2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öğrenemicez mi şimdi yahu hüseyin cüneyt erdem charles kaç sayı attı onu öğrensek yeter

Geçen Yıl Biz Şampiyon Olacağız dediğimde f5'li tanıdıklarım gülmüşlerdi.Onlarla oynadığımız her maçtan önce kazanacağız demiştim kaybetmiştik çünkü gerçekçi değildim tabiki geçen yıl kadroları bizden daha iyiydi ama ben Galatasaraylılığın verdiği güvenle hiç bir zaman kaybediriz'i düşünmedim.Bu sene taraftarlığı bırakıp gerçekçi bakıyorum ve bu yıl gerçekten şampiyonluk şansımızı efes ve telekom'la aynı görüyorum.Gelecek 3 numara çok önemli inşallah isim sahibi bir oyuncu olur bizleri yüreklendirir.

Bu yıl yarı final'in ötesine geçeceğimize yürekten inanıyorum belki şampiyon olamayız ama final'e kalan 2 takımdan biri kesinlikle GALATASARAY olacak.Olmaması içinde Hiç bir sebep yok bizi başarıya götürecek olumlu adımlar atıldı.Maçlarımız Artık Ayhan şahenk'te bu bizim için önemli bir artı.Ayrıca Hüseyin.Beşok gibi bir oyuncuyu getirebiliyosak şampiyonluk bize çok yakındır.Tufan Ersöz'ü efes pilsen istiyodu bu yaz başında onu takımda tutabilmek önemli bir başarıdır.Uleb Cup'ta mücadele edecek olmanın verdiği heyecan da bizi olumlu etkileyecektir yıllar sonra yine avrupadayız.Sonuç Olarak hep düşen bir grafiğimiz yok yada her yıl yerinde sayan aksine her yıl dahada yükselen bir başarı grafiğimiz var bu sezon şampiyon olarak bu başarı grafiğimizi Zirveye taşımak istiyoruz zorda değil yeter ki inanalım takımımıza ...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bu yıl yarı final'in ötesine geçeceğimize yürekten inanıyorum belki şampiyon olamayız ama final'e kalan 2 takımdan biri kesinlikle GALATASARAY olacak...
Yarı finalde Fenerbahçe´yi geçip finalde T. Telekom ile eşleşiyoruz. İlk maç için Ankara´ya gelen takımı Esenboğa Havaalanında coşkulu bir taraftar grubu karşılıyor. İlk maçta yenilmemize rağmen birbirine kenetlenen takımımız noktayı kendi seyircisi önünde koyma şansını yakalıyor. Serinin son maçında Ayhan Şahenk´te binlerce Galatasaraylı yılların özlemine son vermek için salona girmeye çalışıyor. Bugün 150 YTL verip kombine almaya burun kıvıranlar o gün sadece o maça girebilmek için bu parayı gözden çıkarıyor. İlk yarıyı önde kapatan takımımız şampiyon şampiyon tezahüratlarıyla maçın ikinci yarısına çıkıyor. Çalan kapının zilini ikinci yarının başlama düdüğü diye hayal ederek rüyanın sonunu görmeye çalışıyorum ama olmuyor...

Bayram belki bilirsin bir söz vardır "İnsan hayal ettiği sürece yaşar." Ama UEFA´yı kazanmak da bir hayaldi. Hayal perdesini açtığın için sağol...

Re:

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":87f16]Bu yıl yarı final'in ötesine geçeceğimize yürekten inanıyorum belki şampiyon olamayız ama final'e kalan 2 takımdan biri kesinlikle GALATASARAY olacak...
Yarı finalde Fenerbahçe´yi geçip finalde T. Telekom ile eşleşiyoruz. İlk maç için Ankara´ya gelen takımı Esenboğa Havaalanında coşkulu bir taraftar grubu karşılıyor. İlk maçta yenilmemize rağmen birbirine kenetlenen takımımız noktayı kendi seyircisi önünde koyma şansını yakalıyor. Serinin son maçında Ayhan Şahenk´te binlerce Galatasaraylı yılların özlemine son vermek için salona girmeye çalışıyor. Bugün 150 YTL verip kombine almaya burun kıvıranlar o gün sadece o maça girebilmek için bu parayı gözden çıkarıyor. İlk yarıyı önde kapatan takımımız şampiyon şampiyon tezahüratlarıyla maçın ikinci yarısına çıkıyor. Çalan kapının zilini ikinci yarının başlama düdüğü diye hayal ederek rüyanın sonunu görmeye çalışıyorum ama olmuyor...

