2022-2023 Basketbol Süper Ligi

İnanılmaz bir dönüş yaptı Konyaspor.Perez'in son üçlüğü muazzamdı.Koça rağmen kazandılar.Şu maçta koç olmasa çift hane farkla maçı kazanırdın.Senin yabancıların Manisa'nın yabancılarından kaliteli zaten.

Darüşşafaka 6dk içinde ne kadar acemice top kaybı yapılacaksa hepsini yaptı.

Topu oyuna sokarken,içeri top indirirken,tam sahayı geçerken,1 e 1'de geçmeye çalışırken.

Yani hafta sonu şifresiz kanalda güzel bir maç izleriz arkamıza yaslanıp dedik ama Daçka oyuncuları ve teknik ekibi silahla tehdit edilmiş gibi salondalar. Biri kafalarına dayamış zorla duracaksınız demiş. Oynamaya niyetiniz yoktu da niye geldiniz ? Aptal aptal avel avel geziniyorlar parkede uyuyarak. Koç desen takmıyor bile. Yazık günah.
Itoudis de son zamanlarda olduğu gibi yine tribünlere ve hakemlere oynuyor oyuncularına bağırıp çağırıp şov yaparak.

Ercan Osmani'yi bu sezon hiç beğenmiyorum.Önemli oyuncu fakat savunmada öyle bir pozisyon alıyor ki saatli bomba.Elleri durmuyor,pozisyon alırken sürekli potansiyel faul alma durumu oluyor.Pota altında savunmaya çekilirken,o 1-2 saniyelik esnada kısaya elini sokmaya çalışıyor,sürekli faul alabilecek duruma sokuyor kendisini.

İlk çeyrek mesela 3 dkda 2'ledi.3.çeyrek gereksiz yere kapama faulü yaptı 3'ledi.

Az öncede Motley bildiğin emeklerken kendisine faul yaptı 4'ledi.Çok basit ve gereksiz fauller alıyor.

Ben sahada kalamayacak olan adamı istemem açıkcası.

Ercan Osmani'yi bu sezon hiç beğenmiyorum.Önemli oyuncu fakat savunmada öyle bir pozisyon alıyor ki saatli bomba.Elleri durmuyor,pozisyon alırken sürekli potansiyel faul alma durumu oluyor.Pota altında savunmaya çekilirken,o 1-2 saniyelik esnada kısaya elini sokmaya çalışıyor,sürekli faul alabilecek duruma sokuyor kendisini.

İlk çeyrek mesela 3 dkda 2'ledi.3.çeyrek gereksiz yere kapama faulü yaptı 3'ledi.

Az öncede Motley bildiğin emeklerken kendisine faul yaptı 4'ledi.Çok basit ve gereksiz fauller alıyor.

Ben sahada kalamayacak olan adamı istemem açıkcası.

Biz boşa konuşmuyoruz.Tespit gibi tespit.Son çeyrek oyuna girdi,daha gireli 10 sn olmuş,Şehmus'un şut açısı kalmamış potayı bile görmüyor,bıraksa adam zaten en kötü top kaybı yapacak,bırakmıyor elleriyle kollarıyla durdurup faul yapıyor ve 5 faulle atılıyor.

Büyük hayalkırıklığısın birader.Bugün 2.kez 10 sn oyunda kalıp çıkıyorsun,gururlan.