Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Re: Resmi Sitemiz; Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Siteyi çok güzel yapmışlar her bakımdan hayranım.Yalnız güncellenme sorunu var bazı bilgileri site yapılırken koymuşlar örneğin sonradan alınan kupaları girmemişler biraz güncellenmeye ihtiyacı var.Ayrıca taraftar locası 6 aydır yenilenmiyormu ?

Galatasaray.org'a giren arkadaşlar ana sayfanın çok güzel yapılmış olduğunu göreceklerdir.
Ben hayatımda bu kadar tenkitçi bir site görmedim kardeşim ya :)

Burak Dizayn olarak inanılmaz,inan mest oluyorum aynı şeyleri günde 4-5 kez okuyorum çok güzel.Sadece içeriği geniş olmalı.Şimdi oyunculara bakıyosun altında fotoğraflar bölümü var tıklıyosun açılmıyo.Biraz daha Multimedya özelliği geniş olmalı.Onun dışında abartmıyorum hayatımda gördüğüm en iyi dizayn'a sahip site.Herşey yerli yerinde harika.Nazar değmesin.

Bence sitenin web tasarımı yakın zamanda yenilenmiş olmasına rağmen bu konuda bir yarışma açmak oldukça iyi olur.

Metalist Kharkiv'in Benfica'yı deplasmanda 0-2 değil, 0-1 mağlup etti..

http://www.galatasaray.org/futbol/uefa/haber/2713.php

scaled.php

Arda Öztürk' Alıntı:
http://www.galatasaray.org/reklam/haber/2723.php

YORUMSUZ.
Sitenin bu kadar düşeceği aklımdan bile geçmezdi..
Arda reklam galiba anladığım kadarıyla para karşılığı koyulmuş birşey de öyle bile olsa gerçekten benide dumur etti.

Gs.orga koca bir yuh çekmek istiyorum.Bu nasıl bir kulüp resmi sitesidir.1-2 saat sonra bayanlar maçı var ve sitede hiçbir haber yok bu maçla ilgili.Bu nasıl bir resmi sitedir.Acaba sitenin ismi gs.org değilde gsfc.org mu olmalı.

Yok efendim şemsiye yasakmış,iddacılara müjdeymiş,paso futbol haberi,

İnsaf diyorum size.Kendinize gelin.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":1jjf63vw]http://www.galatasaray.org/reklam/haber/2723.php

YORUMSUZ.
Sitenin bu kadar düşeceği aklımdan bile geçmezdi..
Arda reklam galiba anladığım kadarıyla para karşılığı koyulmuş birşey de öyle bile olsa gerçekten benide dumur etti.[/quote:1jjf63vw]

Sponsorluğa karşı olmadığımızı biliyoruz ve bu konuda hem fikiriz.Reklam ve benzeri olaylar bize maddi kaynak yaratıyor ama bunlarda bu kadar düşünülmemesi gerektiğini savunanlardanım.

Arda Öztürk' Alıntı:
Aykun Alan":2fvoay0e]arkadaşlar artık basketbolda 4 ten aşağı forma numaraları serbestmiş.Baksanıza resmi siteye şaziye artık 3 numara giyecek :) [url="http://www.galatasaray.org/basketbol/bayan/pages/oyuncu_392.php' Alıntı:
http://www.galatasaray.org/basketbol/ba ... cu_392.php[/url]

24 giyecek Aykun.[/quote:2fvoay0e]

ben gördüğümde 4 tü sonra 24 yapmışlar şimdide 7 giyiyor.

Peki size bir soru

sırf yeni transfer diye o formanın sahibi olan genç oyuncumuzdan o formayı almak genç oyuncumuzu sizce nasıl etkiler ?

Bu konu da site yönetcileri pek birşye yapamaz :) .
Şube yönetcilerine sormak lazım.

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":2uorvypr]Bu konu da site yönetcileri pek birşye yapamaz :) .
Şube yönetcilerine sormak lazım.

Ben burda direk yasemenin psikolojisini merak ettim[/quote:2uorvypr]

Öğreniriz Aykun sen merak etme.Ama sana şu kadarını söyleyim.

Şube Yaso ve Berili çok destekliyor alt yapıdan çıktıkları için.2 side basketi bırakacakken Müge Erdem ve Mihriban hanımın baskısıyla devam ediyorlar.Bu oyuncu bolluğunda gitde diyebilirlerdi.Ama onları seviyorlar onları kıracak bişe yapmazlar.

site basketbolda çok geriden gidiyor, puan durumu erkeklerde 5 ocak bayanlarda 7 ocakta güncellenmiş, takımların baş antrenörü halen murat özyer ve cem akdağ görülüyor, bu bilgiler başka sitelerdende ulaşılabilir ama kendi sitemizde bir hafta geçmesine rağmen güncellenmemesi çok yanlış, ayrıca takımla ilgili bir çok bilgiyi siteden önce forumdan öğreniyorum.

keşke sitemizden bir çok bilgiyi detaylı öğrenebilsek, örneğin tufanın durumu nedir? keşke site açıklasa, taj neden gitti keşke site açıklasa

Arda Öztürk' Alıntı:
Öğreniriz Aykun sen merak etme.Ama sana şu kadarını söyleyim.

Şube Yaso ve Berili çok destekliyor alt yapıdan çıktıkları için.2 side basketi bırakacakken Müge Erdem ve Mihriban hanımın baskısıyla devam ediyorlar.Bu oyuncu bolluğunda gitde diyebilirlerdi.Ama onları seviyorlar onları kıracak bişe yapmazlar.

Desteklediklerinden hiç şüphem yok ayrıca öğrenmek istesem ben 1.ağızdan öğrenirim o problem değil ama empati kurmaya çalışıyorum.Yani ben diyelim bi takımın oyuncusuyum 22 numaralı formayı giyiyorum sezon başından beri ve yeni gelen transfer şak diye benim formamı alıyor.Üzülürdüm şahsen.Kendimi değersiz hissederdim.Yanlışmıyım ?

Kemal Çetin' Alıntı:
site basketbolda çok geriden gidiyor, puan durumu erkeklerde 5 ocak bayanlarda 7 ocakta güncellenmiş, takımların baş antrenörü halen murat özyer ve cem akdağ görülüyor, bu bilgiler başka sitelerdende ulaşılabilir ama kendi sitemizde bir hafta geçmesine rağmen güncellenmemesi çok yanlış, ayrıca takımla ilgili bir çok bilgiyi siteden önce forumdan öğreniyorum.

keşke sitemizden bir çok bilgiyi detaylı öğrenebilsek, örneğin tufanın durumu nedir? keşke site açıklasa, taj neden gitti keşke site açıklasa

benim söylemek istediğim şey bu aslında...