Oktay Mahmuti

Eline, emeğine sağlık hocam.

Şu dağınık oyuncu grubuna savunma yaptırtmayı başardın ya. Bugünkü Beşiktaş galibiyeti gelecek sezon Galatasaray'ının ipuçlarını verdi bize.

İyi ki varsın Oktay hocam, iyi ki.

Özellikle Beşiktaş maçının ilk yarısında bir Oktay hoca takımı gördük diyebildik, hele savunma kısımında. Benim için de Kunter kalsaydı kazanamayacağımız bir maçı kazanmış olduk uzun süre sonra.

Koçuluğu 10 üzerinden 7 olur belki ama insanlığına puan kırılamaz. 10 üzerinden 10. İyi koçsun çok iyi bir insansın.

Seviyoruz seni.

Bugün hakem hataları sonrası tepki gösteren ve kimsenin elini sıkmayan koç'umuza Sakarya kenar yönetiminden bir kişi saldırma cesaretinde bulundu. Bu hadiseyi not düşelim.

Burada hocamiz herkesin elini sikiyor. Kenar yonetimindeki beyaz sacli gozluklu haric bi onunkini sikmamis. Hocam gerekli cevabi da vermis. Tutmasalarmis o adami keske. Sanki tutmasalar bir sey yapabilecek. Sahte kabadayilik.

Oktay hocaya yapılan terbiyesizlik bize yapılmıştır. O beyaz saçlıyı unutmayacağız!

Olayı izledim, öyle kan davasına çevirmeye gerek yok bence, koç gereken cevabı vermiş ama herhangi bir evveliyatı var mı..? Onu ben de merak ettim açıkçası.

O adami bilirim hicte sevmem. Onun kim oldugunu bilmeyen bi suru kisi oyle bi kisi oldugunu GSnin kocuna saldirmaya kalkinca ogrendi. Kendi reklamini yapmis oldu. Ciddiye almayin gecin.

Herdonem birileri kendini GSye rakip gostermeye calisir. GS playofta bizden kacti diye yaygara cikaran edirneden tutun hasta olmayan oyunculari hasta diyip maci erteletiyolar diyen aguye kadar bicok takim kendi adini GS ile ayni cumlede gecirerek pirim yapmak istedi ama bugun hicbirinin esamesi okunmuyor. Benim size tavsiyem bu turlerin adini zikrederek pirim vermeyin. Hatta yukardaki mesajlardan adinida silin. Milletin onun adini ogrenip reklaminin yapilmis olmasina gerek yok. Sakarya yedek kulubesindeki beyaz sacli adam onun icin yeterli bi tanimlama.

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim Oktay Mahmudi'nin haklı olduğundan şüphem yok lakin ne oldu orada? Maç içinde mi bir şey yaptı bu densiz yoksa evveliyatı var mı? Yoksa Oktay Mahmudi öyle kendine uzatılan eli havada bırakacak biri değildir.

Ya maç içinde hakemler sürekli Giresun lehine hata yaptılar. Sadece son periyotta 2 kere atışa başlamadan gelen faullerde 2 kez Giresun'u çizgiye yolladılar. O ara Oktay hoca da haklı olarak bayağı tepki gösterdi. Heralde karşıdaki densizle de o ara kameralara yansımayan bir sözlü atışma oldu, maç sonunda da densiz işi yalandan fiziksel tartışmaya götürmeye çalıştı. Oktay hoca da hiç biplemeyince çıldırdı. O gün ben de çok kızdım da olur yani böyle şeyler sporda, olayı kan davasına çevirmeye gerek yok. Seneye adam akıllı bir takım kurulur, Oktay hoca da o zaman kime karşı dayılandığını Adnan Oktar beye sahada gösterir. Şu an için o kadar dertlenecek bir durum yok.

Ya maç içinde hakemler sürekli Giresun lehine hata yaptılar. Sadece son periyotta 2 kere atışa başlamadan gelen faullerde 2 kez Giresun'u çizgiye yolladılar. O ara Oktay hoca da haklı olarak bayağı tepki gösterdi. Heralde karşıdaki densizle de o ara kameralara yansımayan bir sözlü atışma oldu, maç sonunda da densiz işi yalandan fiziksel tartışmaya götürmeye çalıştı. Oktay hoca da hiç biplemeyince çıldırdı. O gün ben de çok kızdım da olur yani böyle şeyler sporda, olayı kan davasına çevirmeye gerek yok. Seneye adam akıllı bir takım kurulur, Oktay hoca da o zaman kime karşı dayılandığını Adnan Oktar beye sahada gösterir. Şu an için o kadar dertlenecek bir durum yok.

Gökhan Bey Sakarya maçında oldu olay. Bana sanki dışarı çıkan topu hakemler bize verince o olayın devamı gibi gelmişti.