2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
marc slayersi cok isterdim,inanılmaz istatistiklere sahip en onemlisi hem sert hem de bir forvetten daha iyi 3 lük atıyor ama zor tabii,ne de olsa fransa da finalin MVP si

Abi şu Jemaine jones meselesi sadece geyik olsun diye mi ortaya atıldı, yoksa gerçeklik payı var mı?
Eğer varsa bi de LeBron, Carnelo ya da Wade' dide isterim o zaman tam süper olur. :D :D :D

Jumaine Jones geçen sezon 744,551 dolara oynamış; dolayısıyla ücreti açısından alınabilmesi imkansız bir oyuncu değil. (Solomon F.Ülker'de senelik 1.5 milyon dolar alıyormuş)

Jones, seyyah gibi her sene takım değiştiren bir oyuncu. Özellikle son senelerde oynadığı maç sayısı ve aldığı sürelerde hayli düştü. Avrupa'ya (Türkiye'ye) gelmeye ikna edilebilirse, neden olmasın diye düşünerek ortaya attığım bir isim.

Ayrıca, Murat Özyer'in tarifine uyan bir oyuncu...

ya arkilerim ilk mesajım ama sitenizi uzun zamandır takip ediyorum ve çk başarılı buluyorum he r şeyden önce bizim hüso ya 2 yıllık peşin para werdiğimizi kabul etmek lazım yane hiç yoqtan 1250000 dolar werildiğini düşünüyorum ama gene de kesin bi bilgim yoq şunu diebilirim cneyte filanda verilen paraları düşünüldüğünde bu yıl çk mthiş paralar almamaız gerekecek yane ödemesi gerekecek isim sponsorumuz olan bi firmanın bide bu dediğiniz oyuncuları getirmek için bnce aldıkları paraların kat kat fazlasını wermek lazım buda şu anlık btçeyle imkansız murat hocada zati avrupa tecrübesi olan 3 numara ve 4 ve 5 de oynayabilen bi oyuncu alacağımızı sledi bkleyip grmekten başka bi çare kalmadı bu aarada ciddiliğiizden dolayyıda teşekkür ederim ii ki katıldım aranıza

bu konuda cok unlu bı sozu hatırlatmak ıstıyorum "ımpossıble ıs nothıng" ! (bıraz reklam gıbı oldu ama...) :) ancak sunuda solemek gerekır eger fb solomon u alıp fınalde efesı supurebılıyorsa dunya tersıne donmeye baslamıs demektır. Yakında lebron james ı gs cc de gorursek sasırmayalım. Yok artık lebron james bosuna solenmedı heralde hersey beklenır ondan :) Saka bı yana hedef buyukse oyuncular ve transferler de buyuk olmalı yoksa bı anda ısler tam tersıne donebılır futboldakı v.manısa gıbı

Arkadaşlar eminim hocamız getirebileceğimiz en iyi 3 ve 4 numarayı getirecektir.

Hüseyin umut verdi

Önümüzdeki sezon Beko Basketbol Ligi'nde G.Saray Cafe Crown forması Giyecek olan Hüseyin Beşok iddialı konuştu. 2.12'lik dev pivot, "İyi bir takım kurulduğunu söyleyebiliriz. Bu sezon zirve mücadelesinde biz de varız. Taraftarlarımızın özlediği ve beklediği sonuçları alacağız" diye konuştu.
TAKVİM gazetesinden alınmıştır

289 kez okundu
Basketbolda Kombine Satışı Devam Ediyor

Galatasaray Cafe Crown?un 2007-2008 sezonunda yapacağı tüm iç saha maçlarını kapsayan kombine biletlerin satışı, Mecidiyeköy Galatasaray Store?da devam ediyor.

150, 175 ve 200 YTL değerindeki basketbol kombinelerinden alanlar, Galatasaray Cafe Crown?ın Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda sezon boyunca yapacağı Beko Basketbol Ligi ve ULEB Cup maçlarını tribünde izleyebilecek. Kart sahipleri ayrıca Cafe Crown?dan hediye paketi kazanacak.

