NBA 2008-2009 Sezonu

Bu gece MSG da new york ile boston ın maçı var.Lakers a yenilmenin moral bozukluğuyla bu maça çıkacak boston ın bu maçta çok zorlanacağını düşünüyorum(Yenilebilirler).Zaten kendi evlerinde yenilmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.
Diğer taraftanda Denver Wizards deplasmanına çıkıyor.Wizards çok kötü bir sezon geçiriyor.Bu maçta tek avantajları ev sahibi olmaları.Denver da K-Mart ile Billups ın bu maçta oynamaları şüpheli.34-16 yı yapacağız gibi. :)

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
Bu gece MSG da new york ile boston ın maçı var.Lakers a yenilmenin moral bozukluğuyla bu maça çıkacak boston ın bu maçta çok zorlanacağını düşünüyorum(Yenilebilirler).Zaten kendi evlerinde yenilmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.
Diğer taraftanda Denver Wizards deplasmanına çıkıyor.Wizards çok kötü bir sezon geçiriyor.Bu maçta tek avantajları ev sahibi olmaları.Denver da K-Mart ile Billups ın bu maçta oynamaları şüpheli.34-16 yı yapacağız gibi. :)
Go Wizards desemde yenilecegimizi biliyorum :p
Knicks'e Nate Robinsondan dolayi sempatim var.
Ve onlara Boston karsisinda basarilar diliyorum.
go Nate Robinson Go knicks.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:

Sen Lakers mağlubiyetini hatırlatınca Pierce sövesim geliyor .

Ahhh Pierce Ahhhh.....!!

Not : Biz New York'u kendi evimizde 124 - 105 yendik

O galiplerin listesinde Knicks'de yer alıyor yanlış görmüyorsam .

Ben bunu unutmam sabah hatırlatırım

Eser Atalay' Alıntı:
bu gece new york luyum,knicks yenecek başka yolu yok celtics çoktandır deplasmanda çuvallıyor msg onlara cehennem olacak bu akşam,
koçum Al hadi eski oakland lısın elimizde büyüdün sende yap bi güzellik hemşerine sıkışığız iş yok güç yok kaldık buralarda dayan beeeeeeee knickssssssssssss yürü
:p
dün 3 oran lakers galibiyeti gördüm birdaha bu sene görürümüyüm bilmem(belki clevelandda) o parayı bu akşamda klasik "knicks adam olda bir maç al" mantığıyla oynadık ama kapıyı bayaa bir açık bırakıyorum çünkü son bir haftada msg lunaparka döndü ben gitsem 20 atarmışım gibi geliyor:=) pierce falan ne yapar allah kerim

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":1g7rbdwc]
bu gece new york luyum,knicks yenecek başka yolu yok celtics çoktandır deplasmanda çuvallıyor msg onlara cehennem olacak bu akşam,
koçum Al hadi eski oakland lısın elimizde büyüdün sende yap bi güzellik hemşerine sıkışığız iş yok güç yok kaldık buralarda dayan beeeeeeee knickssssssssssss yürü
:p
dün 3 oran lakers galibiyeti gördüm birdaha bu sene görürümüyüm bilmem(belki clevelandda) o parayı bu akşamda klasik "knicks adam olda bir maç al" mantığıyla oynadık ama kapıyı bayaa bir açık bırakıyorum çünkü son bir haftada msg lunaparka döndü ben gitsem 20 atarmışım gibi geliyor:=) pierce falan ne yapar allah kerim[/quote:1g7rbdwc]

LunaPark. :)

Sevdim bu tabiri.

Orlando yenildi. Hedo son periyoda kadar iyiydi ama son periyot bişey yapamadı. Howard çok iyi görünse de istatistik olarak, yediği bloklara bakmak lazım, oyun olarak da tatmin etmedi. Hedo 11 asist yaptı bu arada. 20-11 sanırım.

Justin'deki kanalın sahibine de çok sövdüm :)

110 - 100 Boston kazandı .

New York kazanır diyen abilerime selamlarımı gönderiyorum :)

7 Şubat Sonuçları ;

Atlanta @ Charlotte 102 - 97

Orlando @ Indiana 102 - 107

Boston @ New York 110 - 100

L.A. Clippers @ Memphis 126 - 105

Toronto @ New Orleans 92 - 101

Portland @ Oklahoma City 93 - 102

Denver @ Washington 124 - 103

Utah @ Sacramento 111 - 107

Golden State @ Phoenix 105 - 115

H.Turkoglu 20 (11 asist 6 ribaunt)
R.Lewis 16
D.Howard 21 (20 ribaunt)
M.Pietrus 3
A.Johnson 8
C.Lee 8
T.Battie 7
B.Cook 2
J.Redick 17

M.Dunleavy 11
D.Granger 33
T.Murphy 20
J.Jack 10
T.Ford 21
B.Rush 0
J.Foster 2
S.Graham 0
T.Diener 0
R.Hibbert 10
M.Baston 0

R.Brewer 16
P.Millsap 2
M.Okur 28 (11 ribaunt)
K.Korver 11
D.Williams 34
J.Collins 3
R.Price 3
M.Harpring 14
B.Knight 0
K.Koufos 0
M.Almond 0

J.Salmons 12
J.Thompson 14
S.Hawes 8
K.Martin 37
B.Udrih 2
F.Garcia 7
B.Jackson 15
M.Moore 12

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":33gj5v24]charlotte,orlando,knicks,new orleans,denver,portland,memphis,

04.33 itibariyle denver hariç komple mağlup,ben biliyorum bu işi yaa:)[/quote:33gj5v24]
Denver yanıltmaz Eser abi.Hep oyna. :)

Dünkü Wizards maçıda tam bir antrenman havasında geçti.İlk yarıyı 68-48 önde bitirince izlemeyi bıraktım zaten.7 oyuncu çift hanelere ulaştı.Chris Andersen in yaptığı 5 blokta birbirinden şahaneydi.

Boston @ New York Knicks : 110 - 100

Boston'da Garnett 15 sayı 11 ribaund , Pierce 26 sayı 4 ribaund , Ray Allen 22 sayı 3 ribaund 6 asist ve Rondo da 12 sayı 10 ribaund 7 asist ile oynadılar ..

Milwakuee de Luke Ridnour sakatlanmış.

Toronto da Chris Bosh sakatlanmış.Allstar a kadar yokmuş.

Bobcats te Raja Bell atlanta maçının üçüncü çeyreğinde kasığından sakatlanmış.Durumu yapılacak kontrollerden sonra belli olacakmış.