Milan Baros

Kim Baros'a kazma muamelesi yapıyor ya son vurusu kötü dedik diye kazma muamelesi yapıyor mu olduk .

Hem kazma olsa bizim gibi büyük bir takımda ne işi var .

Yazarken mantıklı olalım

Baros Beşiktaş sever yazarsan Gazanfer ikinci maçtaki kaçırdığı bana göre verdiğimiz maç aklıma gelir ki cidden sevdiğini gördük o maçta :)

Ben aslında geyik olarak girmiştim muhabbete, tartışmaya girmek istemiyorum ama Baros böyle oynamaya devam ederse hepimizin çok sevdiği hocamız da gerekli müdahaleleri yapacaktır. Riijkaard'a güveniyorum.

Artı tartışma içeren yazıları siliyorum. Bütün herkesin.

Çek yıldızımız Milan Baros, Çek Cumhuriyeti'nin, San Marino'yu 7-0 mağlup ettiği karşılaşmada attığı 4 golle yıldızlaştı.

Milan Baros'un oyunculuğu tartışılmaz. Bir golcünün o gün ki performansı,başka gün ki performansının yerini tutmaz,değişkendir.

Ayrıca futbol,basketbol bilmek için basketbol oynamak gerek değil. Kaan Kural'ın basketbol bilgisi tartışılmaz bile. Neyse konuyu dağıtmayalım.

Baros inşallah bjk'ye karşı da bu performansını gösterir. Nonda'nın yerine Baros'un tercih edilmesi mantıklı!

Burak Ceyhan' Alıntı:
Çek yıldızımız Milan Baros, Çek Cumhuriyeti'nin, San Marino'yu 7-0 mağlup ettiği karşılaşmada attığı 4 golle yıldızlaştı.

Milan Baros'un oyunculuğu tartışılmaz. Bir golcünün o gün ki performansı,başka gün ki performansının yerini tutmaz,değişkendir.

Ayrıca futbol,basketbol bilmek için basketbol oynamak gerek değil. Kaan Kural'ın basketbol bilgisi tartışılmaz bile. Neyse konuyu dağıtmayalım.

Baros inşallah bjk'ye karşı da bu performansını gösterir. Nonda'nın yerine Baros'un tercih edilmesi mantıklı!

Gözlerinden... :) Canım benim. :p

Burak Ceyhan' Alıntı:

Mecazi bir soruyu kaan kural'ın bilgilerine kadar dayandırmak ilginc tabi konu orada kesinlikle dagılıyor...

Kerem SEÇER' Alıntı:
Baros Beşiktaş sever yazarsan Gazanfer ikinci maçtaki kaçırdığı bana göre verdiğimiz maç aklıma gelir ki cidden sevdiğini gördük o maçta :)

Ben aslında geyik olarak girmiştim muhabbete, tartışmaya girmek istemiyorum ama Baros böyle oynamaya devam ederse hepimizin çok sevdiği hocamız da gerekli müdahaleleri yapacaktır. Riijkaard'a güveniyorum.

Artı tartışma içeren yazıları siliyorum. Bütün herkesin.

Abi şunu söyleyeyim o zaman.O maç Nonda oynasa Baros'un yerine pozisyona giremezdik biz :)

Geçen bir arkadaşımla da tartıştık bu konuyu.Çok doluydum,içimdekileri dökmek bugüne kısmetmiş :)

Bir de bana Nonda'nın 3 iyi özelliğini sayabilirmi herhangi biri?Kimse son vuruşları demesin.Kaçırdığı pozisyonlardan bir video hazırlarım ki bunları Nonda mı kaçırdı dersiniz :) Fiziği iyi demeyin,Türkiye'nin en yavaş santraforlarından bana göre.Güç olarak da Baros'un çok önünde değil.Bana göre tek iyi özelliği pozisyon alma becerisidir.Onun dışında şuanki özellikleriyle vasat bir forvettir.Semih,Sercan,Bobo,Nobre,Mehmet Yıldız,Mustafa Pektemek'den de kötü golcüdür bana göre.Keşke Sercan karşılığında Bursa'ya gitseydi de vasat bir takımdaki durumunu görseydik o zaman.

Nonda gol kaçırır tabi iyi forvetler basit goller kaçırır hakan şükür'de kaçırıyordu basit goller ama bence türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi forveti.Nonda çok yönlü bir forvet oyuncusu pres yapıyor,orta sahaya gelip top aldığı oluyor,son vuruşları fena değil ayrıca türkiye'de 3 büyükler dışında oynayacak bir oyuncuda değil nonda.

Emin Doğanca' Alıntı:
Gazanfer sende Nonda'yı Lukunku yaptın :)

Benim gözümde Lukunku'dan farkı yok.Ki o zamanki Lukunku böyle ofansif yönden güçlü oyuncular ile oynasaydı Nonda'nın yaptığını yapardı en az.

Neyse bu tartışma çok uzar.Yarın erken kalkmam lazım.Beşiktaş maçında Baros'un gollerini izlemek için İstanbul'a geliyorum.

Son olarak Kerem Abi'ye karşılık profil resmimi Baros yaparak siteden ayrılıyorum :)

Baros'un oynadığı takımlar ile Nonda'nın oynadığı takımlar farklı idi.Baros yoruyor defans oyuncularını sağa sola deplase olarak.Bu yüzden tek forvet oynuyoruz.Orta daha adamlarının daha fazla gol atabilmesi için.Çift Forvet oynadığımız zaman golleri sadece Forvet oyuncuları gol atabiliyor.Baros'un bitiriciliği mükemmel değil ama yine de iyi derece de...15 golü bulur yine bu sene Kral olurmu olamaz mı bilemem ama yine de bu sene bizi taşıyacağına eminim...

Baros'un 4 gol ile özgüveninin yerine gelmesi iyi oldu. Bir forvet gol attıkça morallenir. Baros da inanıyorum ki BJK maçında daha iyi oynayacaktır.

Ayrıca attığı goller(özellikle ilk ikisi) klas gollerdi. Pek kullanmadığı sol ayağı ile iki güzel gol atmış. Bunun yanında penaltısı klas, son goldeki takipçiliği de iyiydi.

Baroş da sahada ki yorgun oyunculardandı 10 dakika oynadı 2 gol attı yakışır gol vuruşları da gayet iyiydi ama Kewell'ın bıraktığı topta Elano ve Kewell'ın da hakkını teslim etmek gerek.