Milan Baros

Kötü oynadıgı bir macta takipciligi ile 2 gol attı tebrikler Baros

Tolga Kaplan' Alıntı:
Son vurus fakiri baros 4 günde 6 gol atarak gol vurusu ustalarına hakaret etti..Baros'Un gol vuruslarına iyi demek ustalara hakarettir..

Tolga sen böyle attığı gollerden sonra alaycı yaklaşırsan ben de kaçırdığı gollerden sonra daha alaycı yaklaşırım bilesin. Ayrıca kötü oynadığı da bir gerçek o golü atmasaydı teknik direktörümüz çıkarıyordu oyundan.

Ne yaptın Kerem allah aşkına Galatasaray sporcusu bahsettiğimiz kişi hemde başarı bi oyuncu ne yapalım yani gol kaçırsın top kaybetsin diye mi bekleyelim Baroş'u savunanlar Nondayı kötülemiyoki Baroş'u daha çok beğeniyor sadece.
Alınganlık gösterme başkan.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ne yaptın Kerem allah aşkına Galatasaray sporcusu bahsettiğimiz kişi hemde başarı bi oyuncu ne yapalım yani gol kaçırsın top kaybetsin diye mi bekleyelim Baroş'u savunanlar Nondayı kötülemiyoki Baroş'u daha çok beğeniyor sadece.
Alınganlık gösterme başkan.
Şamil Abiye katılıyor.

Baros senin ölün 2 tane atar beşiktaş'a attı da :)

Dalga geçilmeyecek o zaman Şamil. Kötü oynadığı maçtan sonra tam hoca çıkaracakken attığı gol sonrası herşey mükemmelmiş gibi gösterilmeyecek. Artı ben Nonda'yı savunmuyorum burada ;)

Neyse.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":2mmyvxq8]Son vurus fakiri baros 4 günde 6 gol atarak gol vurusu ustalarına hakaret etti..Baros'Un gol vuruslarına iyi demek ustalara hakarettir..

Tolga sen böyle attığı gollerden sonra alaycı yaklaşırsan ben de kaçırdığı gollerden sonra daha alaycı yaklaşırım bilesin. Ayrıca kötü oynadığı da bir gerçek o golü atmasaydı teknik direktörümüz çıkarıyordu oyundan.[/quote:2mmyvxq8]
Kerem abi bu alaycı yaklaşımın kime olduğunu biliyorum ama sahsen takmıyorum , takmam da böyle zihniyetleri . Hiç ilgilenmem kendi çaplarında eğlenirler .

Her zaman Milan Baros'un son vuruşlarının iyi olmadığını söylüyorum ama realist olmak gerekirse bugün özellikle 2.goldeki son vuruşunu beğendim . Şimdi kafamda tek bir soru işareti kaldı . Milan Baros 2.golde yaptığı son vuruşu kaleci ile karşı karşıya kaldığı her maç yapabilecekmi . Umarım yapar . Şayet yaparsa hem arkadaki pasör oyuncuları rahatlatır . Hem de hücum hattımız durdurulamayacak hale gelir .

Emin Doğanca' Alıntı:
Milan Baros 2.golde yaptığı son vuruşu kaleci ile karşı karşıya kaldığı her maç yapabilecekmi . Umarım yapar . Şayet yaparsa
... Ligi 110 golle bitirir :p

Baros'u boşuna tartışmayalım hiç.Adam GS bir anda senede 100 milyon dolar fazla kazanmaya başlamadığı taktirde oluşturulabilecek her kadroda gözü kapalı ilk 11 çıkar.Meziyetleri farklı bir oyuncu ona göre oynuyor takım hocada ona göre önlemini alıyor,ona göre destek verdirtiyor.

Özellikle takım içindeki oyuncular Baros'a güveniyorlar.Art arda 2 2-3 pozisyon harcasada kafasını öne eğen yerine geri dönüyor.Bu durumu Nonda'da görmek imkansız,imkansız ,imkansız...

