NBA 2008-2009 Sezonu

Lakers 110 - 109 Boston (Uzatmaya gitti)

Ahhh Pierce Ahhhh o serbest atışı kaçırmasaydın bugün sevinen biz olmuştuk

anlaşılan güzel maç olmuş.. tekrarını yakalasak da izlesek.. boston'lu arkadaşlar üzülmesin, bu akşam knicks ile oynuyorlarmış.. knicks çok yardımseverdir.. ilaç gibi gelir size.. yeni bir seri başlatırsınız..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
biri silmiş mesajı kafasına göre...
İletiyi kafasına göre silen benim...

Levent Bey normalde NBA bölümünü kontrol etmiyorum ama iletiniz rapor edilince bakma gereği hissettim. Sizin yazıp benim sildiğim/değiştirdiğim iki iletiyi özel mesajla size gönderiyorum. Biraz düşünün...

Hadi Türkiye´de ezeli rekabet var da zaman zaman ortam geriliyor, peki bu başlıkta alınıp verilemeyen nedir anlayamıyorum.

L.Walton 5
L.Odom 20
P.Gasol 24 (14 ribaunt)
K.Bryant 26 (10 ribaunt)
D.Fisher 13
J.Powell 6 (21 dakika (!))
T.Ariza 2
J.Farmar 7
S.Vujacic 5
C.Mihm 2

P.Pierce 21
K.Garnett 16
K.Perkins 4
R.Allen 22
R.Rondo 16 ( 12 asist 8 ribaunt)
G.Davis 2
L.Powe 10
T.Allen 2
E.House 16

J.Howard 18
D.Nowitzki 14
E.Dampier 4
A.Wright 0
J.Kidd 7 (8 asist)
J.Barea 9
J.Singleton 4
J.Terry 13
B.Bass 4
R.Hollins 6
M.Carroll 2
G.Green 6

R.Brewer 17
P.Millsap 14 (10 ribaunt)
M.Okur 16 (13 ribaunt)
K.Korver 20
D.Williams 34 (12 asist)
B.Knight 0
R.Price 5
J.Collins 0
M.Harpring 4
K.Koufos 0
M.Almond 5
K.Fesenko 0

Bende maçı izleyemedim ancak anlaşılan baya çekişmeli bir maç olmuş. Bir de uzatmaya gitmiş. Boston'da bakalım Knicks'e kim kaç sayı atacak? :)
Lakers, Gund Arena'da bakalım ne yapacak?

Güzel maç oldu . Pota altını iyi kullanamadık . Özellikle G.Davis bugün resmen hayalkırıklığı yarattı . 8/1 ile oynayarak kanıtladı da zaten .. Aslında Boston'da eksik yanlar bellli , bunu biz gördüysek coach daha iyi görmüştür .. E.House'a da ayrı parantez açmalı , mücadelesi için kutlarım .. Lakers'ı da kutlamak gerekir , iyi oyun çıkardılar .. Her ne kadar ezeli rakibimiz olsa da fanatizm boyutunda değil en azından kendi adıma böyle ..