2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eğer takım oyunu oynıyacaksak bence trıpenger ın bi zararı olmaz pas çevirip doğru oyunu bulduktan sonrada jeff te pozisyon bitirecek bi oyuncu

Brian Greene basketini buldum arkdşlr video uzun ama brian basketi kısa bi 5 dakka sonra link veriyorum... bu arada Videoda adamımız 6 numarayı giyiyor..ve sol eli ile basket atıyor ok..:D

Biz GS taraftarı olarak her zaman iyiye değil en iyiye gitmek isteriz. bu yüzden olabilir. ama Greene2in benchten geleceğini düşünürsek bu sayı ortalamalrı oldukça iyi.

en azından mc gowan, holman ve hatta gravesin olduşturduğu bir uzun rotasyonuyla öle ya da böle gelen bi 4.lükten sonra şu oluşan takım tadından yenmez diye düşünyorum :)
cüneyt erden - william avery - y a b a n c ı - charles gaines-huseyin besok
----------------------------------------------------brian greene---------------------------------------------------------
şu an 3 numaraya kentlenmiş durumdayız inş skor opsiyonu fantastic bi oyuncu gelicektir :)

Mithat-Mitchell-İsmet-Tufan-Tolga-Fitch-Murat-Fatih-Burak Sezgın-Holman-Cemal-Graves

Mıthat(Kesin değil)-Avery-Cuneyt-Tufan-Murat-Erdem-Huseyın-FAtıh-Greene-Gaınes-Fatih-Cemal-İsmet-Yeni Yabancı

Kim ne derse desin geçen sene ki takımı beğenen onlar heyecan duyanlar bu sene ki kadroyla daha da heyacan duyacaklartır.

3 nuamraya gelecek oyuncu bizi yukarılara taşıyabilir. Hedeflerimize bir adım daha yaklaştırır. Ama oyuncu kadromuz ne kadar iyi olursa olsun önemli olan o havayı ve sistemi bulabilmek. Belli bir düzen içinde oynamamız ve iyi savunma yapmamız gerekli... Daha kadrolar konuşulurken bunları söylemek için erken olabilir... :)
3 numaray geleck oyuncu çok önemlibu konuda... en kritik bölgemiz. Şutu düzgün, orta düzey savunmacı, drive eden, oyuna boyut katan bir oyuncu lazım...

Cihat Cetin' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":dbc72]eğer o milyon dolar verilecekse 3 numaraya,alınacak adam en az okulaja kalitesinde olmalı...Aslında Okulaja'ya da razıyım ben.gelirsae her maç rakiplere en az 15 ribaund fark atarız.okulaja-gaines-hüseyin yanyanayken ribaund üstünlüğümüzü düşünemiyorum.sanırım okulaja'yı bağlamak pek de zor olmayacaktır.
okulaja aradıgımız adam değil kesinlikle,iyi bir oyuncu yararlı bir oyuncu ama bize keskin bir sutor lazım oda okulaja olamaz,diğer onerilerin iyi ama onlardıda almamız zor biraz[/quote:dbc72]
arkadaşım sana görede her transfer zor o zor bu zor hepsi zor bırakta yorumlarımızı yazalım buraya yazılan her isim illa gelebilecek oyuncularmı olmalı önerilerimiz tabiki olacaktır ..keskin şutör lazım diyosun 300 bin dolar'a bir keskin şutör öner bakalım tabiki milyon dolarlık oyuncular önerecez aradığımız oyuncular milyon dolarlık oyuncular ahmet dedehayır'ında dediği gibi ses getirecek bir yabancı gelecek buda demek oluyor ki milyon dolarlık bir oyuncu gelecek

Arkadaşlar kendimizi vutmayalım ; biraz kendimizi avutuyoruz gibi geldi bana.Bence bu sene geçen seneyi
de arıyacağız.beklentileri karlılayacaktransferlerin yapıldığını düşünmüyorum malesef.Bir diğer konuda ülkere biraz hafife alıyoruz gibimegeldi.Açıkcası ülkerin geçen seneden zayıf olduğunu düşünmüyorum ve bu sene de onlara üstünlük kuracağımızı zannetmiyorum.bence bu sene ilk dördü mumla arıyacağız.İnşallah yanılırım ama malesef yanılacağımı zannetmiyorum.Bu sene efes,telekom,fb ve bjk nin arkasında kalıcağımızı düşünüyorum.Onlardan daha zayıf kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Bu sene alıcakları oyuncular çok şişirdiler dedikleri kadar kaliteli oyuncular almadılar.Gerçekleri görmemizde fayda var efes, tt,fb ve bjk nin yabancıları bizim yabancılardan bence bariz şekilde üstün. 3 numaraya da fazla kaliteli adam getiriceklerini düşünmüyorum anca atıp tutuyolar malesef alınan oyunculara bakılırsa bunları söylemek mümkün. İnşallah yanılırım.Açıkcası bu sene hayal kırıklığına uğradım. Bu sene de kaliba sadece futbol maçlarını seyrediceğiz.

Arkadaşlar kendimizi avutmayalım ; biraz kendimizi avutuyoruz gibi geldi bana.Bence bu sene geçen seneyi
de arıyacağız.beklentileri karlılayacak transferlerin yapıldığını düşünmüyorum malesef.Bir diğer konuda ülkeri biraz hafife alıyoruz gibime geldi.Açıkcası ülkerin geçen seneden zayıf olduğunu düşünmüyorum ve bu sene de onlara üstünlük kuracağımızı zannetmiyorum.bence bu sene ilk dördü mumla arıyacağız.İnşallah yanılırım ama malesef yanılacağımı zannetmiyorum.Bu sene efes,telekom,fb ve bjk nin arkasında kalıcağımızı düşünüyorum.Onlardan daha zayıf kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Bu sene alıcakları oyuncuları çok şişirdiler dedikleri kadar kaliteli oyuncular almadılar.Gerçekleri görmemizde fayda var efes, tt,fb ve bjk nin yabancıları bizim yabancılardan bence bariz şekilde üstün. 3 numaraya da fazla kaliteli adam getiriceklerini düşünmüyorum sadece atıp tutuyolar malesef alınan oyunculara bakılırsa bunları söylemek mümkün. İnşallah yanılırım.Açıkcası bu sene hayal kırıklığına uğradım. Bu sene de galiba sadece futbol maçlarını seyredeceğiz

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Mithat-Mitchell-İsmet-Tufan-Tolga-Fitch-Murat-Fatih-Burak Sezgın-Holman-Cemal-Graves

Mıthat(Kesin değil)-Avery-Cuneyt-Tufan-Murat-Erdem-Huseyın-FAtıh-Greene-Gaınes-Fatih-Cemal-İsmet-Yeni Yabancı

Kim ne derse desin geçen sene ki takımı beğenen onlar heyecan duyanlar bu sene ki kadroyla daha da heyacan duyacaklartır.

Bence ne BJK'nin ne de F.Ülker'in yabancıları bizden üstün değil. Telekom iyi olduğu yerleri güçlendirdi. Yine aynı sorunları yaşayacaklar. Efes ve Telekom'la beraber eğer beklediğimiz 3 numarayaı alırsak kafa kafaya yarışırız. BJK yerlileri yetersiz yabancılarıda Apodaca ve Nicevic dışında orta düzey yabancılar. F.Ülkerin yabancıları Solomon dışında tecrübesiz bu ağırlığı taşıyabilir şüpheli ayrıva başlarında Tanjevic var... Bizim yaptığımız kendimizi avutmak değil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...