SSL 12. Hafta | Galatasaray - Manisaspor

Bazi seylerin kokten degismesi icin bunlarin olmasi hayrimiza oldu.Fena mi Allahin izni ile Servet'ten kurtulacagiz. Futbol,Basketbol,Voleybol,Diger branslarda savasan,winner oyuncularla genc milli takima aday oyuncularin oldugu,Gamova,Neslihan tarzi voleybolcular ile,Hamit,Selcuk,Diarra gibi savasan futbolcular,Solomon tarzi winner oyuncularve gelecek vaadeden Furkan Aldemi tarzi A milli takimina aday oyuncularla kurulmus kadrolarla,birlik ve beraberlik icinde,savasan,RUHLU takimlar oluascaktir.

Bunlari umit etme adina,bugunk skoru ZAFER ilan ediyorum kendi acimdan.

Kerem Seçer' Alıntı:
[quote="Cezmi Turalp":2scnsaag]helvacı: başkan olmadanda toplantı yapabiliriz....

Mehmet Helvacı Sav :)[/quote:2scnsaag]
:ehue :ehue :ehue

Kerem Abi, süpersin valla.Bugünde bile güldürdün beni.Yarın olağanüstü kongre kararı çıkacak galiba.

Bu arada Hagi'nin basının toplantısını izliyorum.Oldukça sinirlenmiş Gica.Ses tonu falan bayağı yüksek.Rijkaard'ın yapamadığını Hagi yapacak inşallah.

http://www.galatasaray.org/futboltakimi/

1 - 4 - 5 - 7 - 8 - 16 - 76 - 77 - 99

Bu takımdan gönderilmeli.

18'e, yıllarca verdiği emeklerden dolayı teşekkür edilmeli ve jubile yapılmalı.

Son olarak bu sezon hedef Türkiye Kupası olmalı.

Türkiye Kupasını alırsak UEFA'ya gideriz. Kadroda yeniden yapılandırılmaya gidip doğru oyuncuları takıma monte edersek ve sakatlık problemi yaşamassak eski günlerimize yeniden döneriz.

Şuan için tek kurtuluş yolu bu.

Ben bu sezon hala bitmedi diyorum Hagi napsin daha Servet Ayhan Mustafalarin bu takimda isi ne bu yil ömrümden 10yil gitti . Mehmet Helvaciya ben cevap vereyim o stad full dolar aklın şaşar Galatasaray taraftarı kötü gün dostudur biz 15yıl şampiyonluk göremedik ama tribünler doluydu tek korkum Haginin bu kendini yönetici sanan herifler (lütfen mazur görün telafuzumu ) tarafından somurulmesi olur bilmiyorum sinirliyim hemde çok oldu bitti onumuzdeki maclara bakalım diyemiyorum tek dedigim yeter a2takımıyla cıkalım su maclara çocuklarda ruh var ya ruh !

Adnan polatın stad`daki tayfası türküler söledi ADNAN SEZGİN istifa diye bagırdı..

Gercek Galatasaray taraftarı parasını verip maca girenler YÖNETİM vede Adnan polat istifa diye bagırdı, baskanın tayfa bu sefer susturamadı istafa diye bagıranları tek tük degil cogunluk bagıryordu. dikkatli macı izleyip dinleyenler farketmislerdir .Kapalının müdavimleri özellikle istifa diye cok bagırdı...

Bu aksam bişilerin degisecegi aksam şen ola cimbom şen ola diyemiyorum , nedeni bügün liselileri istemeyen arkadasların büyük kaybıdır.Bu aksam itibari ile Adnan polattan daha kötü yöneten biri cıkana kadar Baskanlık artık liselilerin elinde kabul etmek lazım

Not F.R`NİN SUCU NE ?

Volkan Özger' Alıntı:
Adnan polatın stad`daki tayfası türküler söledi ADNAN SEZGİN istifa diye bagırdı..

Gercek Galatasaray taraftarı parasını verip maca girenler YÖNETİM vede Adnan polat istifa diye bagırdı, baskanın tayfa bu sefer susturamadı istafa diye bagıranları tek tük degil cogunluk bagıryordu. dikkatli macı izleyip dinleyenler farketmislerdir .Kapalının müdavimleri özellikle istifa diye cok bagırdı...

Bu aksam bişilerin degisecegi aksam şen ola cimbom şen ola diyemiyorum , nedeni bügün liselileri istemeyen arkadasların büyük kaybıdır.Bu aksam itibari ile Adnan polattan daha kötü yöneten biri cıkana kadar Baskanlık artık liselilerin elinde kabul etmek lazım

Not F.R`NİN SUCU NE ?

