2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Virginius Praskevicius olma ihtimali varsa mühtis olur 33 yasında ama takıma cok seyler katar hem savunma hemde hucumda rotasyonda 3 4 ıkısınıde oynıcak bir adam

Çok sevindim wallahi 5 numara çözüldü 4 numara çözüldü 1 numara avery cüneyt 2-3 numara kaldı murat var tufan var erdem var bi de 2 adam alıncak süper efsane kadro yolda düşününce f5den 5 numaramız daha iyi 4 numara daha iyi 1 numarada solomon belki daha iyi ama avery de çok üst düzeyde 2 ve 3 numaraya kaliteli adam aldık mı finali telekomla oynarız

Cenk benchten bize gerekli katkıyı yapabilir. Ama Efes'in bize vereceğini zannetmem çünkü hedeflerimizi büyüttük iyi isimler getirdik. Onların vereceği oyuncu bizde iş yaparsa bunu istemezler. ama yinede denenmeli. eğer yeterli süre alırsa kendini geliştirme fırsatıda bulur...
Praskevicius bizim aradığımız oyuncu mu şüphelerim var. son ülker macerası o kadar iyi değildi...

arakdaşlar türkiyede oynayan 4 numara geçen sene casa ted de oynayan nasıl yazıldığını bilmiyorum çark davies olabilirmi 19_20 sayı ortamaları yakalamıştı ribantları da iyi o bi takım la anlaştımı

Mehmet Tuncer' Alıntı:
arakdaşlar türkiyede oynayan 4 numara geçen sene casa ted de oynayan nasıl yazıldığını bilmiyorum çark davies olabilirmi 19_20 sayı ortamaları yakalamıştı ribantları da iyi o bi takım la anlaştımı

chuck davis,oostende'ye gitti yanılmıyorsam ama yanlışta olabilir

son yıllarda türkiye liginde oynamış,alabileceğimiz, aklımda kalan 4 numaralar;

Ira Clark
Arthor Long
Andrew Ellis
Vincent Jones (tam 4 değil)
Marc Salyers
Jamie Lloreda
Derrick Davenport
Marcus Slaughter

aklıma şimdilik bunlar geldi

bence slaughter a gerek yok adam smactan yapıp ribant almaktan başka bişey yapmıyo yeni aldığımız gaines bunları yapabildiğine göre avrupa tecrübeside var ozaman bize şutu olan bi 4 numara lazım

<< Jamie Lloreda >> Bence aradığımız eleman bu çocuk.Ama daha üst düzey takımlarda oynamış Avrupa tecrübesini bizim yukarıdakilerle yaşamış bir oyuncu olacaktır yüksek ihtimal.

Slaugther gelsin pota altında her maç 100 sayı atarız.Loredda başka takımla anlaştı siye biliyorum.Kerem Abi Slaughter olayı nedir ? Göker abi nerde yazmıştı ?

Mehmet Tuncer' Alıntı:
bence slaughter a gerek yok adam smactan yapıp ribant almaktan başka bişey yapmıyo yeni aldığımız gaines bunları yapabildiğine göre avrupa tecrübeside var ozaman bize şutu olan bi 4 numara lazım

Smaç, yapıo ribaund alıyorsa bence de gelmesin :? Daha ne yapacaktı bu adam ya :D

Smaç, yapıo ribaund alıyorsa bence de gelmesin Daha ne yapacaktı bu adam ya
gaine te bunları yapıyo ve avrupa tecrübesi var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...