Neler yeni

#10 Işıl Alben

Katılım
24 Ağu 2009
Mesajlar
47
Beğeniler
8
Fener maçını üzüntü ile izlerken aklıma geldi yazmadan duramam. 2014 Euroleague şampiyonu aldığımız seneden beri bu kıza yapmadığımız eziyet kalmadı. O sene kupayı almadan seni istemiyoruz git dedik Kursk ile anlaştı sonra geri alabilmek için kulüp seferber oldu ama olmadı. Rusya'dan geldi istikrarlı olarak her sene daha kötüye giden bir kadronun ortasına koyduk. Her sezon başı indirim istedik kabul etti, yine bu sezon başı göndermek için çabaladık, yatıp parasını kazanan bir futbolcunun aylık maaşından bile düşük rakamlar için pazarlık masasına oturduk utanmadan. En son Fener maçında bakıyorum oyunculara seti anlatıp yerleşimi sağlamak için deli gibi bağırıyordu çünkü çoğu anlamıyor basketbol zekası çok düşük bir takım ile oynuyor yine. Bu kız Galatasaray'da yaptıklarını karşı tarafta yapsaydı heykeli çoktan dikilmişti şimdiye kadar. Eminim ki takımın bu durumda olmasını kabul edemiyordur, yakıştıramıyordur. Çok yazık gerçekten değerlerimiz böyle harcamak.
 
Katılım
14 Mar 2011
Mesajlar
334
Beğeniler
29
Yaş
39
Sene başında çok para istiyor diye kendisini göndermeye çalışan hocasına, yöneticilerine ve hatta kötü oynasın da laf atalım diye pusuda bekleyen bazı taraftarlarına kapağı takmaya devam ediyor kaptan.
 
Katılım
15 Eki 2007
Mesajlar
3,022
Beğeniler
119
Yaş
25
Konum
Bahcelievler,Istanbul, Turkey
Web sitesi
www.twitter.com
Fenerbahçe maçında bir kaptan ve Galatasaray oyuncusu olarak duruşu ve takımı sahiplenmesiyle bir kez daha bizleri gururlandırdı diyebilirim. Zaten bütün şubeler içerisinde kaptanlığa en yakışan oyuncu bile diyebiliriz. Ama bu son Fenerbahçe maçındaki kötü oyununu göz ardı edemez bence. Saha içinde hiç sorumluluk alamadı. Maçı sadece bir sayıyla bitirdi. Skor yükünü tek başına çekmesini beklemiyoruz tabi ama sadece bir sayıyla bitirmek de kabul edilir bir durum değil.
 
Katılım
27 Eyl 2015
Mesajlar
447
Beğeniler
56
Yaş
23
Kaptan takım mücadele etmiyor ama sen neden etmiyorsun ? Sen etmezsen kim edecek ? Eskiden Fenerbahce maclarına çok daha iyi hazırlanırdın.Maçın başında attığın üçlük harici hiçbir şey yapmadın.
 
Katılım
24 Ocak 2016
Mesajlar
111
Beğeniler
12
Yeri geldi, senin basketbolundan umudu kestim. Yeri geldi; gitmeli misin kalmalı mısın, ikilemde kaldım. Yeri geldi, birçokları gibi gürültülü bir biçimde değil; ama, usulca ve kendi içimde seni acımasızca eleştirdim. Ancak; plânlama yeteneğinden, insanları motive ederek yönetme kabiliyetinden, tüm bunları hayata geçirme konusunda sahip olduğun azim ve zekândan ve de, evet ve de Galatasaraylılığından zerre kadar kuşku duymadım. Bir kaptandan daha ne istenir ki!? Teşekkürler KAPTAN!..
 
Son düzenleme:

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)

Üst