Bayram belki bilirsin bir söz vardır "İnsan hayal ettiği sürece yaşar." Ama UEFA´yı kazanmak da bir hayaldi. Hayal perdesini açtığın için sağol...[/quote:87f16]
Bilirim büyük hayaller kurmaktan hiç bir zaman vazgeçmem çok eleştirilirim bu konuda ama perdeyi sadece inananlar ile açabiliriz 2007-2008 ERKEKLER BİRİNCİ BASKETBOL LİGİ ŞAMPİYON'U GALATASARAY ...

Re:

Onur Yavuz' Alıntı:

Bayram belki bilirsin bir söz vardır "İnsan hayal ettiği sürece yaşar." Ama UEFA´yı kazanmak da bir hayaldi. Hayal perdesini açtığın için sağol...

Onur abi ne duygular varmış sende :) Ama unuttukların var :) Daha fazla bu heyecana dayanamayan Burak evden kaçıp İstanbul'da Galatasaray Trubunlerinde Onur(Koch)'tan yürüttüğü kombineyle T bloktaki yerini almış bulunmakta :) Hatta Gs taraftarının isteği üzerine bu maç Abdi İpekçiye alınmıştır.Aşırı kalabalıkta ayılanlar bayılanlar ve maç başlar :) Kadromuz Cuney-Aveery-Yabancı-GAines-Huseyin. Gs etkili başlar karşılaşmaya.Hüseyin'in basket fauluyle 12-4 öne geçen Galatasaray o serisini bozmaz ve İlk periyotuda 22-9 önde kapatır :)

İkinci periyoda Fatih ve Greene ile başlayan Gs etkili oyunu sürdürür.Fatih'in savunmada ki olağanüstü gayreti ve Greene 'in üçlükleriyle bi ara farkı 27 sayıya kadar çıkarır.İlk yarı skoru 46-25.

Üçüncü periyotta da etkili oyununu sürdüren Gs bu periyotuda 65-47 önde geçer.

Artık final periyodudur Gs taraftarının tezahüratları Istanbul'da yankılanmakta ve evet artık maçın son 10 saniyesi 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Ve GALATASARAY ŞAMPİYONNNNN ! ! ! ! Skor 87-62

Trubunler çıldırmış durumda 12 bin kişi sahaya indi oyuncular omuzlarda Burak Murat Hoca'yı omzuna almış trubunlerde dolastırıyor :) Ve sıra geliyor kupa almaya :)

Vs vs vs vs :)

Ah Onur abi içimde ki aslanı uyandırdın :)

Takım analizi konusundaki goruslerinize hemen hemen katılıyorum.Dıs oyuncularda sorun olacak gibi geliyor.Acıkcası tufanı dısarda tutarsam, -avery cuneyt ikilisinin handikaplarını ahmet bey acıklamıs- , murat ve erdem beni dusunduruyor.Kagıt uzerinde gorev dagılımı yaptıgınızda gecen seneden daha islevsel ve dengeli oldugumuz sonucu cıkıyor fakat oyun olarak dusundugunuzde aynı butunluk ortaya cıkar mı supheliyim?
Forumdaki goruslerinden yola cıkarak, gelecek oyuncunun kimine gore savunmacı kimine gore skorer...sutor..drive edebilen..fitch gibi undersize olmayan..vs. olması gerektigi belirtilmis.Coguna katılıyorum.Zaten sorunda burada gelecek oyuncuda aradıgımız her bir vasıf, aslında diger oyuncuların yada takımın eksikliklerini bize gostermiyor mu?Avery-cuneytin driblingi zayıftır murat savunmada aksar el yakan topları kullanabilecek biri var mı...gibi.
Butun oyuncuların guclu ve zayıf yonleri vardır.12 oyuncununda tufan gibi olmasını beklemiyorum,gerekli de degil.Her oyuncunun artı ve eksilerini, takım ve oyun planı ile birlikte dusunudugumde, bu sezonun kilit oyuncuları olarak murat ve erdemi goruyorum.Tam arada kalıyorlar performansları kendilerini oldugu kadar diger oyuncuların performanslarını da etkileyecektir.
3 numara ararken gelecek oyuncu denham brown gibi biri olmaz umarım.Gecen yıl da 3 numara aramıstık..

vrbica stepanov mersinle anlaşmış ilginç tercih ülkere 2 sezon önce bişi vermediği aşikar yalnızca serbest atış katkısı vardı. anlaşma 1 yıllığına saygılar.

