2005-2006 Takım Kadrosu

serhatın ıstatıstıklerı umıtler sampıonasında ııymıs..takımın barıs ve semıhten sonra 3. skorerırymıs..serhat guard mı yoksa forvet mı???ayrıca barıs ermısı alırsak cok ıı bı ıs yapmıs oluruz..

ya abıler ben cıdden huseyınden hıc umutlu degılım :( :( bellı bı potansıyelı var ama cok tutuk patlamasını bı yapsa cok ıı olacak..

bıde bızım eskı bı oyuncumuz vardı mustafa kemal bıtım dıe onu tekrar gerı alsak faydalı bı oyuncuydu yanlıs hatırlamıosam...

BuRaKGS' Alıntı:
ya abıler ben cıdden huseyınden hıc umutlu degılım :( :( bellı bı potansıyelı var ama cok tutuk patlamasını bı yapsa cok ıı olacak..

bıde bızım eskı bı oyuncumuz vardı mustafa kemal bıtım dıe onu tekrar gerı alsak faydalı bı oyuncuydu yanlıs hatırlamıosam...
Bu arkadaş herhalde şuan torunlarıyla tek pota yapıyor. :D

Kadro çoktan kuruldu beyler geçmiş olsun. Saydığınız 5 oyuncu+Berk+ 4 de uyduruk yabancı bulcaklar. Belki 1 oyuncu daha gelir...

gordon' Alıntı:
Kadro çoktan kuruldu beyler geçmiş olsun. Saydığınız 5 oyuncu+Berk+ 4 de uyduruk yabancı bulcaklar. Belki 1 oyuncu daha gelir...

+1905 tamamen dogru 5+4+berk=10 kalıo gerı ıkı oyuncu..ıkı tane ıı oyuncu almalıyız turk bunlar bırı Fatıh Solak dıger Barıs Ermıs olmalı...

tamam ilk beş belirlendi...

hüseyin demiral-burak sezgin-gökhan üçoklar-serhat-ismet hacıoğlu...

:)))

bu başarılı olmayı çok istiyoruz ama en çok banviti yenmeyi istiyorum...
izmirliyim ama abanvit maçı için istanbula bile giderim....

Gerçekten de Barış Ermiş ve Fatih Solak çok iyi olur.Bir de yabancı iyi bi şutör