Emin benim kimseyle alay ettigim yok ve bu tip zihniyet olayına da pek girme bence..Ben kimseyle dalga falan gecmiyorum..Bugun Nonda gol atsaydı (keske girip atsaydı amac Galatasaray'In basarısı) Shabani Nonda topiginde mesajlar olurdu...Benim, senin baros'a yaptıgın yorumu latife edercesine yazmam agır da senin o yorumun mu agır degil..Ben burda kimseyle ne alay ediyorum nede kücük düşürmeye calısıyorum..Mimliymişim gibi her attıgım mesajda sert cıkısmayın...

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":2mhaw3gm]Tolga bu konuyu hallettiğimizi düşünüyordum, yanılıyor muyum yoksa renktaş ?

Valla ben de hallettigimi düşünüyorum ama attıgım her mesaja böyle tepki gelecekse bana verilen tepkiyi uygun yolla tartısabilirim...[/quote:2mhaw3gm]

Gerek yok ama Tolga bak geçen gün olan tartışmanın içinden birkaç satır çekerek ironiyle son vuruş ustası Baros 3 günde 6 gol attı dersen dikkat çekersin doğal olarak. Bırakalım bunları Barosu,Galatasaray'ı izliyelim tadını çıkaralım...

Tolga Kaplan' Alıntı:
Emin benim kimseyle alay ettigim yok ve bu tip zihniyet olayına da pek girme bence..Ben kimseyle dalga falan gecmiyorum..Bugun Nonda gol atsaydı (keske girip atsaydı amac Galatasaray'In basarısı) Shabani Nonda topiginde mesajlar olurdu...Benim, senin baros'a yaptıgın yorumu latife edercesine yazmam agır da senin o yorumun mu agır degil..Ben burda kimseyle ne alay ediyorum nede kücük düşürmeye calısıyorum..Mimliymişim gibi her attıgım mesajda sert cıkısmayın...
Latife edercesine diyorsun ama ben Baros'a son vurusu yetersiz deyince beni Baros'a kazma demekle suçluyorsun ya .

Hani nerede latife içeren yorumun .

Alay etmiyorum diyorsun . Bu iletide kelimelerin yerleri değişmişde ben mi yanlış görüyorum .

Son vurus fakiri baros 4 günde 6 gol atarak gol vurusu ustalarına hakaret etti..Baros'Un gol vuruslarına iyi demek ustalara hakarettir..

Alay etmiyorsun da ne yapıyorsun bu iletide .

Ahh Tolga ahhh :oops:

Emin bunun bi miktarda olsa yanlıslıgını kanıtlayan bir performans göstermek ve bunu belirtmek alay etmekse tamam haklısın ;) Daha da fazla uzamasın...

Emin Doğanca' Alıntı:
Milan Baros 2.golde yaptığı son vuruşu kaleci ile karşı karşıya kaldığı her maç yapabilecekmi . Umarım yapar . Şayet yaparsa
... Ligi 110 golle bitirir :p

Baros'u boşuna tartışmayalım hiç.Adam GS bir anda senede 100 milyon dolar fazla kazanmaya başlamadığı taktirde oluşturulabilecek her kadroda gözü kapalı ilk 11 çıkar.Meziyetleri farklı bir oyuncu ona göre oynuyor takım hocada ona göre önlemini alıyor,ona göre destek verdirtiyor.

Özellikle takım içindeki oyuncular Baros'a güveniyorlar.Art arda 2 2-3 pozisyon harcasada kafasını öne eğen yerine geri dönüyor.Bu durumu Nonda'da görmek imkansız,imkansız ,imkansız...

Baros'un ne zaman ne yapacağı belli olmaz. :)

En çok sevdiğim özelliği eğer sırtı rakibe dönükse ve karşıdan bir pas geliyorsa o pası alıp çok iyi dönüp hızlanmasıdır.

Özellikle bu hareketi yapıp bize çok korner kazandırdığıda oluyor.