Galatasaray Cafe Crown, bu sezon Cüneyt Erden ve Hüseyin Beşok gibi yıldız oyuncuları transfer ederken, geçtiğimiz sezonlarda Avrupa deneyimi olan ABD?li oyuncuları da kadrosuna kattı. Alba Berlin?den William Avery ve Joventut Badalona?dan Charles Gaines de yeni sezonda Galatasaray Cafe Crown forması giyecek.

gs.org

Arkadaşlar,

Jumaine Jones'un gelmesi imkansız değil. Geçen sezon aldığı ücreti İki defa yazdım! NBA'de senelik 4-5 milyon dolar kazanan bir oyuncudan bahsetmiyoruz, ki getirilebilmesi imkansız olsun.

Dediğim gibi, çok yetenekli olmasına karşın, sekiz senedir NBA'de ve hâlâ bir takımda dikiş tutturamadı. Şu an free agent olan oyuncular ya istediği parayı almakta direten isimler, ya takım bulamayan isimler ya da Avrupa'ya gitmesi muhtemel isimler. Jones'da büyük bir ihtimalle takım bulamadı. Belkide şu an bir Avrupa kulübüyle görüşüyor bile olabilir...

NBA'den Avrupa'ya gelen çok yetenekli birçok oyuncu biliyoruz. Jumaine Jones'ta bunlardan biri olabilir. Şartlar biraz zorlanıp, senede 1 milyon dolar verilebilse neden olmasın...

Neden Jones Amerika'dan Türkiye'ye gelsin bu kadar fantastik düşüncelere gerek yok :? Hayal dünyası değil gerçekleri konuşalım.

Hadi diyelim oldu birşeyler burası futbolun KAtar'ı mı ki adam buraya gelsin Avrupa'da oynamak isterse İtaly iSpanya İsrail Onu bekliyor olur zaten :? O yüzden gerçek isimlerle ilgilenelim.

efes pilsenin en çok para alan oyuncusu woods 1.2 milyon dolar para alırken bizim gibi bir takımın bir adama 1 milyon dolar vermesi bütçeyi sarsar

valla gelecek oyuncu ilk once galatasaraylılık ruhunu kavrasın sonra fitch, mitcellh gıbı son macda takım orda savasıp macı kazanmaya getırmısken dunya umurlarında degildi tırnak yıyolardı macı tvden izledıgım için soyluyorum ntv bunların hareketlerını son anlarda 2 3 kere gosterdı bıtsınde amrekıya donelım havasındaydılar macı kazanmak degil!!! oyuzden kazanmak isteyen adam gelsın eve donmek isteyen degil

Burada ismi geçen oyunculardan bazıları JUMAINE JONES'tan alınması zor oyuncular.
Charles Smith, Alex Acker vs. birçok isimler dönüyor; bunların senelik ücretlerinden haberiniz var mı?!

JUMAINE JONES neden ve nasıl gelebilir; sebeplerini yazıyoruz...
Lütfen biraz daha anlayış...

Tekrar ediyorum;
JONES göçebe bir oyuncu ve oynadığı takımlarda fazla forma şansı bulamıyor. Amerika'da bir Doğu'da, bir Batı'da... Artık eskisi kadar itibar gören bir oyuncu değil. NBA'de oynadığı maç sayısı ve aldığı süreler ortada... Anlaştığı takımlar en fazla iki senelik kontrat yapıyor. Bu onun NBA'deki geleceğine bakışını etkiliyordur!

JONES topla oynamayı, hücuma yön vermeyi seven bir oyuncu. Şayet NBA'den iyi bir teklif almazsa, ki alması çok zor! Zira, NBA'de bundan böyle sadece 600-700 bin dolara benche mahkum bir oyuncu olabilir. Oysa iyi bir teklif yapılırsa Avrupa'da YILDIZ olarak oynamak isteyebilir.

Tabii ki zor... Ama imkansız değil!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...