Milan Baros

Re: Milan Baros Galatasaray´da...

Ntvspor'da gördüm hiç de fena olmayan bir kalabalık var bu saate rağmen tahminimce 150-200'e yakın bir taraftar var.

Ancak işin komik tarafı...

I love you Milan Baros ( Çöpçüler Melodisiyle) bağırıyorlar :?

Burak Barut' Alıntı:
Ntvspor'da gördüm hiç de fena olmayan bir kalabalık var bu saate rağmen tahminimce 150-200'e yakın bir taraftar var.

Ancak işin komik tarafı...

I love you Milan Baros ( Çöpçüler Melodisiyle) bağırıyorlar :?
Hadi ya :( 5 bin taraftar karsılayacaktı

Galiba Bu Oyuncu Karşılama işi Sadece Türkiye'de oluyor.Transfer olan Adam ilgiyi görünce büyük ihtimalle 3.dünya ülkesi zannediyor bizi.

Mustafa Yanar' Alıntı:
acaba ben neden ntvspor da öyle birşey görmedim.

Ben uyduruyorum ondandır. Saat 15'te açsaydın görürdün hatta Özgür Buzbaş bağlandı havaalanından canlı yayından.

La havle.

Alper Gülgen' Alıntı:
Galiba Bu Oyuncu Karşılama işi Sadece Türkiye'de oluyor.Transfer olan Adam ilgiyi görünce büyük ihtimalle 3.dünya ülkesi zannediyor bizi.

...Aynen yaa çok büyük saçmalık bence bir grup taraftarın karşılamasını yine de anlıyorum fakat yüzlerce-binlerce taraftarın gitmesi kötü...Sanki Galatasaray ufak bir takım da hayatında yıldız görmemiş bi takım da sanki aaa yıldız geldi hadi bütün taraftarlar karşılayalım fln ilginç oluyor...Gelen adam da şaşırıyor doğal olarak...

Binlerce taraftar varmış. :? Tabi bu adamlar içerdeymiş :) O yüzden ben dışarıyı görmüştüm : ) Ben gördüm adamı..

I love you Milan Baros diyorlardı ya :? Şaka gibi ....

Diğer ülkelerde oyuncu karşılamalarında böyle şeyler pek olmasa da, imza törenlerine taraftar geliyor. Hatta statlarda oluyor...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Diğer ülkelerde oyuncu karşılamalarında böyle şeyler pek olmasa da, imza törenlerine taraftar geliyor. Hatta statlarda oluyor...

Evet haklısın da onlar daha şova yönelik yani bizim gibi görmemişlik değil yani

Burak Barut' Alıntı:
Binlerce taraftar varmış. :? Tabi bu adamlar içerdeymiş :) O yüzden ben dışarıyı görmüştüm : ) Ben gördüm adamı..

I love you Milan Baros diyorlardı ya :? Şaka gibi ....
Ben demiştim binlerce taraftar karsılayacak diye . Neyse hayırlı uğurlu olsun , inşallah sakatlık olmaz da takımca adam gibi bileğimizin hakkıyla sampiyon oluruz (gecen sene olduğu gibi)

Yeni Kral Geldi

kralgeldiwd2.jpg

kralgeldi2ij9.jpg

Baros'un yüzü gülüyordu.Taraftarı görünce heyecanlandı:)

Çöpçüler melodisi moda olmuş düşmüyor ağızdan.Bunun nedeni ise oyuncunun adını ve soyadını söylememizdir.Sadece soyadını söylesek daha hoş olur sanırım:)