Oktay Mahmuti

Ya maç içinde hakemler sürekli Giresun lehine hata yaptılar. Sadece son periyotta 2 kere atışa başlamadan gelen faullerde 2 kez Giresun'u çizgiye yolladılar. O ara Oktay hoca da haklı olarak bayağı tepki gösterdi. Heralde karşıdaki densizle de o ara kameralara yansımayan bir sözlü atışma oldu, maç sonunda da densiz işi yalandan fiziksel tartışmaya götürmeye çalıştı. Oktay hoca da hiç biplemeyince çıldırdı. O gün ben de çok kızdım da olur yani böyle şeyler sporda, olayı kan davasına çevirmeye gerek yok. Seneye adam akıllı bir takım kurulur, Oktay hoca da o zaman kime karşı dayılandığını Adnan Oktar beye sahada gösterir. Şu an için o kadar dertlenecek bir durum yok.
Adnan Oktar mı? [emoji3][emoji16]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Doğru söylüyorsunuz, karıştırmışım Giresun diye, Sakarya BŞB tabi.

Tipi bana çok andırdı Adnan Oktar'ı, ilk gördüğümde de öyle söylemiştim. :)

Dahi koçumuz hiç bir önemş olmayan, rakibin en önemli oyuncusu gitmişken bile sanki eurolig maçu oynuyormuşuz gibi gençlere fırsat vermiyor. Kazanınca şampiyon olacağız ya

Dahi koçumuz hiç bir önemş olmayan, rakibin en önemli oyuncusu gitmişken bile sanki eurolig maçu oynuyormuşuz gibi gençlere fırsat vermiyor. Kazanınca şampiyon olacağız ya
Süre verilecek genç oyuncu mu var elimizde Ali Bey..?
Oktay Mahmuti elinde iyi genç oyuncular olduğunda kullanan bir koç. Furkan Aldemir'i Galatasaraya transfer eden ve hatırı sayılır süreler veren kendisi, Göksenin Köksal'a ilk defa hatırı sayılır süreler veren yine kendisi.. Eminim bütçe olursa yine kullanabileceği genç yetenekli oyuncuları transfer etmek isteyecektir ama elimizdeki genç oyunculara açıkçası ben de süre vermem. Kaldı ki bence süre verilmez, alınır o da ayrı bir konu..

Halen "averaj fazlasıyla" Playoff yapma şansımız var. O yüzden son dakikaları bekledi Mahmuti, sonrasında da gençlere şans verdi. Ben Serkan Aydın'dan verim alabileceğimizi düşünüyorum gelecek sezonlarda. Top hakimiyeti hiç fena değil. Atletizmi de.

Halen "averaj fazlasıyla" Playoff yapma şansımız var. O yüzden son dakikaları bekledi Mahmuti, sonrasında da gençlere şans verdi. Ben Serkan Aydın'dan verim alabileceğimizi düşünüyorum gelecek sezonlarda. Top hakimiyeti hiç fena değil. Atletizmi de.
Kumaşı kaliteli gibi ama biraz bu seviyelerde oynamalı önce bence, gelecek sezon kiraya verilebilir belki sorumluluk alabileceği bir takıma

gençlerden ümit veren yok diyelim. Serkan ve serhat biraz oynayınca egeden daha çok gelişeceğini görebildiğimiz halde. bütün sezon elimdeki oyuncular kötü diye veryansın eden koç ve sizler, sezon bitmişken, hiç bir iddiamız ve düşme olasılığımız kalmamışken yine çöp dediğiniz oyuncularla oynamayı ve en değerli oyuncusunu göndermiş , maçta çok uzun bölümleri elindeki genç oyuncularla oynamış İBB karşısında alınan galibiyetten memnuniyet duyuyor ve içinizi sindirebiliyorsanız böyle avunmaya devam edin. sadece çöp dediğiniz oyuncuları protesto etmek için bile böyle oynamamız gerekirdi. Ben yenilmez armadanın adına layık olduğu sezonları görmek istiyorum. Oyuncu ve koç olarak.

Son düzenleme:
Uzun rotasyonu sorunlu, hatta PF rotasyonu tamamen eksik. Takımın geri kalanı ciddi defolara sahip. Bu koşullarda mücadele ediyor hoca ve bugün deplasmanda Banvit'i yendik. Ben inanıyorum ki, rotasyona bir uzun transferi yapabilseydik kesinlikle playofflara da kalacaktık.

Oktay Mahmuti ve Galatasaray kimyası, onlarca soruna rağmen yine tuttu. Bu dört ayın bize açıkladığı gerçek budur.

Hocayla devam ederiz umarim. En azindan 1 sezon daha kesinlikle devam edilmeli, kendi kuracagi takimla neler yapacagini merak ediyorum. gecmisi unuttum, cunku gecmis bir yerde gelecegi net olarak gormenizi engelliyor. Umarim Hocaya gerekli destek verilir.

Hocayla devam ederiz umarim. En azindan 1 sezon daha kesinlikle devam edilmeli, kendi kuracagi takimla neler yapacagini merak ediyorum. gecmisi unuttum, cunku gecmis bir yerde gelecegi net olarak gormenizi engelliyor. Umarim Hocaya gerekli destek verilir.

