NBA de Taraftarı Olduğunuz Takım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
en sewdiğim phoneix suns çünkü amare ve nash orda ayrıca nbade en fazla sayı atan takımlardan biri oldukları için en nefrette san antoonio spurs çünkü duncan ve parker orda özellikle duncandan nefret ederim nedenini bilmiyorum

Utah JAZZ. Ama Memo olduğu için değil. Memo' yu tabiki çok seviyorum ama asıl neden Utah' a sempatim olması. Ayrıca en sevdiğim oyuncu da Deron Williams. D-Will forever :)

Veysel Kaya' Alıntı:
en sewdiğim phoneix suns çünkü amare ve nash orda ayrıca nbade en fazla sayı atan takımlardan biri oldukları için en nefrette san antoonio spurs çünkü duncan ve parker orda özellikle duncandan nefret ederim nedenini bilmiyorum
Başka bir sebepde 2 senedir bizi elemeleri olabilir mi? :)
Ayrıca bende hiç sevmem san antonio spursü

SanAntonio Spurs elbette ;) Sistem takımı olması beni anlatıyor.
Ayrıca Utah ve Orlando'ya sonsuz sempatim var.
Doğu'da ise Clevland sevgim bulunma ancak taraftarı değilim...

Nefret ettiğim takımlara gelince.Detroit-Lakers-Seatle...

Burak Barut' Alıntı:
SanAntonio Spurs elbette ;) Sistem takımı olması beni anlatıyor.

İşte tam bir SAS taraftarı ;)
Nefret ettiği takımlarda ilk sırada tabi ki Tony Parker'ı arkasına alıp pivot gibi oynayan Billups , Bruce Bowen'ın belalısı Rip Hamilton , ve müthiş MVP Tim Duncan'ı benchte manevi babası Greg Popoviç'le ağlatan (yediği bloklarıda göz ardı etmeyelim), çirkef Sheed yüzünden Detroit Pistons , her SAS taraftarı için ilk sırada olmaya devam edecek ;)
Detroit is the BEST , so not important the REST !!!

Re:

Göker AKEL' Alıntı:
[quote="Burak Barut":i5urtdoj]SanAntonio Spurs elbette ;) Sistem takımı olması beni anlatıyor.

İşte tam bir SAS taraftarı ;)
Nefret ettiği takımlarda ilk sırada tabi ki Tony Parker'ı arkasına alıp pivot gibi oynayan Billups , Bruce Bowen'ın belalısı Rip Hamilton , ve müthiş MVP Tim Duncan'ı benchte manevi babası Greg Popoviç'le ağlatan (yediği bloklarıda göz ardı etmeyelim), çirkef Sheed yüzünden Detroit Pistons , her SAS taraftarı için ilk sırada olmaya devam edecek ;)
Detroit is the BEST , so not important the REST !!![/quote:i5urtdoj]
Abi bunların hepsinin ilacı belli...
''King'' LeBron James... :)

Atlanta Hawks Logosu çok hoşuma gidiyordu ve buldogla abdurrahim ikilisi varken takım bir başka oldu her sene sonuncu olsakda ;) ama artık iki J ler tekrar heycan uyandırıyor Go Hawks...

bigdog da nba'de sevilen adamlardandır...özellikle tim thomas ile 3-4 oynrken ikisi de rakiplerine oldukça sorun çıkarıyordu eşleşme bakımından...hey gidi hey cassell -allen guard ikilisi vardı ortada da erwin johnson oynardı.mor menekşeler vardı o zaman....bogutlar gadzuricler simonslar oynamıyordu o zmanlar

Tabii ki Boston Celtics Taraftarıyım. :)
En nefret ettiğim takımda Lakers Efe'ciğimede aşıladım Lakers nefretini aşkım benim fbyi nasıl biliyorsa Lakers'ıda öyle biliyor. :p

Utah tabiki, Malone-Stockton ile tanıdık NBA'i Jordan'lara, Barkley'lere Magic Johnson'lara inat :) Memo'nun yeri ayrı tabi ama AK-47 bir ayrıcalık her zaman..

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Recep Sarımeşe":1wf0i1sj]Philadelphia 76ers ...

recep bizim sayfaya geç :) çığ gibi büyüyoruz.. bu hızla gidersek 2012 de 20 kişi oluruz..[/quote:1wf0i1sj]

Nerden nereye emre abi sevinmek için sevmiyoruz !!! Cıg gibi büyüyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...