Volkan o bahsettiğin gerçek GS taraftarı dediğin adamalr maç 1-0 iken neden bağırmadı? Yani gerçek GS taraftarının görevi ona buna gider yapmak istafalara davet etmek mi? Yoksa maç 1-0 iken Gerçek GS taraftarları evlerindeydi de maç 2-0 oluncamı stada koştular da görevlerini yaptılar?

Vaybe koca çınar devrildi devrilecek...

Kim derdi 10 yıl önce bu takım kendi liginde bile tutunamayacak, sıradan bir takım olacak diye peh ki ne peh!..

E abicim, şakşakçı çok. Biz Ağustosda dedik bu takım berbat takım diye. "Yok takım iyi, Rijkaard gitse, ordan 4-4-2 ye dönsek" nameleri dinledik. Ki Rijkaard Mayıs da "Bu takım kalitesiz" dediğinde eleştirenlerin, takımdaki milli oyuncuların çetelesini tutanların, şimdi aynı çeteleden yeteneksiz avına çıkması ironik oldu.

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Volkan Özger":1ya42gqy]Adnan polatın stad`daki tayfası türküler söledi ADNAN SEZGİN istifa diye bagırdı..

Not F.R`NİN SUCU NE ?

Abi bugüne kadar tek tük insanlar seslerini cıkarmaya calısınca susturuldular sende benım kadar iyi biliyosun 2-0 dan sora insanlar hersey olucagını varır hesabı topluca sölediler

Volkan o bahsettiğin gerçek GS taraftarı dediğin adamalr maç 1-0 iken neden bağırmadı? Yani gerçek GS taraftarının görevi ona buna gider yapmak istafalara davet etmek mi? Yoksa maç 1-0 iken Gerçek GS taraftarları evlerindeydi de maç 2-0 oluncamı stada koştular da görevlerini yaptılar?[/quote:1ya42gqy]

Vallah ben Adnan Polat istifa diye bağırdım. Ama tribünün ne dediği önemli değil. Taraftar maç esnası takımına desteğini verecek. O yönetimsel eleştirisini Numaralının önüne gidip yapacak. Çünkü orada tüm kanalların kameraları var. Skibbe de öyle gitti Rijkaard da öyle gitti. Adnan Polat'ta oradan gidecek.

Bir takımda bir mevki eksiktir ara transferi beklerler eksik giderilir. Bizde mevki değil direk bölge eksik :) Forvetimiz hiç yok. Orta sahanın göbek kısmı evlere şenlik. Stoper desen kafasına göre maç seçiyor. 2 yıldır bunlar görüldüğü halde giderilmezse bu durumda eksiği gidermeyenler gidecektir. Bugün gözüktü ki teknik direktör değiştirmekle olmuyor. Yönetim yarın itibariyle istifa etmelidir. Olmayınca zorlamanın maksatı yok. Ara transferde 10 tane futbolcu alman lazım, onu yapman imkansız, hadi yaptın diyelim atı alan çoktan Üsküdar'ı geçmiş sana tur bindiriyor olacak. Yarın yönetim istifa etmeli yerlerine yeni bir yönetim gelmelidir. Umut ediyorum ki gelen yönetim takıma gerekli takviyeleri yapacak takım da eski günlerine dönecektir.

Sühan Abi genelde dediklerinin çoğuna katılıyorum ama taraftar konusu hariç. Maç sonunda kanalları izlediyseniz ordaki grubu dağıtmaya çalışıyor birileri yine. Hadi bu kadar protesto yeter gidin evinize tarzı söylemlerle. Bunu yapan kim sence abi? Ve de bir yerden emir geldiği için yapmıyorlar mı?

Eski bir konu yanılıyor olabilirim ama sen söyledin diye hatırlıyorum. Numaralı tribün ile eski açığın karşı karşıya geldiği bir maç vardı geçen senelerde. Diyarbakır maçıydı sanırım numaralı bu kadar protesto yeter tarzında re re re ra ra ra diye girmişti ve eski açık da numaralıyı ıslıklamıştı. Sen de numaralıdakiler isteseler tek telefon ile eski açıktaki protestoyu keserler demiştin.(Yanlış hatırlamıyorum umarım :p ) Benim şikayetçi olduğum nokta tam olarak burası işte. Birilerinin emri ile gelip tribünleri yönetmeleri. Sonuç olarak;

yönetim, futbolcu, taraftar rezil ettik seni Galatasaray demek geliyor içimden.