2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soyle bir 3 numara bulamadık ya ne diyeyim baska ahhh ahh insanlar gözlerinin önündekini göremiyor maalesef 8)

arda_profile.jpg

nerdesin be abi sen???sen bedavada oynarsın)))),istatislikler fena değil ,ama galiba kocaeli sokak ligi SKL de bu istatistikler,ama baya güzel yapmışsın eline sağlık...

Arda EZER' Alıntı:
Soyle bir 3 numara bulamadık ya ne diyeyim baska ahhh ahh insanlar gözlerinin önündekini göremiyor maalesef 8)

Evet bulamazyız zaten ,bu kadar göbeği olanlar top toplayıcı olarak kullanır en güzeli :)

Mustafa Yalçın' Alıntı:
[quote="Arda EZER":7ec4b]Soyle bir 3 numara bulamadık ya ne diyeyim baska ahhh ahh insanlar gözlerinin önündekini göremiyor maalesef 8)

Evet bulamazyız zaten ,bu kadar göbeği olanlar top toplayıcı olarak kullanır en güzeli :)[/quote:7ec4b]

Vay fetevecan sen de nerden cıktın kacak . Ne is forum uyeligini resetlemissin eheh ; gecmise sunger cektim mi diyorsun kardes :)

Cihat Cetin' Alıntı:
nerdesin be abi sen???sen bedavada oynarsın)))),istatislikler fena değil ,ama galiba kocaeli sokak ligi SKL de bu istatistikler,ama baya güzel yapmışsın eline sağlık...

2000 li yılların basında Kocaeli Universitesi ile Turkiye NCAA' nde mücadale ettigim yıllarda istatistiklerim cok daha iyiydi ;)

Su anki istatistikler Caddebostan Sahil Spor' daki ortalamalarımdır eheh :D

arda_profile.jpg

Bu arada şutör bir 3 numarayımdır ehehe :p

Ardaque_shoot.jpg

burası yerı degıl ama sıze bı soru sorucam avrupanın en kalıtelı lıgler sıralaması nasıldır? Yanı bunu duzenlemeyı yapan bı kurum varmı hanı futbolda uefa puan sıralaması fln var baskettede fıba bole seylerle urasıyor mu? Yada bole bı sıralama yoksa 1-İspanya ACB 2-Yunanısyan 3-? 3.sizce kimdir?

evet dogru ıtalya dır. heralde ondan sora da turkıye gelıyordur !
bu arada su anda slovenya-almanya macını ızlıyorum ve yıgıter ulug: "mıthat kendıne takım arıyo ve bu maclar onun ıcın cok onemlı" dedı ayrıca gecen gunlerde aa nın yaptıgı bı roportajda mıthat: "nereye gıdecegımı bılmıyorum turkıyeden de gelen teklıfler var su anda sadece almanyayı dusunuyorum bu turnuva bıttıkten sonra gıdecegım takım bellı olacak" demıstı. Mıthat galıba gelecek sezon bızde kalmıyck ancak daha yenı bı takım bulabılmıs degıl tekrar anlasılırsa bızde oynayabılır ve cok yararlı olur bence cunku hem avery hemde cuneytten farklı ozellıklere sahıp bı guard!!

maçların sonucu bizim ölçü olmıyacak önemli olan gösterdiğimiz direnç bunu skordan anlamak zor olabilir arkadaşlar

Arda EZER' Alıntı:
Vay fetevecan sen de nerden cıktın kacak . Ne is forum uyeligini resetlemissin eheh ; gecmise sunger cektim mi diyorsun kardes :)

Cacığa malzeme olacak bir yönetici kardeş var ya hani(bir taşla iki kuş,yoğurtmu,hıyarmı sen karar ver:) ),kullanıcı adımla giremedim,karışıklık oldu biraz,sonuçta çömez olduk :)

Re:

Burak Barut' Alıntı:
YAlnız boy ve kilo çok orantılı :)

Ben de onu yazacaktım.1.86 boya 104 kilo,biraz ağır kalacağı gibi kısa da kalır ben beğenmedim bu rakamlarışahsen;ancak mola bölümünde bu oyuncuyla ilgili başlıklar vardı,Caddebostan'daki maçlarda fundamentalıyla izleyenleri büyülüyormuş.Hem NCAA'de Kocaeli diye bir takım duymadım.NCAA2 takımı falan herhalde.Öyle uyduruk konferanslarda yapılmış Oscar Robertson'ın yaptığı gibi triple-double ortalamaları bile olsa beni ilgilendirmez;ancak hakkını vermek lazım,önerilen oyuncu oldukça yakışıklı ve karizmatik,merchandise geliri yapmak için takıma kazandırılabilinir.Genç kızlara yapılacak forma ve özel t-shirt satışlarıyla şube köşeyi döner. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...