Oktay Mahmuti

Planli olabilir bu is. Efe Güveni Kadin Basketbolun basina, Cem Akdag Erkek Takimin basina gecerse benim icin bu is planliydi demektir

Mustafa Cengiz: "Basketbol'da ben hiç kimseye, hiçbir şey vaat etmedim. Ben sadece bize güvenin dedim." (Trt)

Güvendik,gördük!

Ya bu yöneticiler ne işe yarıyor? Madem koçu tutacak vizyonunuz yok bari karşılıklı anlaşsaydınız. Hem sözleşmesindeki bütün parayı vereceğiz hem de bu şubeyi yapılandırmayı başaracak isimlerden birinden mahrum kalacağız. Bravo ya gerçekten bravo. Kulübün başına geldiğinden beri tek yapabildikleri taraftarın Gsstore'dan tişört almasını bekleyen adamlar bize ne kadar iş bilmediklerini göstermiş oldular.

Ahmet Fisunoğlu: "Basketbolda durum nedir? Başarılı bir takım kurulacak mı?"

Mustafa Cengiz: "Ben hiç kimseye, hiçbir şey vaat etmedim. Ben sadece bize güvenin dedim."
Mustafa Cengiz: "Taraftar nasıl Galatasaray'ın başarısını düşünüyorsa, biz 1 kuruşunu düşünüyoruz. Biz aptal değiliz. Elimizden geleni yapıyoruz."
Mustafa Cengiz: "Oktay Mahmuti bugün bize ayrıldığını bildirdi. Hayırlı olsun diyoruz. Biz yolumuza bakacağız."

Ahmet Fisunoğlu: "Basketbolda durum nedir? Başarılı bir takım kurulacak mı?"

Mustafa Cengiz: "Ben hiç kimseye, hiçbir şey vaat etmedim. Ben sadece bize güvenin dedim."
Mustafa Cengiz: "Taraftar nasıl Galatasaray'ın başarısını düşünüyorsa, biz 1 kuruşunu düşünüyoruz. Biz aptal değiliz. Elimizden geleni yapıyoruz."
Mustafa Cengiz: "Oktay Mahmuti bugün bize ayrıldığını bildirdi. Hayırlı olsun diyoruz. Biz yolumuza bakacağız."

Ryan Donka 17 trilyon para verdik 2 gun once - 32 yasinda ki adama 17 trilyon, sen gelmissin 1 kurustan bashediyorsun. komik bile degil!

Şubedeki rezalet ortama rağmen tek güvencemdi Oktay hoca. Şimdi ciddi ciddi küme düşme ihtimali var. Taraftar ayaklanmalı. Göz göre göre şubeyi dibe batırıyorlar. Taraftar tepkisini koymazsa seneye 1-2 m dolar bütçeli kümede kalmaya oynayan bir takım oluşacak.

Ulan şu tarık çamdal çöpüne ve daha nicesine o kadar paralar dökülürken basketbola yatırım yapmamalarına o kadar üzülüyorum ki.Gerçekten yazık.

2 kocunda gidecegini daha mayista yazmistim. Olacaklari aylardir yaziyorum. Gecmis mesajlarima bakin bicogu olay olmadan aylar once yada daha sosyal medyaya bile dusmeden yazilmis seyler. Bir care bulmak lazim diyorum. Sorunun kaynagini acik acik yaziyorum. Birseyler yapmak lazim diyorum. Forum yonetimi hala yazim hatalarindan beni banlamaya devam etsin sanki bizim koyde Oksford vardida ben gitmemisim gibi. Bir mucadele baslatsaniza gsbasket yonetimi olarak. 1 tvitle 60 bin kisiye ulasiyosunuz. Subeye demir atip ne hale getirdi adam. Gercek bi tepki gostersenize.

Yeni sezon oncesi 2 kocta kacarsa sasirmam suan hicbi garantisi yok ikisininde kalcaginin.

Su mesaji hatirlatmakta fayda var. Belli odaklar devreye girmezse bu olasilik hicte azimsanmiycak boyutta suan.

Yine bi ibrahim bulent demisti olayi. https://gsbasket.org/forum/galatasa...305lanmas305-ve-transferler-8.html#post733436 sirada mahmudiyi yildirma sureci var. Ya mahmudi lanet olsun der gider yada omer mahmudiyi yildirmaya calisirken kendi ayagini kaydirir. Dayan mahmudi.

Arkadaslar Eyüp Yildiz Recep Sen oluyor yazmis...
Ama Göksenin Köksak Instagram hesabindan Cem Akdag olan bi resim paylasmis..
Sizce hangisine güvenelim?

2 kocunda gidecegini daha mayista yazmistim. Olacaklari aylardir yaziyorum. Gecmis mesajlarima bakin bicogu olay olmadan aylar once yada daha sosyal medyaya bile dusmeden yazilmis seyler. Bir care bulmak lazim diyorum. Sorunun kaynagini acik acik yaziyorum. Birseyler yapmak lazim diyorum. Forum yonetimi hala yazim hatalarindan beni banlamaya devam etsin sanki bizim koyde Oksford vardida ben gitmemisim gibi. Bir mucadele baslatsaniza gsbasket yonetimi olarak. 1 tvitle 60 bin kisiye ulasiyosunuz. Subeye demir atip ne hale getirdi adam. Gercek bi tepki gostersenize.
Sizin derdiniz üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi?

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi