2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Eyüp Beyde de son birkaç gündür bir durulma var.

Eyüp abi yok mu hiç gelişme ? Biliyorsun en önemli haber kaynağımız sensin. :) ;)

Adnan Demir' Alıntı:
keske acker kalıtesınde bırını transfer edebılsek.Acker e nolcak sımdı olympıakos da devam mı edıcek?

aleks acker mi??? bence cooook fazla yüksekten uçmaya başladık!!! barcelonayla anlaşamadı cünkü sakatlığı varmış,barcelona nın ersana verdiği parayı düşünün sonrada ackere vermeyi vaad eddiği parayı düşünün!!! :) daha gercekçi kişileri gündeme getirsek olmaz mı?? beklentileri kendi kendimize yükseltiyoruz

Arıyorum soruyorum ama fazla bilgi yok şu aşamada.
İsim verilmiyor sonuçta ayrıca verilmeside doğru değil.
Ben transferler bittikten sonra yapılacak töreni bekliyorum, çünkü süpriz var bize:)

kutaycamci' Alıntı:
Biz derken kombine alanlar mı Gsbasket üyeleri mi yoksa tüm Galatasaraylılar mı ? Eyüp bey
Kombine alanlar malesef:)
ama bu sene taraftar sayısını artıracak bir çok org yapılacak şubeden.

Teşekkür ederim :) yeri gelmişken kombinelere gereken ilgi gösterilmeye başlasa çok iyi olacak sezonun başlamasına oldukça az kaldı ve talep pek yüz güldürücü değil şimdilik :(

beklentılerın sınırı yoktur tıpkı fulkerın gecen sene solomon u alması gıbı. Solomon avrupanın en ıyı takımlarından bırı ıle oynayıp euroleague de fınale cıktıktan sonra nba den gelen teklıflerı reddedıp fulkere transfer oldu.Herlade solomon buraya gelırken f.ulkerı fınal four a tasımayı planlamıyodu zaten ılk turdada elendıler.Kısacası acker bıze gelsın demıyorum ancak hedefler buyukse buyuk transferlerın yapılması gerek! Gereklı transferlerın yapılacagına ınanıyorum...

Adnan Demir' Alıntı:
beklentılerın sınırı yoktur tıpkı fulkerın gecen sene solomon u alması gıbı. Solomon avrupanın en ıyı takımlarından bırı ıle oynayıp euroleague de fınale cıktıktan sonra nba den gelen teklıflerı reddedıp fulkere transfer oldu.Herlade solomon buraya gelırken f.ulkerı fınal four a tasımayı planlamıyodu zaten ılk turdada elendıler.Kısacası acker bıze gelsın demıyorum ancak hedefler buyukse buyuk transferlerın yapılması gerek! Gereklı transferlerın yapılacagına ınanıyorum...
Aslında Acker olsa manşet oluruz tüm Avrupa basketbolunun gözü bize döner...
Prestijli bir iş yapmış oluruz...

eyüp isim verilmediğini söyledin peki ipucu veriliyormu nasıl oyuncular gelecek mesela çok iyi oyuncular getireceğiz denilebiliyormu veya nba den veya euroleagueden gelecek denilebiliyormu gelecek oyuncular 2-3 ve 4-5 olacak değil mi

Eyüp bey alalım hemen.Siz maddi desteği verin bende yurt dışındaki bağlantılarımı kullanim alalım Acker'ı.Hep başka firmaların mı hediyesi olacak Eyüp Yıldız&Gökçe Başaran A.Ş 'nin de bir katkısı olsun bu renklere. :)

Basketbol takımımızada bi Lincoln lazım bu bir gerçek.
Fitch, dixon özel seyircileri vardı şimdi bu boşluğu dolduracak spektatüler bir 3 numara lazım.
A.Şahenk full çeker her maç ben inanıyorum:)

Gökce Başaran' Alıntı:
Eyüp bey alalım hemen.Siz maddi desteği verin bende yurt dışındaki bağlantılarımı kullanim alalım Acker'ı.Hep başka firmaların mı hediyesi olacak Eyüp Yıldız&Gökçe Başaran A.Ş 'nin de bir katkısı olsun bu renklere. :)
Transfer başlığında geyik yapmayalım :D

işte böyle biri gelecek diyorlarmı yoksa sıradan takım oyuncularımı alacaklar benim merak ettiğim şey dixon da ya da kısmen fitchte olduğu gibi tbl in en iyi yabancısını yine galatasaray mı getirecek

Can Akan' Alıntı:
işte böyle biri gelecek diyorlarmı yoksa sıradan takım oyuncularımı alacaklar benim merak ettiğim şey dixon da ya da kısmen fitchte olduğu gibi tbl in en iyi yabancısını yine galatasaray mı getirecek
Arkadaşlar Eyüp Yıldız'ın da kaynağı benim.Niye bu kadar abartıyorsunuz. :D

Acker filan gelmez.Ne yaptık öyle.Ama 3 numara çok iyi olacak kanımca.

allalla herseyıde yanns hatırlıyorum bugunlerde :) ama kupada yoktu emınım tum macları sky turk ten ızlemıstım bu senekınıde yayınlarlar umarım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...