Bir sezon daha sözleşmesi var hocanın. Olağanüstü bir gelişme yaşanmadıkça gelecek sezon devam edecek. Keşke kontratı uzatılsa.

Önümüzde şahsi görüşüm 2 seçenek var. Bunlar Mustafa Cengiz yönetimi veya Ozan Korkut yönetimi.

Mustafa Cengiz Başkan devam ederse şu an göreve devam eden 3 isim aynı şekilde devam edecekler. Koçumuz Oktay Mahmuti şu ana kadar maalesef hiç memnun değil. Bir güvence bir proje ve mümkün olduğunca işleyen bir sistem ve sözlerin tutulmasını istiyor. Başkan'ımızın bunu sağlayacak güvenceyi vermesi gerekiyor.

Ozan Korkut ve ekibi seçilirse NBA Türkiye bağlantıları olan Naci Cansun şubenin başına geçecek. Bu yönetimde ki isimlerle irtibat sağladım. Seçilmeleri halinde ilk iş koçla oturup hedeflerini ve planlarını anlatacaklar. Fikir birliğine varılırsa yola devam edilecek. Varılamazsa ki bu ihtimal de var yollar ayrılacak. Ozan beyin yönetimi basketbol şubemiz için daha güçlü vaziyette bu yadsınamaz.

Netice itibariyle Oktay hocamızı rahat ettirecek kim olursa bu iki seçenekten o olsun. Koç'umuz imkan sağlanırsa bütçe dahilinde maksimum performansı ortaya koyacaktır. Karakter yapısı itibariyle de şahsi görüşüm tarihimizin kulübümüze ve taraftarımıza en uygun ismidir.

Önümüzde şahsi görüşüm 2 seçenek var. Bunlar Mustafa Cengiz yönetimi veya Ozan Korkut yönetimi.

Mustafa Cengiz Başkan devam ederse şu an göreve devam eden 3 isim aynı şekilde devam edecekler. Koçumuz Oktay Mahmuti şu ana kadar maalesef hiç memnun değil. Bir güvence bir proje ve mümkün olduğunca işleyen bir sistem ve sözlerin tutulmasını istiyor. Başkan'ımızın bunu sağlayacak güvenceyi vermesi gerekiyor.

Ozan Korkut ve ekibi seçilirse NBA Türkiye bağlantıları olan Naci Cansun şubenin başına geçecek. Bu yönetimde ki isimlerle irtibat sağladım. Seçilmeleri halinde ilk iş koçla oturup hedeflerini ve planlarını anlatacaklar. Fikir birliğine varılırsa yola devam edilecek. Varılamazsa ki bu ihtimal de var yollar ayrılacak. Ozan beyin yönetimi basketbol şubemiz için daha güçlü vaziyette bu yadsınamaz.

Netice itibariyle Oktay hocamızı rahat ettirecek kim olursa bu iki seçenekten o olsun. Koç'umuz imkan sağlanırsa bütçe dahilinde maksimum performansı ortaya koyacaktır. Karakter yapısı itibariyle de şahsi görüşüm tarihimizin kulübümüze ve taraftarımıza en uygun ismidir.
Benim için Mustafa Cengiz ve yönetimi seçenek değil. Kaldı ki basketbol şubesinde aynı yöneticilerle devam ederek, şubeyi önemsemediğini de gösterdi. Ozan Korkut yönetimine gelince Burak Elmas ve Adnan Öztürk'ten dolayı kafamda soru işaretleri olsa da onların seçilmelerinin Galatasaray adına daha iyi olacağını düşünüyorum mevcut tabloda.. Fakat seçime az bir süre kaldı, kulis odaklı yapılan seçim çalışmaları dışında, kendilerini kamuoyuna da tanıtmaları ve hedeflerini anlatmaları gerekiyor. Bu konuda geç kaldıklarını düşünüyorum.

Naci Cansun konusuna gelince de, Nba Türkiye direktörlüğü yapmış bir insanın, basketbolu tabi ki Cansever ve Recevik'ten iyi yöneteceğini düşünüyorum. Ozan Korkut'un genel kurulda basketbol için söyledikleri de önemli.. Tabi ki hemen A lisansı alınamayacağını herkes biliyor ama önemli olan o vizyonu koymak ve bunun için yatırım yapmak, projeler geliştirmek. 2-3 milyona takım kurarız olur biter diyen zihniyet yerine Euroleague A lisansı kovalayacak zihniyeti tabi ki tercih ederim kendi adıma.

Oktay hocayı bıktırıp bıraktırma politikası izleniyor özellikle Ömer Yalçınkaya tarafından. Hocaya sahip çıkın arkadaşlar.

Bu dediklerin hayal mahsulü mü yoksa ispatı var mı? Ciddi bir itham...

Nasil bi ispat istiyorsunuz? Mahmudi´nin taleplerini yapmazken veya geciktirirken videoya mi cekilsin yoksa yuzyuze dahil tum konusmalari kayıt altına mı alinsin? Serkan Genc´in duyumunu baskalari da dile getirmisti onceden. O yuzden dogru olabilir. Sizin aksi yonde ispatiniz var mi, bakin mesela yonetim Mahmudi´nin su isteklerini yerine getirdi diye.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ömer Yalçınkaya denen illetten kurtulmak lazım yoksa hocayı kaybedeceğiz! Sinsi sinsi işler yapıyor herkesin suratına gülümseyip.