2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanki bu adam 3 te oynayabilir gibime geliyor.Tam Boddicker gibi...

Düşünsenize bazen;

Cüneyt-Yabancı-Brian Greene-Gains-Hüseyin

böyle bir beşte oynayabiliriz.

Yada;

Avery-Tufan-Brian-Gains-Hüseyin

Uzun bir takım her zaman daha iyidir.

valla o 20 numarada gercekten cok iyi yanlız cok fena adamı ezmıs derım ben bu goruntuden sonra dusen adam yerınde olsam o maca dewam etmezdım :D

Valla şimdiye kadar yaptığımız transferlerin hepsi avrupa tecrübeli oyuncular.Sayıl ortalamalarıda hiç fena değil. Bu sezon için umudum büyük bu kadrodan.Ama sayı yükünü çekicek bi tane oyuncu lazım bizimkiler fitchi gerimi getirecek yoksa:D.Adam hala boşta yanılmıyorsam.

Bir gun gec girdim adam gelmis sayfalar dolmus :) mithat'ın kalmasına sevindim.Oyuncumuz iyi biri herhalde pek tanımıyorum Murat hocanın istegine uygun.Ben cok mutlu oldugumu soyleyemeyecegim.3/4 oynayabilen birini istiyordum sanırım oynayamıyor.Onceden oynamıs oldugu polonya takımı wtk anwil iddialı bir takımdır oradan asvele gittigine gore kendini gelistiren biri.Arastırdıgım kadarıyla Greene ribaundlarda cok etkili.
Gs basketbolda seneler sonra kendini toparladı iddialı bir hale geldi ama maclara gelemeyecegim askerde olacagım. :)

Re:

Timur Saglam' Alıntı:
Bir gun gec girdim adam gelmis sayfalar dolmus :) mithat'ın kalmasına sevindim.Oyuncumuz iyi biri herhalde pek tanımıyorum Murat hocanın istegine uygun.Ben cok mutlu oldugumu soyleyemeyecegim.3/4 oynayabilen birini istiyordum sanırım oynayamıyor.Onceden oynamıs oldugu polonya takımı wtk anwil iddialı bir takımdır oradan asvele gittigine gore kendini gelistiren biri.
Gs basketbolda seneler sonra kendini toparladı iddialı bir hale geldi ama maclara gelemeyecegim askerde olacagım. :)
Galiba 3-4 numara oynayabilen biri abi ;) Askerlik :( Abi en azından ilk hafta gelde tanışalım...

artık 5 yabancıya gerek yok cok saglam azcık parayada kıyılıp alınıcak 3 numara ile kadro tamamdır vede hemen hazırlık kampına katılmalılar vede simdiden fülker maclarını beklemeye basladım ilk defa onlardan daha iyi kadromuz var kendi fikrimdir nedeni turk olarak da gs olan oyuncumuz sayı fazlalıgı + basarıya ac yeteneklı oyunculara sahıbız ;)

Öncelikle hayırlı olsun.FİBA CUP'da sadece bir maç oynaması takımda avrupa dışındaki yabancılar için de öncelikle tercih edilen iki oyuncudan biri olmadığı anlamına mı geliyor?

bence aradığımız adamı bulduk 4 numara ve şutu süper gökçe demin yazdığın isimler gerçek mi gerçekse bi yandan sevinirim ama 35 yaşında bir adam o yüzden de üzülürüm ama jones süper olur alırsak çoşarız

Re:

Müjdat Gündoğdu' Alıntı:
bence aradığımız adamı bulduk 4 numara ve şutu süper gökçe demin yazdığın isimler gerçek mi gerçekse bi yandan sevinirim ama 35 yaşlarında iki adam o yüzden de üzülürüm
Valla gerçek ama onlar büyük ihtimal gelmicek heralde.Hedefimizin ne kadar büyük olduğunu göstermek için yazdım onları.

Tanımıyorum dedim ya gokce :) biraz olsun drive ve pas yetenegi varsa tamamdır.Maclara gelmeye calısacagım, bakalım.3 numaraya cok iyi biri , takımın yıldızı olabilecek biri alınmalı,alınsın.

Re:

Timur Saglam' Alıntı:
Tanımıyorum dedim ya gokce :) biraz olsun drive ve pas yetenegi varsa tamamdır.Maclara gelmeye calısacagım, bakalım.3 numaraya cok iyi biri , takımın yıldızı olabilecek biri alınmalı,alınsın.
Bende tanımıyorum da videoda attığı şuta, durduğu yere,diğer oyuncuların boy ortalamasına bakarak söyledim. :) Gel abi kuralım ortamı. :)

Volkan Ozger' Alıntı:
artık 5 yabancıya gerek yok cok saglam azcık parayada kıyılıp alınıcak 3 numara ile kadro tamamdır vede hemen hazırlık kampına katılmalılar vede simdiden fülker maclarını beklemeye basladım ilk defa onlardan daha iyi kadromuz var kendi fikrimdir nedeni turk olarak da gs olan oyuncumuz sayı fazlalıgı + basarıya ac yeteneklı oyunculara sahıbız ;)

İlk defa sözü bence tam olmamış.Bir çok defa onlardan iyi kadromuz oldu.Fb Ülkerden ilk defa iyi kadorumuz oldugunu soyluyorsan bu da yanlış. :)
Nese pota altı rotasyonumuz oturmuştur. ;)
3 numara transferiyle istenilen başarılara ulaşırız.Komple takım olduk eksik yerleri doldurduk.Yani şişirme takım değil,OTURMUŞ KADRO kurmak amacımızı başardık sayırlır ;)

Ee artık 3 numarayı da açıklayın ;)
Mujdat Gokce'nın yazdıgı ısımleri doğrulupu için 1 değil 100 kere düşünmek lazım =) Aynı şeyleri bende duydum o zaman olma ihtimali ilgilnme ihtimalimşz çok fazla. ;)

Re:

Müjdat Gündoğdu' Alıntı:
rüya takım yolda

5 numara hüseyin-fatih-charles (gerek olursa)
4 numara charles-brian
3-yabancı-erdem-tufan
2-tufan-murat-avry
1-avery-cüneyt-mithat

Çok iyi bir kadro geleceğe göre :) Ama rüya takım demek için çok erken.

brian 32 dk sayı ortalamasıyla oynamış ve takımının 1. skor yükü şimdi galatasarayda avery alınacak 3 numara ve hüseyinin ardında kalabilir burada murat özyere büyük iş düşüyor bu adamı öyle anlarda kullanmalı ki jagla gibi sayı atsın

Az evvel verdiğim linklerdeki bilgileri ve bazı videoları izleyerek Brian Greene hakkında ilk intibamı yazıyorum:

İstatistikleri iyi bir şutu olduğunu gösteriyor. Yüksek yüzdeli atıyor... Bazı arkadaşların dediği gibi çok fazla ribaunt alan bir oyuncuya benzemiyor... Ama eli çok düzgün, pasları gayet iyi ve top kontrolü başarılı. Dikkatimi çeken bir diğer özelliği, topu dışarıda aldığında içeriye drive edebiliyor olması. Aynı zamanda bir beyaz için atletik özellikleride fena değil... Şuanki rotasyonda önemli bir görev üstleneceği kanısındayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...