Galatasaray Cafe Crown: 71 - Sibenik: 68

Galatasaray Cafe Crown, İtalya'da ikinci hazırlık maçını Adriyatik Ligi'nde de mücadele eden Hırvatistan ekibi Sibenik ile yaptı.

William Avery'nin de kampa katılmasıyla 3 yabanci oyuncusuyla sahaya çıktığı maçta Galatasaray Cafe Crown, Sibenik'i 71-68 mağlup etti. Cemal Nalga hastalığından dolayı karşılaşmada forma giyemedi.

Galatasaray Cafe Crown skor dağılımı:
Erdem Türetken 12, William Avery 9, Tufan Ersöz 2, Brian Greene 10, Murat Kaya 8, Fatih Solak 4, Hüseyin Beşok 2, Charles Gaines 20, Cuneyt Erden 4.

KAYNAK : GALATASARAY.ORG

Mehmet Çoban' Alıntı:
>ben resmi siteye bir mail attım.eğer daha geniş haber koymaları mümkün değilse,kapsamlı bir açıklamayı gsbasket.org'a yapın herkese ulaşsın diye.umursanacağını sanmıyorum ama en azından denedim.

Sayıları bu kez resmi siteden geçmişler Mehmet Bey.Teşekkürler. :claps

ben bugün veya yarın akadar tarnsferin biri biter demiştim brean ı aldık . içimden bir his 3 numaranın bugün veya yarın gelecegini söylüyor. inşallah gelir bence geç bile kalındı . ama bu kadar bekledigimize degecek bir oyuncu gelmesi lazımm..

Re: Re:

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":4618f]Yarı finalde Fenerbahçe´yi geçip finalde T. Telekom ile eşleşiyoruz. İlk maç için Ankara´ya gelen takımı Esenboğa Havaalanında coşkulu bir taraftar grubu karşılıyor. İlk maçta yenilmemize rağmen birbirine kenetlenen takımımız noktayı kendi seyircisi önünde koyma şansını yakalıyor. Serinin son maçında Ayhan Şahenk´te binlerce Galatasaraylı yılların özlemine son vermek için salona girmeye çalışıyor. Bugün 150 YTL verip kombine almaya burun kıvıranlar o gün sadece o maça girebilmek için bu parayı gözden çıkarıyor. İlk yarıyı önde kapatan takımımız şampiyon şampiyon tezahüratlarıyla maçın ikinci yarısına çıkıyor. Çalan kapının zilini ikinci yarının başlama düdüğü diye hayal ederek rüyanın sonunu görmeye çalışıyorum ama olmuyor...

Onur abi ne duygular varmış sende :) Ama unuttukların var :) Daha fazla bu heyecana dayanamayan Burak evden kaçıp İstanbul'da Galatasaray Trubunlerinde Onur(Koch)'tan yürüttüğü kombineyle T bloktaki yerini almış bulunmakta :) Hatta Gs taraftarının isteği üzerine bu maç Abdi İpekçiye alınmıştır.Aşırı kalabalıkta ayılanlar bayılanlar ve maç başlar :) Kadromuz Cuney-Aveery-Yabancı-GAines-Huseyin. Gs etkili başlar karşılaşmaya.Hüseyin'in basket fauluyle 12-4 öne geçen Galatasaray o serisini bozmaz ve İlk periyotuda 22-9 önde kapatır :)

İkinci periyoda Fatih ve Greene ile başlayan Gs etkili oyunu sürdürür.Fatih'in savunmada ki olağanüstü gayreti ve Greene 'in üçlükleriyle bi ara farkı 27 sayıya kadar çıkarır.İlk yarı skoru 46-25.

Üçüncü periyotta da etkili oyununu sürdüren Gs bu periyotuda 65-47 önde geçer.

Artık final periyodudur Gs taraftarının tezahüratları Istanbul'da yankılanmakta ve evet artık maçın son 10 saniyesi 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Ve GALATASARAY ŞAMPİYONNNNN ! ! ! ! Skor 87-62

Trubunler çıldırmış durumda 12 bin kişi sahaya indi oyuncular omuzlarda Burak Murat Hoca'yı omzuna almış trubunlerde dolastırıyor :) Ve sıra geliyor kupa almaya :)

Vs vs vs vs :)

Ah Onur abi içimde ki aslanı uyandırdın :)[/quote:4618f]
Ardından Tufan tüm tribünlere üçlü çektiriyor. Abdi İpekçi adeta yıkılıyor... Böyle bir çoşku yok sayın seyirciler... Ve şimdi kupayı almak için Cüneyt ve Tufan geliyor. Kupa ve herkes havada. Sevgi seli var Abdi İpekçide.. :claps

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...