Şampiyonlar Ligi 2010-2011

İnter karşısında Bayern Münih var zanetti herhalde :) .

Son şampiyon elenmiş oldu böylece.Almanya'nın Avrupa kupalarındaki tek temsilcisi ise yoluna devam ediyor.

Schalke gizli favorim. yürüyedur bakalım Schalke 04

Real Madrid 4 - 0 Tottenham

Adebayor (2),Di Maria ve Ronaldo attı golleri..Crouch maçın başında çok gereksiz iki faul sonrası gördüğü kartlarla oyun dışı kaldı..Gerçi Crouch atılana kadar Madrid 1-0 öndeydi ve turu geçecek skoru alacakları oyunun gidişatından belliydi zaten..

Schalke'nin Inter'e sürpriz yapacağını düşünmüyor değildim,çünkü Inter ne kadar kaliteli bir kadro olsa da Leonardo başta olmak üzere soru işaretleri vardı..Ayrıca Schalke'nin lig-avrupa performansı çok zıt idi..Ligde Galatasaray,Avrupa'da ise Barcelona gibiler..Raul yine yazmış zaten :)

Adebayor için debut gibi bir şey oldu..
Benzema ve Higuain yokken tam zamanıydı..
Gol olmayan süper kafa vuruşları da var..

Inter maçının özetini izledim.. Inter kötü zamanda parçalandı..
Milan ve Schalke maçları.. 4 günde 8 gol yediler
Chivu da 2 kırmızı kart görerek tersten bir rekor kırdı..

Leonardo için Milan efsanesi dediler. Hadi dedik nazı geçer ondan ses çıkarmıyor Milanlılar. Sonra bi baktım kovulmuş , dedi olayı anladılar. Derken Inter aldı adamı . Moratti reise soruyorum '' Milan gibi efsane kabul edilen bir klüpte bile dayanamayan , arkasından şampanyalar patlatılan bir adamı hele ki düşman topraklardan neden getirirsin ? Adam gelmiş senden Seedorf'u almış , yıllarca ortalığın tozunu attırmış. Sen gidiyorsun Leonardo'yu getiriyorsun Milan'dan. He bir de unutmadan İbra da aynı şekilde Milan'da artık... Vizyon farkı

Maç 3-0 iken İniesta sarı kart gördü.

Biz de yedik..

Not : Eleştirmiyorum kart görmesini, doğal hakkıdır fakat başkaları yapınca farklı muamele oluyor. Neyse..

Maç 3-0 iken İniesta sarı kart gördü.

Biz de yedik..

Not : Eleştirmiyorum kart görmesini, doğal hakkıdır fakat başkaları yapınca farklı muamele oluyor. Neyse..

Geçen sene bir eleme maçında Marquez de görmüştü rövanşta oynamamak için.3 kere topa geldi geri gitti vurmadı.Zorla aldırdı sarı kartı.Artık bunlar etik olmamasına rağmen normal olmaya başladı.Ancak dediğin gibi beyaz formalı oyuncular yapınca aynı şeyi olay oluyor.

Man. Utd. , Chelsea'yi 2-1 geçerken asistler yine Giggs'ten..
Bu ara çok asist yaptı..
Nani, sahada böyle koşmak için yoga yapıyor diyordu..
38 yaşındaymış..

Iniesta olayına değinmi herkes ama bence ceza verecek bir şey yok bunda . Tıpkı Real oyuncularının da yaptığı gibi yapmış. Real'e yapılan soruşturma bana göre komikti. Bi futbolcuya neden sarı gördün demek bence komik. Ramos ve Iniesta ne yapsın illa ki birinin ayağına mı ursun sarı kart görmek için ?

4 Maçtan birinide alamaz Madrid bence keşke eşleşmeselerdir sıradan maçlar olucak Barça oynucak Madrid top nerde diye peşinden koşucak ama yine zevkli maçlar olur umarım..

Schalke ve Inter arasında oynanan iki maçta da en çok koşan futbolcu ; Raul Gonzalez..
11.4 km koşmuş dün de.
1000 tane gol attı tartıştılar, çeteci dediler, bilmemne dediler..
Aragones denen adam çıktı futbolculuğuna laf etti..
Bu adamım futbolculuğuna, golcülüğüne laf eden adam futbolu bildiğini iddia edemez.
Biz seni seviyoruz "tilki".. Kıskananlar çatlasın..
Buturegenio, Hugo Sanchez ve Raul..
Kalbimizde yan yana.

Schalke Madrid eşlemesi olsaydı ve Raul bir kaç tane de Madrid'e sallasaydı güzel olurdu sanki :D
Barca - Madrid e gelince Barca daha ağır basıyor ama Mourinho'nun böyle eleme sisteminde başarılı olabiliceğini de düşünüyorum. Arada kaldım merakla bekliyorum güzel maçlar izleriz umarım.