2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

isim hiçbiryerde paylaşılmadı o yüzden bilgisini vermek doğru olmaz.

Ama diğer kişi heryerde yaplaşıldı zaten Tuğçe Canıtez doğru.
Görüşme yapılmış, anlaşma sağlanmış hatta kendisine başka yerlerden de teklifler olmuş tercihini bizden yana kullanmış.
Kısacası imza için biz bekletiyoruz kendisini şuan. (niye bekletiyoruz onu bende bilmiyorum da öğrenemedim de :D)
Koç değişikliği olacak mı?

isim hiçbiryerde paylaşılmadı o yüzden bilgisini vermek doğru olmaz.

Ama diğer kişi heryerde yaplaşıldı zaten Tuğçe Canıtez doğru.
Görüşme yapılmış, anlaşma sağlanmış hatta kendisine başka yerlerden de teklifler olmuş tercihini bizden yana kullanmış.
Kısacası imza için biz bekletiyoruz kendisini şuan. (niye bekletiyoruz onu bende bilmiyorum da öğrenemedim de :D)
Eyvallah belki baska isim ile görüşülüyordur . Tilbe ile o yüzden olabilir . 😊

öncelikle şahsi fikrimi söylüyorum.
koç değişimi neden yapılsın?
takım kötü gider, kötü sonuçlar alınır vs ozaman değişime gidilebilir.
şuanda eldeki malzemeye göre bence gayet bir durumdayız.
dışarıdan gözlemim taraftar genelinde koçun camiaya yakışmadığı, iyi olmadığı vs dolu söylemler mevcut.
seçimi yapan yöneticilerimiz ise koçun bilgisine ve altyapılardaki deneyimlerine aşırı güveniyorlar gayet de kendisinden memnunlar.
şuanki tablo itibariyle bu kadar eleştirilmeyi yerden yere vurulmayı hak etmediğini düşünüyorum.
kendisi ülkemizde bayan basketbolunda sevilen ve sayılan birisi.
tabiki sevilen sayılan birisi diye Galatasaray'ı çalıştıracak diye bir etken yok onu biliyorum ama en azından iyi gittiğimiz bu dönemde biraz destek verilmeli diye düşünüyorum.
eleştiri de yapılabilir gayet normal ama alay konusu yapan arkadaşlarımız mevcut bu durum üzücü.
ayrıca yerli ve yabancı takviyesi yapılacak.
üstüne McCowan türk yapıldı.
tam kadro olarak takımı görmekte fayda var, biraz sabırlı olalım diye düşünüyorum.

Çukurova ve milli ara'dan sonra fb ve eurocup maçları baya bir ölçü olacak koç için.
Bende pek beğenmiyorum oynadığımız oyunu ama bakalım milli ara sonrası gelicek'lerle görelim takımı.

Bir koc veya teknik direktor basarili olursa zaten kendini de sevdirir,isteseniz de istemeseniz de kalir takimin basinda.Takimin basinda olmayan kulubun efsanesi olmus veya bir takim kisiler tarafindan sevilen insanlar hoca yapilmadi diye bir insana karsi onyargiyla yaklasilip o insanin bu kulube yakisip yakismadigina kim neye gore karar veriyor hic anlamadigim konular..
Basimizdaki koc veya teknik direktorler eger basarililiysa ve kimseyi aratmiyorsa disarida kalan isim ister Ekrem Memnun olsun ister Fatih Terim olsun ister Ergin Ataman olsun bir Gsli icin fark etmemesi lazim.
Anlamiyorum bu kisiler askini..Adam zaten basarili olursa kalir,olmazsa gider ve hak eden biri gelir zaten.
Bende Terim’i ozel olarak cok severim,gecen sene gitmesi dogruydu,gonderilis sekli yanlisti ve yerine gelecek isim Torrent olmamaliydi.Maclar oynandikca bunu tavirlariyla da oynattigi topla da gosterdi.Benim isyanim bunaydi.Bunu da yazmistim zaten.Su an mesela Terim’i kimse aramiyordur diye dusunuyorum.Keza Ekrem Hoca gitti Pistiolos Hoca geldi gayet basarili oldu.
Bu bransta da Alper Durur hocamiz basarili olamazsa gider zaten.Artik yerine kim gelirse gelsin ister Ekrem Memnun olsun ister baskasi biz Galatasaraylilara dusen elestiriyi saha icinden yapip hocamiza sahip cikmaktir diye dusunuyorum.Ama kisilere olan zaafimiz yuzunden ki bu cok normal basimizdakileri sorgusuz sualsiz harcamamaliyiz diye dusunuyorum.

Ben Alper Durur'a olan ciddi tepkinin benzerini Efe Güven ismi yazılır yazılmazda görmüştüm.Hatta hatırlayanlar vardır Efe Güven şu kişiler sayesinde geliyor deniliyordu.Evet bir kupa kazanmadık ama son sezon harici bir şeyler ortaya koymaya çalıştık ve Efe Güven'e olan o ciddi tepki bitmişti.

Alper Durur'a olan tepkide zamanla biter veya devam eder onu hep birlikte görürürüz.

Ben aslında tepkinin birazda Galatasaray'ın Euroleague kazanmasından sonra bu kadar düşük bütçelerle,Eurocup'ı kazandığımız sezonuda içine katıyorum,Galatasaray isminin hedef küçülterek devam etmesinden olduğunu düşünüyorum.

Ben Alper Durur'a olan ciddi tepkinin benzerini Efe Güven ismi yazılır yazılmazda görmüştüm.Hatta hatırlayanlar vardır Efe Güven şu kişiler sayesinde geliyor deniliyordu.Evet bir kupa kazanmadık ama son sezon harici bir şeyler ortaya koymaya çalıştık ve Efe Güven'e olan o ciddi tepki bitmişti.

Alper Durur'a olan tepkide zamanla biter veya devam eder onu hep birlikte görürürüz.

Ben aslında tepkinin birazda Galatasaray'ın Euroleague kazanmasından sonra bu kadar düşük bütçelerle,Eurocup'ı kazandığımız sezonuda içine katıyorum,Galatasaray isminin hedef küçülterek devam etmesinden olduğunu düşünüyorum.
Son paragrafin altina imza..
Keza ilk paragrafta da ben foruma uye olmasam da bir okuyucuydum ve bunu gormustum.

Bu takım 10/8 başlasa ne olacak. sezonu kupasız kapatacağımız her yönüyle belli şuana kadar. stevens ve kamila harici diğer yabancı transferler fiyasko. yeni gelen isimler fark yaratamazsa sezon çöpe gidecek.