Milan Baros

Re: Milan Baros Galatasaray´da...

Bana görmemişlik veya abartı bir olay gibi gelmiyor karşılama işi..

Neden birden herkes bunu görgüsüz bir olaymış gibi yorumladı anlamıyorum.

Sanırım dün geceki Bükreş maçından sonra b.k atmadık bir Baros ve onu karşılama işi kaldı !

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bana görmemişlik veya abartı bir olay gibi gelmiyor karşılama işi..

Sanırım dün geceki Bükreş maçından sonra b.k atmadık bir Baros ve onu karşılama işi kaldı !

Herkesin kendi fikridir saygı duymak lazım. Şu an 10 numaralı futbolcumuzu 20 bin kişi karşılarsa 3.dünya ülkesi olduğunun kanıtıdır.Görmemişliktir.

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":3i4ccmp9]Bana görmemişlik veya abartı bir olay gibi gelmiyor karşılama işi..

Herkesin kendi fikridir saygı duymak lazım. Şu an 10 numaralı futbolcumuzu 20 bin kişi karşılarsa 3.dünya ülkesi olduğunun kanıtıdır.Görmemişliktir.[/quote:3i4ccmp9]

Ben fikirlerinize saygı duyarım sonuna kadar.

Ama sanki bu daha önce hiç yapılmamış gibi konuşuyorsunuz..Fener,Beşiktaş hepsi yapıyor bu karşılama işini.Ligimizi bilirsiniz.4 büyükler haricinde hangi takımda yıldız oyuncu var ? Ama bir İngiltere'ye bakın.Arsenal,Chelsea,Manu,Liverpool'u geride bırakarak transfer şampiyonu olan takım Tottenham.. Burada binlerin karşıladığı Anelka Bolton'a gitti. Yani aradaki farkı biliyoruz. Bırakında olsun karşılama.

Ayrıca defalarca yapılmış karşılama işine muhalefet olma Bükreş maçından sonra olunca kafasına soru işaretleri takılıyor insanın.Yani eleştiri hızını alamayan,eleştirmedik adam bırakmayıp yeni muhalefet olacak şeyler arayanlar mı bu karşılama işine negatif yönlü bakıyorlar.Anlamış değilim..

Ya herkes anlamak istediği gibi anlar.Yani sen de kabul ediyorsun işte aradaki farkı.Bir ingiltere bir italya bir ispanya değiliz zaten bu düşünceyle olamayız ;)

Bu bir hakaret mi bilmiyorum (bana öyle gelmiyor) ama komik yahu.
O kadar insan yazık günah zamanlarına..
İmza töreni daha mantıklı, gidiyorsun elini sıkıyorsun, başarı diliyorsun en önemlisi Fülker kapito diyorsun(finito muydu :D) fotoğraf çektiriyorsun istersen imza alıyorsun vs.

Milan Baros gibi bir oyuncuyu transfer ediyorsunuz ve 100 kişi havalanında onu karşılamaya gidiyor.
Bunun neresi görmemişlik onu anlamıyorum.?

Fenerbahce Josico'yu karşılamaya gidiyor,bizde müsade edinde Baros gibi bir oyuncuyu karşılayalım.

BAROS İMZALADI!

magicalsnap200808281733xl7.jpg

magicalsnap200808281733ob7.jpg

magicalsnap200808281733nq2.jpg

magicalsnap200808281734gv9.jpg

------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar 6 haftadır idman yapıyormuş yani kendisi hazır, oynayacak durumda :)

Elenişimizi o da sürpriz olarak görüyor ve bunlar futbolun doğasında var dedi. Buraya başarılı olmaya geldiğini, başarılara ortak olmaya çalışacağını söyledi.

Başkanımız Adnan POLAT ise, Lincoln'den çok ümitli olduğunu, teknik direktör değişikliği gibi bir durumun olmadığını, böyle söylentilerin asılsız olduğunu ve hedefimizin Kadıköy de Final oynamak olduğunu açıkladı.

Başkan çok sıcak kanlıydı basın toplantısında, Baros ile sohbet edip durdular :)

Evren YILMAZ' Alıntı:
Milan Baros gibi bir oyuncuyu transfer ediyorsunuz ve 100 kişi havalanında onu karşılamaya gidiyor.
Bunun neresi görmemişlik onu anlamıyorum.?

Fenerbahce Josico'yu karşılamaya gidiyor,bizde müsade edinde Baros gibi bir oyuncuyu karşılayalım.

Yok arkadaşım.Herkeste ilginç kaprisler var bugün.Özellikle dün gece 22:30'dan sonra daha da garipsiyorum bazı iletileri.

Herşeyde Fener'i örnek alan taraftarlarımız neden bu konuda örnek almıyorlar.

Hani şu Alex gibi müthiş bir yıldızı takım bünyesinde bulunduran takım.Lincoln gibi futbolcuları takımlarına dahi sokmayan takım taraftarları futbolcu karşılamaya gidiyor.Bizim de gitmemiz lazım değil mi ?

Güzel örnek oluyor onlar bize.2-3 maç sonra hocalarına tekme atan takım taraftarları.. Bizde farklı olmayacağız gelecek yıllarda..

Emre Doğan' Alıntı:
http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/4e8b7e7c9f48047795fd07f745e0556826e0eb65f83b6c399bdd444a8f14b35310cb9bfa1ec3856217400#

videosunuda koyalım bari.

Burası video koyma yerimi. Kendin izle o videoları. :)

Düşünceye bak Mılan Baros gibi oyuncuyu karşılamak görgüsüzlük.. :claps :claps (ilginç)

Biraz evvel GS TV'de canlı yayına katıldı.Çok olumlu şeyler söyledi.Ayrıca Baros takımın akşam idmanına katılacağı için yayın daha kısa sürdü.Saat 15:00'da İstanbul'a gelip 18:30'da antrenmana çıkması da çok profesyonelce.Şimdiden sevdim kendisini. :)

Karşılama lafı geçmiş de geçen sene Panalı taraftarların Jasikevius'u kaç bin kişi karşıladıklarını hatırlatmak isterim. Biz Akdenizliyiz, sabırsızız, heyecanlıyız, fanatiğiz. Görgüsüzlükle alakası yok.

Karşılama işi fazla uzatıldı. Sadece söylenmek istenen imza töreninde daha derli toplu bir biçimde bu işler yapılabilir. Baros gibi bir oyuncu gelmiş tabi ilgi gösterilecek...
Baros bu takıma çok yararlı olacaktır. Hayırlı olsun...

Kerem SEÇER' Alıntı:
Karşılama lafı geçmiş de geçen sene Panalı taraftarların Jasikevius'u kaç bin kişi karşıladıklarını hatırlatmak isterim. Biz Akdenizliyiz, sabırsızız, heyecanlıyız, fanatiğiz. Görgüsüzlükle alakası yok.

Aynen Kerem Abi..

Biz futbol seyircisi değil, futbol taraftarıyız. ;)