyle bir twet geçti sampiyon olcaklarmıs alacak oyuncumu kaldı bir diger konuda y.demirören yıldız tutkunu diger avrupalı oyunculara para halan vermez aynı kadın takımları gibi olurlar

yine de pota altı rotasyonunu Songaila-Furkan-Andric'e indirgeyecek ki, takviye şart olur.

Ergin Ataman'ın açıklaması da pek inandırıcı gelmedi bana. boştaki hangi oyuncu deron'ın yerini dolduracakmış, kalsa bile bence 1 numaralı şampiyonluk adayı değillerdi, tamamen deron'ın eline bakan bir takım olarak.

Lokavt oyuncusu olan takımlar içinde en azından kısa vade için en az etkilenecek biziz bence Zaza tam hazır değildi üstelik o takıma takım ona (sırtı dönük oyunu olan bir uzuna) tam adapte olamamıştı.Ayrıca birebir savunma da çok iyi olsa bile ikili oyun savunması ve takım savunmas açısından Avrupa basketboluna tekrar uyum sağlamak için zamana ihityacı var.Efes'de Ersan FB'de Sefa'nın şu an için direk katkısı ve gittiklerinde yaratacakları boşluk daha büyük bana kalırsa.Ayrıca bir şekilde sezon iptal edilse idi tepe hesaplarında BJK'nın de yeri olabilirdi böylece 3 rakip kalmış oldu.Bizim açımıdan Euroleague katılma da devamlılık dolayıs ile bu sezon TBL'de ne yapacağımız da çok önemli A lisansı için işimiz hala çok kolay değil bana kalırsa çünki

A lisansı'ni yıllardır orada olmasına rağmen Prokom alamamış. Cibona alamamış. Bir senede bize de vermezler. Sürpriz bir başarı sağlayamaz isek. ULEB seyirciyi seviyor ama sadece seyirci ile de olmuyor.

fenerde bogdonovic in lokavtla bir ilgisi varmı? oda gitse bayağı zayıflayacaklar.
bizim içi iyi oldu lokavtın bitmesi. zaza son maçta katkı vermişti orada da andric gereksiz 2 faulu yapıp 4 aul olmasa daha az süre alacaktı. bizi çok etkileyeceğni sanmıyorum ama hem avrupada hem Türkiyede çok sarsılacak takım var. bjk sıradan bir takım olacak şimdi mesela...

lokavt beşiktaş hariç kimseyi etkilemez..ersan gider ama savanovic var,sefa gider ama tomas geliyor..biz de de zaza son maç hariç varlığı yokluğu belli değildi..lokavtın bitmesi en çok efese yarar euroligde..partizan-v madrid çok güç kaybeder..maccabi be milano da öyle ya da böyle güç kaybeder..4 ayak üstüne düştüler

Lokavt'ın bitmesinden dolayı bir tek Beşiktaş büyük kayıp yaşayacak. Ne biz, ne Fener ne de Efes o kadar etkilenmeyecek, o yüzden de çok fazla üzülmedim ben. Yanlız Beşiktaş'a çok yazık oldu yahu, adamlar daha şampiyonluğa gideceklerdi. : ) Şimdi direk play-out oynarlar..