2005-2006 Takım Kadrosu

koch' Alıntı:
Radikal Cimbomlu' Alıntı:
Koch, 4 kişilik kadronun topicinimi açıyorsun ?
Hayır canım tek amaç transferleri ve kadroyu daha iyi değerlendirmek.
Olmayan bir kadroyumu değerlendiriyorsunuz ? Transferler transfer topicinde konuşulur.

Birde aklıma gelmişken, şu post sevdası nedir ben anlamıyorum. Fazla post atana bir ödül varda benim mi haberim yok ?

Radikal Cimbomlu' Alıntı:
koch' Alıntı:
[quote="Radikal Cimbomlu":25ee7]Koch, 4 kişilik kadronun topicinimi açıyorsun ?
Hayır canım tek amaç transferleri ve kadroyu daha iyi değerlendirmek.
Olmayan bir kadroyumu değerlendiriyorsunuz ? Transferler transfer topicinde konuşulur.

Birde aklıma gelmişken, şu post sevdası nedir ben anlamıyorum. Fazla post atana bir ödül varda benim mi haberim yok ?[/quote:25ee7]
Erkek Takımı forumunda genel bir transfer topici yok.
Ayrıca boş posta ben de karşıyım.Tamam çok atıyorum ama boş atmamaya özen gösteriyorum.Bence kirlilik yaratmadığı sürece bir zararı yok.

O topic ayrı,bu topic ayrı.Buradaki amacım transfer sezonu bitene kadar oluşacak kadroyu buraya yazmaktı.Gereksiz bulmanı anlayışla karşılıyorum.
Bir de gereksiz topicleri zaten forum yönetimi siliyor.

mügemıdır nedır ne anlarsa basketboldan pardon gecen seneyı unutmusum sıra erkeklerde heralde yanı 2. lıge :oops: :oops: :oops:

1 malik dixon
2 desean hadley
3 şemsettin baş
4 burak sezgin
5 lance allred
eğer bu transferler gerçekleştiyse ilk 5 bu olmalı

KeOpS' Alıntı:
1 malik dixon
2 desean hadley
3 şemsettin baş
4 burak sezgin
5 lance allred

yedekleri de yazinca kadro tamamlanmis oluyor:

1. ismet
2. serhat
3. gokhan
4. huseyin
5. fatih.

yedeklerde 3 tame milli oyuncu mu var? Be ne zenginlik :)

gayserli' Alıntı:
KeOpS' Alıntı:
1 malik dixon
2 desean hadley
3 şemsettin baş
4 burak sezgin
5 lance allred

yedekleri de yazinca kadro tamamlanmis oluyor:

1. ismet
2. serhat
3. gokhan
4. huseyin
5. fatih.

yedeklerde 3 tame milli oyuncu mu var? Be ne zenginlik :)

ama as kadroda milli oyuncu yok çaktırma :D :D

3 Amerikalı da idmanlara başlamış hayırlı olsun.

Şuan ki görünüm
Dixon yabancı Hadley Burak Lance
İsmet Gökhan Şemso Hüso Fatih
Serhat ve 12. adam şeklinde

Yabancı hakkı ya 1e yardımcı olabilecek skorer 2 numaradan yada 3-4 oynayabilecek bir oyuncudan kullanılmalıdır kanımca.

12. adam dediğim yer içinse Barış Ermiş olabilir. Yada altyapmızdan aslanlar gibi Fatih, Kaan vs. olaiblir

Güzel günler yaklaşıyor inşallah.

Geçen yıla göre benç kuvvetlendi biraz. Ama yerli 2 numara nasıl bulunacak. Ya da 3 de Gökhan-Şemso mı oynayacak. İkisi de çok zor.

Birçok yayın kuruluşu ve gazetede Lance Allred'in Galatasaray'ın ikinci yabancı transferi olduğu söyleniyor.DeSean Hadley'in durumu nedir?Henüz sözleşme imzalanmadı mı?Antrenmanlara çıkıyor mu?

slm

Daha öncede belirtmiştim ama kimse cevap vermedi,bişey merak ediyorum 4.yabancı transferi yapılacak mı ??? bilen varmı acaba???

Virginandhardly' Alıntı:
Birçok yayın kuruluşu ve gazetede Lance Allred'in Galatasaray'ın ikinci yabancı transferi olduğu söyleniyor.DeSean Hadley'in durumu nedir?Henüz sözleşme imzalanmadı mı?Antrenmanlara çıkıyor mu?
Hadley de bir süredir idmana çıkıyormuş.

Re: slm

PinitiGs' Alıntı:
Daha öncede belirtmiştim ama kimse cevap vermedi,bişey merak ediyorum 4.yabancı transferi yapılacak mı ??? bilen varmı acaba???

ek olarak kurallara gore 3 amerikali'yi ayni anda oynatmak mumkun mu?

Re: slm

gayserli' Alıntı:
PinitiGs' Alıntı:

ek olarak kurallara gore 3 amerikali'yi ayni anda oynatmak mumkun mu?
4. yabancı alınacakmı bilmiyorum ama kurallara göre 3 yabancı aynı anda oynayabilir. Sadece euroleague de 2 amerikalıdan fazlası oynatılamıyor.

EZİKLER GEÇEN SEN 5 6 MAÇI 9 10 BİN KİŞİYE OYNADI
BİZİM NEYİMİZ EKSİK